כותרות אחרונות
Search

LANCÔME משיקה את האייליינר המתכוונן הראשון שלה GRANDIÔSE LINER ואת המסקרה החדשה – Grandiôse Extrême

LANCÔME  ממשיכה לכופף את החוקים ומשיקה את האייליינר המתכוונן הראשון שלה GRANDIÔSE LINER ומסקרה חדשה – Grandiôse Extrême

 

אחרי שהמציאה מחדש את חוקי המסקרה, לנקום מאמצת את אחד הסודות השמורים של המאפרים הבינלאומיים וממציאה מחדש את חוקי האייליינר עם אייליינר בזווית חדשנית של 35 מעלות ובגימור מאט מפתיע. בנוסף, משיקה "לנקום"מסקרה קלאסית חדשה לנפח מוגבר

*******

באירוע לנשות תקשורת, ומובילות דעה של חברת "לנקום" הציגו דורית וידבסקי, סמנכ"ל תקשורת לנקום וכל לוריאל תקשורת, עדי יופה, טרנדולוגית ומידע של מגמות צרכנים, איה מונק מנהלת שיווק של לנקום איריס אגיב מנהלת הדרכה לנקום, מורן סטויצקי (מילקי) דוגמנית לשעבר,מאפרת מובילה והמאפרת האישית של בר רפאלי, בישראל  את האייליינר והמסקרה של לנקום. כמו כן זכו הבאות לשמוע הרצאה מפיו של הנטורופת גיא גיאור

lankom-6

מימין: דורית וידבסקי, גיא גיאור ומורן סטויצקי עושים סלפי……צילום: רותי

  • Grandiôse Liner בהשראת הטכניקות של אמני איפור מובילים בעולם לגמישות ויצירתיות היוצרות מראה עיניים יפה ומרשים ביותר.

  • Grandiôse Liner – עם אפליקטור מעוקל ב-35 מעלות, קימור חדשני המאפשר להגיע לקו הריסים העליון בקלות ובדיוק רב.

  • Grandiôse Liner – 3 גוונים אולטרה-אינטנסיביים בגימור מאט טהור המשדר יוקרה.

  • Grandiôse Extrême: מסקרה קלאסית חדשה בסדרת גרנדיוז, לנפח מוגבר ולמראה ריסים עוצמתי ואינטנסיבי יותר.

lankom-10

צילום: יח"צ

אייליינר הוא אגדה שהתפתחה ונבנתה בסרטים. סימן ההיכר של כמה מהמבטים המדהימים ביותר בקולנוע ובצילום אופנה, והאביזר האולטימטיבי לכל אישה המחפשת זהות יופי שהיא שלה בלבד, הוא אייליינר. כיום, מודרני ונחשק יותר מאי פעם, ניתן למשוח אותו בהתאם למראה הרצוי – קו גראפי, פס על העפעף, או קו עדין ומעודן יותר בבסיס הריסים. עם חזרתו המרשימה למסלולי תצוגות האופנה ולסרטוני הדרכה בנושאי איפור ויופי, הוא מסמל תשוקה אינסופית ליצור בהנאה מראות איפור על מנת לבלוט ולהתבלט. או פשוט כדי ליהנות מתהליך האיפור עצמו.

.

גרנדיוז: חדשנות פורצת דרך – סדרת גרנדיוז נוצרה בכדי להמציא מחדש טכניקות איפור בדרכים פשוטות ומקצועיות יותר, וכך לתת חופש ליצירתיות של הנשים באיפור. טכנולוגיות מורכבות וחדשנות מתמדת מהוות בסיס לפשטות מוצר אחר מוצר.

lankom-7

צילום: רותי

על מנת להעניק לקו חופש יצירתי ולהדוף את הגבולות שלו, פיתחה לנקום את ה- אייליינר גרנדיוז, בהשראת טכניקות של אמני איפור. האייליינר גרנדיוז כולל ציר המאפשר קימור של 35 מעלות של האפליקטור, למריחה נוחה ומדויקת. הפורמולה הצפופה, האטומה והחדשה במאט אינטנסיבי מעצימה את העיניים, ויוצרת קווים נועזים.

.

Grandiôse Liner: לכופף. למשוח. ליצור.

זהו אחד הסודות השמורים ביותר בקרב אמני האיפור: מברשות מעוקלות בכוונה תחילה ליצירת גמישות ויצירתיות גבוהות יותר ועיניים יפות יותר.

עם האפליקטור המעוקל ב-35 מעלות, מפשט אייליינר גרנדיוז את טכניקת השימוש למשיחת קו יעילה יותר. הקימור החדשני משנה את כללי המשחק, מאחר שהוא מאפשר כל ניואנס של תעוזה. ליסה אלדריג', מנהלת האיפור האומנותית בלנקום, השתמשה במומחיות ובידע שלה על מנת לקבוע את הזווית המדויקת.

ניתן לכופף את האפליקטור של אייליינר גרנדיוז באמצעות הציר ולהשתמש בו בשני מצבים ספציפיים: ישר ומעוקל. כל דבר אפשרי במצב שהאפליקטור נטוי מאחר שהאייליינר מגיע לקו הריסים העליון, מהפינה הפנימית לפינה החיצונית של העין, בדיוק רב יותר ובקלות רבה יותר. הטכניקה ידידותית למשתמש והופכת את המשיחה לקלה ופשוטה כמעט ללא כל מגבלה.

לאייליינר גרנדיוז קצה דק במיוחד (0.2 מ"מ בלבד) עם מיקרופייבר ניילון ומרקם של שרף לגמישות מוחלטת: שני מאפיינים חיוניים לדיוק אבסולוטי במשיחת הקו. זהו אייליינר שטובלים אותו, כלומר – הקצה סופג את הכמות הנכונה של המוצר כאשר טובלים אותו בבקבוק.

 

lankom-9

צילום: יח"צ

תעוזה עם גימור מאט מפתיע

צפוף, אטום ומאט, הפיגמנטים יקרי הערך יוצרים על העור תוצאה יוצאת דופן בתחכום שלה. לנקום יצרה 3 גוונים אולטרה-אינטנסיביים, בגימור מאט טהור ובעל יכולת עמידות אינסופית ללא כתמים או דהייה.

carbon black – שחור פחם

sapphire blue – כחול ספיר

deep brown – חום עמוק

הפורמולה הנוזלית, העשירה של האייליינר מחליקה בעדינות על העור ומתייבשת במהירות. הקו לא מושפע מלחות ומסבום, ונותר במקומו. פולימר לטקס יוצר שכבת הגנה המקבעת את הפורמולה ומגנה עליה לאורך כל היום. זוהי הפורמולה המושלמת מכל זווית עם משיחה איכותית ועמידות יוצאת דופן. ניתן להסיר את אייליינר גרנדיוז בפשטות רבה, באמצעות מים חמים.

תוצאה גרנדיוזית לבדיקות איכות שנעשו למוצר:

ל-96% מהנשים שבדקו את אייליינר גרנדיוז, הוא התייבש במהירות.

ל-95% היה קל להחזיק בו.

ל-95% הקצה שלו הרגיש גמיש.

ל-91.1% הוא יצר קו דק ואיכותי.

ל-90.1% הוא הציע גישה נוחה יותר לשורשי הריסים.

ל-88.1% הוא החליק בקלות ובנוחות על העור במהלך המשיחה.

ל-86.1% היה נוח וקל להשתמש בו.

ל-85.1% הוא אפשר שליטה קלה ונוחה יותר במשיחת הקו.

ל-94.1% מהנשים שבדקו את אייליינר גרנדיוז, הוא העצים את העיניים.

ל-90.1% אפקט הצבע היה אינטנסיבי.

lankom-11

צילום: רותי

מחיר מומלץ לצרכן: 240 ₪ (לפני הנחות מבצע הניתנות על ידי הקמעונאים מעת לעת על פי שיקול דעתם)

עם גרנדיוז אקסטרים Grandiôse Extrêmeה המסקרה הקלאסית החדשה בעלת נפח מוגבר של צבע שחור, מעולם לא היית עוצמתית יותר, הריסים מעולם לא נראו ברור יותר. גרנדיוז אקסטרים היא מסקרה מודרנית ומתוחכמת בכל היבט גם באריזה החדשה שלה בשחור מאט, ומבטיחה תוצאה של אינטנסיביות.

.

המסקרה החדשה, גרנדיוז אקסטרים, משלימה את המראה של גרנדיוז עם ריסים בנפח מקסימלי. הפורמולה ממציאה מחדש את הרעיון של נפח עמיד לאורך זמן רב עם האפליקטור המעוצב כSwan-Neck™ המאפשר לתפוס ולצפות כל ריס וריס. הריסים פרוסים כמניפה, ארוכים יותר ומלאי נפח למבט מתוחכם  ויכולת פיתוי עוצמתית.

.

על מנת ליצור את הנפח המקסימלי מכילה התרכובת של המסקרה תכולה גבוהה של אלסטומרים במברשת וסיבים רבים המסודרים לסירוגין בשורות של זוגות על מנת להבטיח הפרדה טובה יותר של הריסים עם כל שימוש במברשת ומשיחה אחידה יותר. עם תכולת האלסטומרים הגבוהה הזו, הסיבים תופסים את כל הריסים בו זמנית, ומושחים בתנועתם את הכמות המושלמת של המסקרה לתוצאה של נפח מוגבר יותר.

lankom-8

מימין לשמאל: איריס אגיב מנהלת הדרכה לנקום, מורן סטויצקי (מילקי) דוגמנית לשעבר,מאפרת מובילה בישראל והמאפרת האישית של בר רפאלי, מציגות את האיליינר והמסקרה של לנקום- צילום:רותי

בנוסף, מבוססת המסקרה על פורמולה מהדור החדש התורמת לנפח המקסימלי. המרקם העשיר של הפורמולה נוח למשיחה, ומצפה את הריסים בגימור רך וגמיש. פולימרים מאפשרים לפורמולה לצפות את הריסים עם המשיחה, להתקבע ולהישאר במקומה. "השעוות הקשות" בהן משתמשים לעיתים קרובות בפורמולות של מסקרה מפנות את הדרך ל"שעוות גמישות" הבונות נפח מרשים. הלטקס יוצר שכבת הגנה סביב הריסים לאחיזה ואיפור מושלם למשך 24 שעות.

.

המסקרה מגיעה בגוון שחור כהה, עמוק ואינטנסיבי המעניקה מראה עוצמתי ורב מבע הכולל גם פולימר מגביר-צבע משולב עם פיגמנטים עדינים ואיכותיים במיוחד המאפשרים פיזור אחיד של הפורמולה לצבע שחור טהור וצפוף. בנוסף, משולב בפורמולה חומר המייעל את ההיקשרות ומשפר את התאימות בין הפאזה המימית לפאזת השעווה של הפורמולה, ובכך תורם אף הוא לפיזור הפיגמנטים.

מחיר מומלץ לצרכן: 209 ₪ (לפני הנחות מבצע הניתנות על ידי הקמעונאים מעת לעת על פי שיקול דעתם)

להשיג בנקודות המכירה של לנקום ברשתות הסופר-פארם, המשביר לצרכן, ניו-פארם, אפריל ובפרפומריות הפרטיות

[1]  נבדק על 101 נשים בצרפת בגילאים 20-45 שהשתמשו באייליינר נוזלי מידי יום או שהסכימו להשתמש בו על העפעפיים לפחות פעם ביום במשך שבעה ימים.