כותרות אחרונות
Search

LUMINARC מותג כלי הזכוכית מצרפת, מוביל בתחומו בעולם השיק את ה- SMART CUISINE !

LUMINARC מותג כלי הזכוכית מצרפת המוביל בתחומו בעולם משיק את SMART CUISINE !

סדרת כלים רב שימושית למטבח המתאימה לשלבי ההכנה, האפייה והצלייה בתנור וההגשה לשולחן.

הסדרה עשויה מחומר חדשני המשלב את האיכויות של הקרמיקה והזכוכית גם יחד: חזק יותר, עמיד יותר ומתאים לבישול בתנור עד 250 מעלות צלסיוס – ב- 30% קל יותר מזכוכית או מקרמיקה.

בנוסף מתאפיינת הסדרה החדשה בעיצוב עכשווי המתאים לשולחן המודרני.

 

LUMINARC מותג כלי המטבח והזכוכית המוביל בתחומו בעולם השיק לאחרונה את SMART CUISINE , סדרה שלמה של כלי בישול מעוצבים הניתנים לשימוש בתנור בחום של עד 250 מעלות צלסיוס.

 

 צילום: סטודיו לומינארק

 

מדובר בפיתוח בלעדי ל-LUMINARC של זכוכית חדשה המתאימה לשימוש בתנור ועמידה במיוחד בפני זעזועים וטמפרטורות גבוהות. כלי הסדרה החדשה משלבים את העוצמה של הקרמיקה והזכוכית במוצר אחד. הם קלים במיוחד ועמידים בפני זעזועים ומתאפיינים בעיצוב מרהיב.

 

טווח השימוש שלהם רחב: משלב ההכנה, הבישול ועד שלב ההגשה לשולחן האוכל.  העיצוב העכשווי של כלי  הסדרה משלב בין התאמות מקסימליות לבישול בטוח ואיכותי לנראות מרהיבה על השולחן. בסדרה כלים בגדלים שונים: ממנות אישיות ועד מנות הגשה משפחתיות, ובהם:  תבנית אפיה אובלית ב- 3 גדלים: גדול, בינוני ואישי, תבנית אפיה עגולה בקוטר 28 ס"מ ותבניות אישית.

 

 צילום: סטודיו לומינארק

 

לדברי נציגי LUMINARC צרפת: "השקת הסדרה החדשה נותנת מענה לצורך קיים בשוק לכלים מעוצבים, איכותיים ועמידים המשלבים שימושים רבים במטבח. ההיצע הקיים כיום בשוק למוצרים מסוג זה מוגבל מבחינת עיצוב, מידת חוסן הכלים ומשקלם. סדרת SMART CUISINE  מציעה סוג חדש של זכוכית אופאלית-אטומה בצבע לבן המתאימה לשימוש בתנור, כזו שהיא עמידה במיוחד וקלה ב- 30% מכלי עשויים קרמיקה או זכוכית. כלי הסדרה מבריקים ומסוגננים. הם עמידים בטמפרטורה של עד 250 מעלות צלסיוס, ללא נקבוביות וקלים לניקוי".

 

 

צילום: סטודיו לומינארק

 

הכלים בסדרה עוצבו במיוחד כך שיערמו אחד על השני ויסייעו בחסכון במקום אחסון.

 

עוד מוסיפים בחברה:"בעולם שבו יותר ויותר אנשים מבשלים להנאתם במטבח ושואבים השראה מתכניות בישול, מדורי בישול ואפילו מבלוגרים ויוטיוברים בתחום, יש צורך הולך וגדל בכלים קלים ונוחים לשימוש, שיהיו עמידים במטבח ושיעניקו גם ערך מוסף מבחינה עיצובית ואסתטית.  מדובר בחומר חדש בשוק שמשמש חלופה לכלי הקרמיקה והזכוכית"

 

מחירים:

תבנית אובאלית, 23*38 – 79.90 ₪

רמקין עגול, קוטר 11 – 14.90 ₪

להשיג ברשת לגעת באוכל.