כותרות אחרונות
Search

LG תחשוף בתערוכת CES 2019 את סדרת מסכי המחשב "Ultra” החדשים !

LG תחשוף בתערוכת CES 2019 את סדרת מסכי המחשב "Ultra” החדשים !

סדרת מסכי המחשב החדשים כוללת מסך UltraWide בגודל של 49 אינץ' המאפשר עבודה פרודוקטיבית במיוחד ומסך-High-Speed UltraGear שיספק רמה חדשה ומרהיבה לעולם הגיימינג.

 

חברת LG צפויה לחשוף במהלך תערוכת2019  CES, המתקיימת בתחילת חודש ינואר, את מסכי המחשב "Ultra" החדשים שלה וביניהם מסך UltraWide המספק לצרכן פרודוקטיביות יוצאת דופן ומסך-UltraGear המשפר את חווית הגיימינג.

 

 LG ממשיכה להצדיק את המוניטין שלה בתור היצרנית המובילה והחדשנית בקטגורית מסכי המחשב UltraWide (בגודל 21:9 ומעלה), עם מסך המחשב ה-LG UltraWide 49 אינץ' (דגם 49WL95) החדש בעל התצוגה המרהיבה שיוצר במטרה להעצים פרודוקטיביות לכל משימה שהיא. גם מסך המחשב החדש המיועד לגיימינג ה- UltraGear (דגם 38GL950G) מביא עמו חידושים ומשלב איכות תמונה מעולה עם מהירות שיא  המספקים את החוויה הייחודית שגימרים מבקשים.

 

מסך המחשב LG UltraWide

צילום: lg

 

המסך המחשב החדש של LG ה-UltraWide הוא מסך מעוקל עם יחס ממדים של 32:9 המיועד לספק איכות תמונה יוצאת דופן. המסך החדש LG 49WL95, עומד בקנה מידה של אולם קולנוע ובכך הופך להיות הפתרון האיכותי ביותר במטרה להחליף שטח עבודה מרובה מסכי מחשב. השטח הנוסף שמספק המסך, בגודל של 49 אינץ', יחד עם יחס הממדים הייחודי הופך את ה-UltraWide לאידיאלי עבור ריבוי משימות. ספירת פיקסלים של  x 1440 5120 (שווה ערך ל 2 מסכים בגודל-27 אינץ 'Quad-High-Definition Side-by-side) ו- 108 פיקסלים לאינץ' (PPI) מבטיחה בהירות תמונה אופטימלית, כלומר מקלה על קריאת מסמכים ועל עריכת תמונות ווידיאו.

 

מסך המחשב UltraWide של LG הוא הכלי המדויק להגדלת פרודוקטיביות. המסך החדש מתאים באופן טבעי לכל סוג של מקצוע, ובעיקר למקצועות עם דרישה גבוהה לדיוק ואיכות, לדוגמא כלכלה, IT, עיצוב ואדריכלות. תוך שימוש בטכנולוגיית ה- IPS של LG, המובילה בתעשייה, מסך המחשב UltraWide מציע תצוגה מדויקת ביותר של צבע, המכסה 99 אחוזים משטח הצבע sRGB. עם תמיכת ה-HDR10, המסך מסוגל להציג תוכן באיכות HDR לטובת משחקים ווידאו.

 

במטרה להפיק את המרב מחוויית המשתמש המדהימה של המסך מחשב, ה-UltraWide  מגיע עם Picture-by-Picture mode המעניק אפשרות לצפות בריבוי תכנים ממקורות שונים זה לצד זה ולעבוד עם יישומים מרובים בו זמנית. התוכנה Dual Controller מאפשרת חיבור למספר התקנים שנשלטים כולם באמצעות מקלדת ועכבר אחד, המחוברים בצורה חלקה ל-PBP ובכך משפרים את התהליך ויעילות העבודה. עם חיבורי USB Type-C, משתמשים יכולים להעביר נתונים ולהטעין מכשירים אחרים בו-זמנית – אפילו מחשבים ניידים. התצוגה המעוקלת והמרשימה של המסך מעצימה את חווית הצפייה בסרט בעת צפייה בסרטים ותכנים נוספים, בעוד העיצוב הנקי והמינימליסטי ומעמד המתכת הדק מוסיפים מגע אלגנטי לכל החבילה.

 

מסך המחשב לגיימינג 2019 LG UltraGear

צילום: lg

LG תחשוף בתערוכת CES 2019  את מסך המחשב Nano IPS  החדש שלה  UltraGear המיועד לגיימינג, הנתמך על ידי  NVIDIA G-SYNC וקצב רענון של 144Hz במטרה לספק חווית משחק מהירה וחלקה ללא הפסקות. תמונות בהירות עם איכות צבע מדהים הן הסטנדרט במסך 3840*1600 ו-98 אחוז כיסוי של סולם צבעים DCI-P3.

 

מסך המחשב UltraGear נועד לספק לקהל הגיימרים חווית משחק שונה עם יחס ממדים גובה של 21:9, מסך מעוקל, עיצוב ללא שוליים, תאורה היקפית ועד שש הגדרות צבע שונות המופיעות מחלקו האחורי של הצג, וניתן להתאים אותן למצב הרוח של השחקנים, ובכך גם לעזור להפחתת עייפות העין.

 

"באופן עקבי LG מספקת לשוק מסכי מחשב חדשים ומתקדמים, הכל בחבילה אחת עם תוכנות ואפליקציות ייחודיות עבור כלל הצרכנים," אמר Jang Ik-hwan ראש חטיבת LG’s IT division of the Home Entertainment Company, "עם מגוון רחב של דגמים, אשר נותנים עדיפות לפרודוקטיביות, לאיכות תמונה ולמשחקים מרהיבים, צרכנים רבים יותר רואים את LG כמובילה חדשנית קטגורית מסכי המחשב".

 

המבקרים ב-CES 2019 , הצפוי להתקיים בין התאריכים 8-11 בינואר 2019, מוזמנים לבקר בביתן # 11100 במרכז הכנסים לאס וגאס ולהביט מקרוב על מסכי המחשב מתקדמים והחדשים של LG.