כותרות אחרונות
Search

LANCÔME משיקה את ה- ÉNERGIE DE VIE, סדרה ממריצה למראה רענן ובריא

LANCÔME משיקה את ה- ÉNERGIE DE VIE, סדרה ממריצה למראה רענן ובריא

לפני שסימני העייפות יהפכו לסימני גיל,  משיקה  LANCÔME את ÉNERGIE DE VIE סדרה ממריצה למראה רענן ובריא,שפותחה במיוחד ל- DNA של דור ה-Y החי את הרגע, הישגי, בעל אורח חיים אינטנסיבי, מוצף, נתון ללחצים, למתח ולעייפות מתמדת.

שלושת המוצרים החדשים קלים ונוחים לשימוש, והם נותנים מענה מצוין לבעיות ותופעות מראה העור של העולם המודרני

*****

lankom-12

באירוע לנשות תקשורת, ומובילות דעה של חברת "לנקום" הציגו דורית וידבסקי, סמנכ"ל תקשורת לנקום וכל לוריאל תקשורת, עדי יופה, טרנדולוגית ומידע של מגמות צרכנים, איה מונק מנהלת שיווק של לנקום איריס אגיב מנהלת הדרכה לנקום, מורן סטויצקי (מילקי) דוגמנית לשעבר, מאפרת מובילה והמאפרת האישית של בר רפאלי, בישראל  את ÉNERGIE DE VIE, סדרה ממריצה למראה רענן ובריא כמו כן זכו הבאות לשמוע הרצאה מפיו של הנטורופת גיא גיאור

lankom-14

 • התופעה המודרנית החדשה urban fatigue "עייפות אורבנית" – עייפות הנגרמת מאורח החיים האורבני העמוס הגורמת לדור ה-Y להיות מוצף, נתון ללחצים, למתח ולעייפות מתמדת.

 • הפתרון: סדרה הכוללת 3 מוצרים המבטיחים שגרת טיפוח פשוטה ויעילה, המבוססת על לחות מרוכזת ומזינה, לצד מרכיבים פעילים נוגדי חמצון, למראה עור רענן, מלא חיים ושופע אנרגיה, הקורן במראה זוהר ובריא.

 • המוצרים מתאפיינים במרקמים חדשניים, המתאימים לבנות דור ה- Y, מועשרים במים ופותחו על בסיס הטכנולוגיה של מדע העתיד – מטבולומיקה (מטבוליזם וקוסמטיקה).

 • לילי קולינס, דוברת לנקום תוביל את ההשקה של אנרג'י דה וי.

lankom-13

איך נראים כיום החיים של דור ה- Y בגילאי 25-35, הפוסט-מודרניסטי, המודע להיותו הדור הראשון בהיסטוריה להיוולד לעולם של ידע וניסיון אינסופי, ששינה הרבה יותר ב- 10 שנים מאשר במאות שנים של מהפכות, החי את הרגע, בעל חיים אינטנסיביים, הישגיים ומהירים מאוד.

lankom-8

מימין לשמאל: איריס אגיב מנהלת הדרכה לנקום, מורן סטויצקי (מילקי) דוגמנית לשעבר,מאפרת מובילה בישראל והמאפרת האישית של בר רפאלי, מציגות את האיליינר והמסקרה של לנקום- צילום:רותי

צעירים הלוקחים על עצמם מספר גדול של פרויקטים אישיים ומקצועיים, נוהים אחר הטרנדים האחרונים, ושומרים על נוכחות קבועה ברשתות החברתיות, מבלים עד השעות המוקדמות של הבוקר, ומחפשים למלא את המצברים באמצעות יוגה ודיאטות ניקוי רעלים, רוצים הכל, כל הזמן, מבלי להתפשר. בצד כל אלה, נולדה התופעה המודרנית החדשה urban fatigue – עייפות הנגרמת מאורח החיים האורבני העמוס הגורמת לדור זה להיות מוצף, נתון ללחצים, למתח ולעייפות מתמדת.

 .

עבור דור אותנטי זה, המשכיל, יודע-כל, שפונה לכל אחד בשמו הפרטי, דור המאופיין בקיצוניות ובהפכים, לנקום מנערת את המוסכמות בכל הקשור ללחות לעור עם הצגתו של Liquid care כחלק מסדרת  ÉNERGIE DE VIE סדרה חדשה עוצמתית וחדשנית, העונה על בעיות מראה העור של העולם המודרני, עם מוצרים יעילים במיוחד, קלים ונוחים לשימוש, המאפשרים לעורר ולהמריץ את האנרגיה הבלתי נדלית של הנשים של היום.

lankom-6

מימין: דורית וידבסקי, גיא גיאור ומורן סטויצקי עושים סלפי……צילום: רותי

מדע העתיד – מטבולומיקה

על מנת להילחם בעייפות הנגרמת מהחיים האורבניים, לנקום פנתה למדע העתיד, מטבולומיקה, והצליחה להפיק 3 מוצרים שכל אחד מהם לחוד וכולם יחד נושאים עימם הבטחה לשגרת טיפוח פשוטה ויעילה,  המבוססת על לחות מרוכזת ומזינה, לצד מרכיבים פעילים נוגדי חמצון, המשיבים אנרגיה שופעת לעור הפנים למראה עור רענן, מלא חיים ושופע אנרגיה, הקורן במראה זוהר בריא:

.

 • The smoothing & plumping Pearly Lotion – תחליב במרקם פנינתי למראה עור חלק ומלא יותר מבפנים: תחליב מפתיע זה מכיל שפע של פנינים שקופות ושקופות למחצה בגדלים שונים. תחושת הזנה משולבת עם רעננות אינטנסיבית של מים, לפרץ של רעננות ממריצה.

.

 • The smoothing & glow-boosting Liquid Care – טיפוח במרקם ג'ל למראה עור חלק וקורן: נושא הבשורה של החזון החדש של לנקום Liquid care™. טיפוח עור כולל, הכול-באחד, עם פורמולה רעננה כתחליב, מרוכזת כסרום ומעניקה לחות כקרם של לנקום. עשיר במרכיבים פעילים לליחוח העור, נוגדי חמצון, משיבי רעננות ממריצה. מותיר את העור בעל מראה חלק, מלא, רענן וזוהר.

.

 • The overnight recovery Sleeping Mask (מסכת שינה לשיקום העור בלילה) – טיפוח עור משקם למריחה אחרי יום עמוס או כטיפול חירום. המרקם הופך למים על העור, מוריד את טמפרטורת העור ב-1.8 מעלות צלזיוס לתחושה מיידית של רעננות[1]. הפורמולה מסייעת לחזק את מחסום ההגנה הטבעי של העור ושומרת על רמות הלחות האופטימליות שלו.  

lankom-4

גיא גיאור, עדי יופה, איריס אגיב – צילום: רותי

סדרת אנרג'י דה וי – יעילות מוכחת

סדרת אנרג'י דה וי היא הבטחה לעור המקבל מחדש מרץ ואנרגיה שופעת, מראה זוהר ובריא, לנשים שלא מוותרות ורוצות לחיות את החיים שלהן במלואם. נשות דור ה-Y.

לנקום ערכה "מבחן אמיתי: "היום שאחרי" במטרה לבדוק את ההשפעות של ה- Liquid care ומסכת הלילה, בתנאים אמיתיים על נשים החשופות לעייפות אורבנית: פחות שעות שינה בלילה כשיש ילדים קטנים, בילויים, שעות ארוכות במשרד.

התוצאות חד משמעיות. בראש ובראשונה במונחים של העור, שנראה:

 • מלא יותר בלחות

 • חלק יותר

 • מלא

 • רענן

 • זוהר יותר

 • מלא יותר באנרגיה

הבדיקה התבצעה על 109 נשים. הערכה עצמית בסולם מ-1 עד 10. בבוקר לפני ואחרי שגרת השימוש ב- Sleeping Mask+ Liquid Care.

LIQUID CARE™: מהפכה קוסמטית

מאחר שדור ה-Y רוצה הכול, אבל אין לו זמן, מאחר שהוא מחפש מוצרי יופי יעילים, ועם זאת קלים ונוחים לשימוש, לנקום פירשה מחדש את שיגרות היופי האסיאתיות עם מרקמים רעננים ונוזליים. בהתבסס על הידע המקצועי המעמיק שלה, לנקום המציאה את Liquid care™: מוצרים לטיפוח העור עם תחושה מימית לכל הנשים ברחבי העולם. היברידית ואינטנסיבית, הפורמולה רעננה כתחליב, מרוכזת כסרום ומעושרת בלחות כקרם של לנקום – הכל בפעולה אחת בלבד.

.

בהתבסס על עומק המומחיות ארוכת השנים שלה, לנקום העמידה את אמנות פיתוח הפורמולות בלב ליבו של Liquid care™ .

lankom-1

צילום: רותי

מתכון טוב דורש את המרכיבים הנכונים  

עבור אנרג'י דה וי, המיועדת לדור עם האינפורמציה הזמינה והנגישה, מעבדות לנקום יצרו מוצר ייחודי המבוסס על קוקטייל רב עוצמתי של מרכיבי לחות ו-3 מרכיבי-על פעילים המופקים מצמחים, על מנת להשיב אנרגיה לעור שאין לו זמן לנוח. 

.

24% מרכיבי לחות: לחות עילאית

העור הופך יבש יותר כתוצאה מהעייפות האורבנית. על מנת לסייע לעור למלא את המצברים שלו, 24% של מרכיבי לחות הוכנסו למוצר טיפוח במרקם ג'ל, ו-20% למסכת הלילה. ריכוזים יוצאי דופן המעניקים שינוי מיידי: עור הפנים נראה מלא וחלק יותר, בעל מראה קורן וזוהר יותר.   

.

סדרת אנרג'י דה וי היא מתכון הכולל 3 מרכיבים פעילים שנבחרו ספציפית על מנת לטפל בסימני העייפות האורבנית על העור, וביניהם תמצית גוג'י ברי בשל סגולותיו כנוגד חמצון, תמצית מליסה צרפתית בשל הסגולות המרגיעות, ותמצית ערבז בשל היכולת שלה להעניק חיוניות לעור.   

סדרת אנרג'י דה וי, מכילה מרכיב נוגד חמצון, מעניקה לחות ואנרגיה, משמשת כמו "מזונות-על" לעור אותם יש לצרוך על בסיס יומיומי על מנת להבטיח עור עשיר בלחות, הנראה חלק ורענן, הקורן במראה זוהר של בריאות.

.

מטבולומיקה

ניתן לכנות תחום מחקרי זה כמדע של הבלתי נראה מאחר שהוא חוקר את הזעיר ביותר: המטבולום. מדובר על מושג שיחסית עדיין לא מוכר, ופירושו: כלל המולקולות הקטנות המיוצרות ונצרכות ע"י התא. המטבוליטים אינם קבועים: הם משתנים כל הזמן בהתאם לגיל, לסביבה, לתזונה וגם לעייפות.

מהפכת המטבולומיקה

אחרי גנומיקה, טרנסקריפטומיקה ופרוטאומיקה, מדע חדש פותח אופקים מהפכניים ברפואה ובקוסמטיקה – מטבולומיקה, במילים פשוטות האמנות לגרום לפעילות התא "לדבר".

התפקיד שלו? "מטבולומיקה מעניקה תמונת מצב של פעילות מופלאה המתרחשת בתוך התאים שלנו," ד"ר ג'והן ראיילס, מנכ"לMetabolon, Inc.  ומומחה בנושא, מסביר. "מידע זה מספק לנו הבנה טובה יותר על המנגנונים של דברים חיים ואיפשר לנו להוכיח שהעייפות הנובעת מאורח חיים אורבני קדחתני גורמת נזק למטבוליטים של העור."

.

פרוטוקול פורץ דרך לשימוש בתעשיית הקוסמטיקה

לראשונה, כדי להבין טוב יותר את ההשפעה של עייפות אורבנית על תאי העור, לנקום  – בשיתוף פעולה עם חברת Metabolon – יישמה פרוטוקול פורץ דרך על מנת לאסוף, לנתח ולפרש מאות מטבוליטים. המטרה? לזהות שינויים אפשריים במטבולום הנגרמים מעייפות אורבנית. שאלה שעד כה לא הייתה לה תשובה. מחקר זה, שנערך על 50 נשים במשך חודשיים, מלמד שהעייפות הנגרמת מהחיים האורבניים האינטנסיביים משבשת את המטבוליטים של העור.

.

המחקר המטבולומי איפשר להוכיח שבהשפעת העייפות האורבנית משפחות שונות של מרכיבי העור מושפעות מתגובות שרשרת של התחמצנות התא. לדוגמה, חומצות אמינו רגישות מאד לכך. כך לגבי מתיונין, שהצורות המחומצנות השונות שלה זוהו בפעם הראשונה על שטח פני העור. תופעת התחמצנות חומצת האמינו, מתיונין משמשת ליצירת שכבת מגן על מפעל אנרגיה של התא (מיטוכונדריון).

.

לנקום הניחה את היסודות לקביעה שעייפות אורבנית פוגמת ביכולת ההגנה העצמית של העור ותורמת לתהליך ההזדקנות המוקדמת שלו. לנקום השתמשה בבסיס ידע חדש זה על העור כדי ליצור את אנרג'י דה וי.

.

מחירים מומלצים לצרכן: (לפני הנחות מבצע הניתנות על ידי הקמעונאים מעת לעת על פי שיקול דעתם)

ENERGIE DE VIE Liquid care – מוצר טיפוח במרקם ג'ל: 30 מ"ל – 380 ₪

ENERGIE DE VIE smoothing & plumping pearly lotion – תחליב במרקם פנינתי: 200 מ"ל – 380 ₪

ENERGIE DE VIE Nuit sleeping mask – מסכת לילה: 50 מ"ל – 440 ₪

להשיג בנקודות המכירה של לנקום ברשתות סופר-פארם, המשביר לצרכן, ניו-פארם, אפריל ובפרפומריות המובחרות.