כותרות אחרונות
Search

"KOMATSU" הענק היפני בתחום כלי הצמ"ה (ציוד מכני הנדסי) נכנס לישראל

"KOMATSU" הענק היפני בתחום כלי הצמ"ה (ציוד מכני הנדסי) נכנס לישראל

חב' "נ.פלדמן" מקבוצת "תפארת אחזקות" חתמה הסכם לנציגות בלעדית בישראל של הקונצרן השני בגודלו בעולם בתחום ציוד כלי צמ"ה- חב' "KOMATSU" (קומטסו) מיפן, שמחזור פעילותה בשנה האחרונה היה 17.8   מיליארד דולר

 

רן גנץ יו"ר חב' "נ.פלדמן" מציין: "שכניסת הענק היפני "KOMATSU" (קומטסו) לישראל יגדיל ויפתח את פעילות ענף הציוד ההנדסי,  כלי צמ"ה וציוד צבאי בישראל, שוק המוערך בכ- 1.7 מיליארד ₪ בשנה".

 

בעקבות כניסת הקונצרן "KOMATSU" (קומטסו) לישראל תקים חב' "נ.פלדמן" מרכז לוגיסטי חדש בהשקעה של כ- 30 מיליון ₪ ותגייס כ-20 עובדים חדשים

חב' "נ.פלדמן" מקבוצת "תפארת אחזקות" שהינן מהחברות המובילות בישראל בתחום יבוא ושיווק כלי צמ"ה (ציוד מכני הנדסי וכלים לחקלאות), קיבלה את הנציגות בישראל של הקונצרן השני בגודלו בעולם לכלי צמ"ה, קונצרן "KOMATSU" (קומטסו) מיפן.

 

קונצרן "KOMATSU" (קומטסו) מתמחה בייצור ושיווק ציוד מכני הנדסי, מכונות לתעשייה וציוד צבאי. מטה החברה הינו בטוקיו שביפן ומחזור הפעילות של החברה בשנה האחרונה היה 17.8 מיליארד דולר. לקונצרן "KOMATSU" כ- 182 חברות בת.

מימין עומדים: איליה וינקור, טיטו מקומטסו, שמואל גנץ ורן גנץ, יושבים: אבי לוינזון ומאס מורישיטה. צילום: יח"צ

ההסכם נחתם בין אבי לוינזון מנכ"ל "נ.פלדמן" ורן גנץ מנכ"ל חב' "תפארת אחזקות" ויו"ר חב' "נ.פלדמן" לבין Mr.Mas Morishita,מנכ"ל "KOMATSU" אירופה, במסגרת תערוכת כלי הצמ"ה התלת שנתית INTERMAT שהתקיימה בפריז. את מהלך העסקה הובילו אבי לוינזון, רן גנץ ושמואל גנץ המייסד והבעלים של קבוצת "תפארת אחזקות".

 

רן גנץ יו"ר חב' "נ.פלדמן" מציין: "שחתימת ההסכם עם הקונצרן היפני "KOMATSU" תביא להרחבת הפעילות של חברת נ.פלדמן בעשרות אחוזים בישראל. בעקבות קבלת הנציגות של חב' "KOMATSU"תקים חב' נ.פלדמן במהלך השנתיים הקרובות מרכז לוגיסטי בהשקעה של כ- 30 מיליון ₪ ותגייס כ- 20 עובדים חדשים  כמנהלי מכירות "KOMATSU" בישראל".

 

היקף שוק כלי הצמ"ה בשנה האחרונה בישראל מוערך בכ- 1.7 מיליארד ₪.

 

לאחרונה חתמה חב' "נ.פלדמן" גם הסכם לייצוג בישראל של קונצרן הענק ZOOMLION מסין. לייבא מנופי ענק (עגורני צריח) לענף הבניה בישראל.

 

קבוצת "תפארת אחזקות" שבבעלות אנשי העסקים שמואל גנץ ורן גנץ רכשה במאי 2016 את חב' "נ.פלדמן" שהינה יבואנית וזכיינית בישראל של מותגים מובילים בעולם בתחום החקלאי- טרקטורים מהקונצרנים "NEW HOLLAND" ו-"CASE", וכן ציוד חקלאי מגוון. כמו גם ציוד צמ"ה של מותג GEHL, לצד מותגי צמ"ה נוספים.שמני מנוע איכותיים לרכב מתוצרת חב' "CASTROL" וייבוא, שיווק והפצה  של כלי חילוף לטרקטורים, משאיות וכלי רכב.

צילום:יח"צ

 

אבי לוינזון, מנכ"ל חב' "נ.פלדמן" מציין: "שכניסת קונצרן "KOMATSU" (קומטסו) לישראל תביא לחדשנות בענף וחידושים טכנולוגיים בכלי הצמ"ה ותנופה רבה בשוק זה".

 

רן גנץ, יו"ר חב' "נ.פלדמן" מוסיף:"אנו גאים שקונצרן ענק שבדק בשנים האחרונות את השוק הישראלי בחר בחב' "נ.פלדמן" שתייצג אותו בישראל. זהו צעד גדול בהפיכת נ.פלדמן לחברה שתוביל את ענף הצמ"ה בישראל".

 

שמואל גנץ המייסד והבעלים של קבוצת "תפארת אחזקות" הפועלת מאז 1969מציין: "לפני כשנתיים וחצי כשרכשנו את חב' "נ.פלדמן" אחד השיקולים המרכזיים בהחלטה לרכישה היה זיהוי המחסור הצפוי בהיצע לכלי צמ"ה עקב הרחבת הכבישים והתשתיות בישראל, וכניסת חב' "KOMATSU"תביא את הכלים המובילים בעולם לעבודות אלו".

בצילום :

מימין עומדים: טיטו קומטסו, שמואל גנץ –מייסד ובעלים קבוצת תפארת המחזיקה בחברת פלדמן, רן גנץ- מנכ"ל קבוצת תפארת ויו"ר פלדמן.

מימין יושבים: אבי לוינזון מנכ"ל פלדמן , מורישיטה קומטסו – מנהל קומטסו אירופה.