כותרות אחרונות
Search

Kiehl's מותג הטיפוח הניו-יורקי משיק מסכה לעור הפנים המסייעת להגן על עור הפנים מפני מזהמים

Kiehl's מותג הטיפוח הניו-יורקי משיק את

 Cilantro & Orange Extract    Pollutant Defending Masque

מסכה לעור הפנים המסייעת להגן על עור הפנים מפני מזהמים ולחדש את מראהו  ומכילה מרכיבים מן הטבע המסייעים להשיב את תחושת החוזק לעור, ומגנים עליו מההשפעות המזיקות של פגעי הסביבה

 

Kiehl's מותג  הטיפוח הניו-יורקי משיק מסכת פנים המועשרת בפורמולה המכילה כוסברה ותמצית תפוז, המסייעת להעניק לעור הפנים את הרכיבים החסרים לו להגנה ומראה קורן.

מסכת ה- Cilantro & Orange Extract שלKiehl's  יוצרה במיוחד על מנת לסייע לעור ולתת לו מענה הולם בכל הנוגע לתופעות הזיהום הסביבתי. זהו טיפול חדשני בטיפוח העור המכיל 99.6% מרכיבים מהטבע המעניקים הגנה לעור מעבר לניקוי הבסיסי שלו.

השימוש בתמצית כוסברה ותפוז מגן על העור ומעניק לו את הרכיבים החסרים לו, על מנת להפחית את ההשפעות הברורות והנראות לעין של עור עמום וחסר חיות.

על מנת לחזק את העור, הכימאים של Kiehl's השתמשו במרכיבים שמקורם בשמנים טבעיים, בכללם ויטמין E ושמן זרעי כוסברה. ויטמין E – מרכיב הידוע כמזין ומחזק את העור על מנת לחזק ולהזין את העור אף יותר, שמן זרעי כוסברה, שמקורו במזרח אירופה, עשיר בחומצה פטרוזלינית הממריצה את התמיינות מחסום העור, מפחית את הצטברות הליפידים (שומנים), ומאיצה את התחדשות מחסום העור בעקבות נזקים הנגרמים מזיהום סביבתי.

צילום: יח"צ קיל'ס

אופן השימוש: מומלץ לשימוש בלילה עד 3 פעמים בשבוע,

יש למרוח שכבה דקה הנראית לעין על עור נקי, להמתין 5 דקות ולנגב. לטפוח קלות את שארית החומר בכדי להשאיר שכבת מגן דקה על העור.

אפשרות נוספת – מומלץ להשאיר את המסכה לפעול במהלך הלילה.

תכולה: 75 מ"ל

מחיר לצרכן: 175 ₪

 

Kiehl's מותג הטיפוח הניו-יורקי הוקם בשנת 1851 כבית מרקחת באיסט וילג' בניו-יורק, ומשרת לקוחות ברחבי העולם עם מוצרים איכותיים, הנעשים בתנאים מחמירים תחת פיקוח ושימוש במדע מתקדם וחומרים טבעיים.

 

ניתן להשיג בחנויות Kiehl's:

קניון רמת אביב תל אביב, קומה 2 / טלפון: 03-6053677

דיזינגוף סנטר תל אביב, קומת כניסה / טלפון:  03-5221417

ובחנות החדשה ב- TLV FASHION MALL בקומת 1- /  טלפון: 03-7397377