כותרות אחרונות
Search

"LIFE RUN" – מרוץ הנשים של תל-אביב ו"סופר-פארם" חוזר ובגדול – "נשים למען נשים" 11.5

צילום: KPM ACTIVE

 

נשים למען נשים 11.5

"LIFE RUN" – מרוץ הנשים של תל-אביב וסופר-פארם חוזר ובגדול!

השנה יתקיים המרוץ תחת הכותרת.

לחצו לפרטים והרשמה למרוץ   

 

אחרי שנתיים של היעדרות בשל נגיף הקורונה, מרוץ הנשים הגדול בישראל חוזר עם מסלול אורבני חדש לאורך הטיילת ונמל תל-אביב, עם מסלולים באורך של 12, 8 ו-4 ק"מ, ולמעלה מעשרת אלפים משתתפות.

 

צילום: KPM ACTIVE

   

שש שנים מאז היווסדו חוזר "Life Run", מרוץ הנשים של תל-אביב וסופר-פארם, לטיילת בתל-אביב, בהשתתפות אלפי נשים מכל הגילאים ומכל רחבי הארץ.

 

המרוץ הייחודי ששב אחרי שנתיים של הפסקה מהמסלולים בתל אביב-יפו בשל התפרצות נגיף הקורונה, יוזנק בשעות הערב של יום שלישי, ה-11 למאי. כמיטב המסורת ביום המרוץ תתקיים חגיגה של עוצמה והעצמה נשית, הפנינג לכל המשפחה עם אנרגיה, עוצמה נשית, מוזיקה ואווירה מדהימה.

 

צילום: KPM ACTIVE

 

"אלימות במשפחה זה לא נורמלי":

השנה המרוץ יתקיים בסימן המאבק באלימות במשפחה, תחת הכותרת "אלימות במשפחה זה לא נורמלי", על רקע התגברות התופעה בשנים האחרונות, וריבוי המקרים של אלימות במשפחה, ילווה הנושא את מרוץ הנשים 2022.

 

חברת "סופר-פארם" לקחה על עצמה מחויבות ארוכת טווח שמטרתה לספק מידע ולחשוף את כלל הציבור לסימנים המקדימים ולנורות האזהרה שיכולות להעיד על אלימות בזוגיות או ובמשפחה, ובנוסף גם לתת מידע על מה אפשר לעשות, ולמי כדאי וניתן לפנות.

 

צילום: KPM ACTIVE

 

עופר לוי, סמנכ"ל השיווק ומנכ"ל זרוע האונליין של "סופר-פארם": "השנה בחרנו במסגרת המרוץ, לחדד ולהדגיש את החשיבות הרבה שבמאבק באלימות במשפחה. המטרה שלנו היא להגביר את המודעות ולהנגיש את כל הסימנים שעשויים להוביל או להעיד על אלימות במשפחה, כך שכל אחת וכל אחד יוכלו לגלות ערנות ואחריות ולזהות את הסימנים בביתם ובסיבתם וידעו שיש מה לעשות ושיש למי לפנות".

 

רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב-יפו: "תל אביב-יפו היא עיר שאוהבת ספורט ומטפחת פעילות ספורטיבית- עממית ותחרותית, מתוך תפיסה שהספורט הוא כלי חשוב המעודד אורח חיים בריא ומטפח הישגיות, התמדה והתנהגות הוגנת. מרוץ הנשים שם השנה דגש על העלאת המודעות נגד אלימות במשפחה- נושא חשוב מעין כמותו. אנחנו בעיריית תל אביב-יפו מפעילים מרכזים לטיפול באלימות במשפחה, מטפלים בילדים שעדים לאלימות במשפחה, מעודדים נשים לפנות לעזרה ובעיקר משתדלים לחנך חינוך ראוי שימנע אלימות בהמשך. הדרך עוד ארוכה, אך לא נפסיק לצעוד בה עד שנשיג  בטחון אישי מלא וכבוד לנשים".

 

צילום: KPM ACTIVE

 

מסלולים, מותגים, אירועים:

כמדי מרוץ, גם השנה ייפתחו שלושת המסלולים המסורתיים של 12, 8 ו-4 ק"מ. לקראת המרוץ כל נרשמת תקבל ערכת ריצה מפנקת הכוללת: תיק ממותג בשפת האירוע, חולצה מנדפת זיעה מעוצבת עם לוגו המרוץ, מספר חזה עם צ'יפ מדידה, חטיף אנרגיה ושלל מוצרים, הטבות והנחות מנותני החסויות והמציגים. את הערכה המפנקת של המרוץ ניתן יהיה לאסוף באחד מתוך 20 הסניפים בהם תתקיים חלוקת הערכות.

 

לפרטים והרשמה למרוץ: 

https://www.life-run.co.il/