כותרות אחרונות
Search

"KREUZBERG KINDER" מותג המשקפיים הנחשק והתוסס הציג קולקציה חדשנית לשנת 2019. !

 

"KREUZBERG KINDER" מותג המשקפיים הנחשק והתוסס הציג קולקציה חדשנית לשנת 2019. !

מותג המשקפיים הצעיר והתוסס "KREUZBERG KINDER", משיק קולקציה מרהיבה ומקורית, פרי שיתוף פעולה עם צלם העל גילי שני, אמן בינלאומי המתגורר בברלין ומככב כאושיית מועדונים וחיי לילה המוכר בבירת האופנה התוססת ומעצבים בינלאומיים מאיטליה וברלין בהובלת ארז כהן, הבעלים של חברת "דיוק אופטיק" אשר עומדת מאחורי המותג KREUZBERG KINDER.

 

צילום: גילי שני

 

האמן גיל שני הגיע מתוקף תפקידו כאיש הסטייל והארט של הקולקציה הייחודית וצלם הבית של המותג לתערוכת האופטיקה 2019 שנערכה בתל-אביב. האמן נפגש עם אנשי תקשורת ישראליים והעניק להם סטיילינג אופטיקה מקצועי ואישי. המפגש הנדיר תועד על-ידי שני עצמו, שצילם את האירוע לעמוד הבית העולמי של המותג.

 

צילום: גילי שני

 

הקולקצייה החדשה והמעניינת מציגה מבחר משקפי ראייה ושמש בעיצוב חדשני המשלב בין הטאץ' הקסום של שנות החמישים והשישים העליזות לבין שנת 2019 המודרנית עם הסטייל האורבני העוצמתי, המתאים לחובבי אופנה בעלי אמירה אישית חזקה.

 

צילום: גילי שני

 

כמו כן ניתן למצוא בקולקציה של KREUZBERG KINDER מסגרות עבות במיוחד, דרמטיות ובמראה אובר סייז, הנותנות את הטון ומוכיחות שמשקפיים הן הרבה יותר מעוד אקססורי שנלווה לבגד – הן פריט אופנה בפני עצמן, שכאן זוכה לכבוד הראוי לו ולנוכחות מרשימה.

 

צילום: גילי שני

 

הקולקציה משלבת בין משקפי שמש שחורים בצורות גיאומטריות בועטות לצד פריטים מעודנים, רכים וחתוליים יותר. חלק מהמסגרות מציגות משחק מפתה בין שחור לשקוף, היוצר מראה סקסי במיוחד. בנוסף, ניתן למצוא בקולקצייה משקפי ראייה בעלות מסגרת שקופה דקה, המתכתבת עם גזרת "משקפי הטייסים" ומעניקה להם מגע מודרני ושיקי באמצעות משחקי צורות גיאומטריות ומשחק עם עובי המסגרת.

 

צילום: גילי שני

 

"KREUZBERG KINDER" מוכיחה פעם נוספת כי בעזרת יצירתיות ללא גבולות ותשוקה גדולה לעולם המשקפיים, ניתן ליצור דגמים בועטים ונדירים, אשר הופכים במהירות לפריטי מאסט שלא ניתן להתעלם מהם. על היצירתיות המתפרצת של המותג אחראי כאמור גילי שני, שהגעתו לארץ מהווה צעד נוסף בהשתרשות המותג בישראל.

 

ניתן להשיג:

בחנויות הנבחרות ברחבי הארץ

08-9366888

058-5366888

Cs@duke-optics.com

פייסבוק: KreuzbergKinder

אינסטגרם: `kreuzbergkinder