כותרות אחרונות
Search

Mac Pack iDigital – ככה קונים היום Mac

סניף iDigital בקניון רמת אביב – צילום: אבישי פינקלשטיין

 

Mac Pack iDigital – ככה קונים היום Mac

iDigital משנה את חוקי המשחק: משיקה את החבילה המשתלמת ביותר בשוק מחשבי ה-Mac בישראל.

 

מהיום קונים מחשביMac  רק עם iDigital Mac Pack

החבילה כוללת: שלוש שנות אחריות, התנסות ל-30 יום ללא התחייבות, פריסת תשלומים רחבה וחבילת שירות של מומחי iDigital.

 

iDigital – רשת ה-APP (Apple Premium Partner) היחידה בישראל – משנה את חוקי המשחק ומשיקה את ה- Mac Pack – החבילה הרחבה והמשתלמת ביותר בישראל לרכישת מחשבי Mac. בכך ממשיכהiDigital  לבסס את מעמדה כמובילת שוק במומחיות, בשירות ובמכירת מוצרי Apple בישראל.

 

 

כחלק מהמהלך של הנגשת מוצרי  ,Apple  iDigital מציעה את iDigital Mac Pack הכוללת:

– שלוש שנות אחריות iDigital Care (שנתיים נוספות מעבר לשנת אחריות היצרן) – האחריות המקיפה ביותר בישראל על מוצרי Apple, במסגרתה ניתנים תיקונים במעבדתiDigital  שהינה המעבדה הרשמית המאושרת על ידי Apple, עם חלקי חילוף המיובאים מApple  בלבד וטכנאים מוסמכי Apple לתיקון מושלם של המכשיר בכל מקרה של תקלה.

 

* תקופת התנסות של 30 יום תוך אפשרות לקבל את כל הכסף בחזרה ללא כל התחייבות.

* עד 24 תשלומים ללא ריבית  לנוחות מקסימלית ברכישה.

 

חבילת מומחי iDigital:

* מומחי iDigital מלווים את הלקוח בכל מסלול הרכישה החל משלב ההתנסות והתאמת המוצר באופן מדויק לצרכי הלקוח, העברת הנתונים, הדרכת צעדים ראשונים וכלה במענה לכל שאלה – טכנית או תוכנתית, בכל נושא ובכל זמן גם לאחר הקנייה.

* סדנאות בקבוצות קטנות בשלושה סניפים ברחבי הארץ, בהן מומחי iDigital ידריכו את הלקוחות אודות צעדים ראשונים ב-Mac או עבודה ב-Ecosystem של Apple. יעניקו טיפים, המלצות לקיצורי דרך ודרכים מנצחות למצות את השימוש ב-Mac.

 

משה שוצברג, סמנכ"ל מכירות וסחר ב- iDigital :"iDigital, השותפה האסטרטגית הבכירה של Apple בישראל, ממשיכה להוביל את שוק ה-Mac בישראל עם הצעת ערך חדשה. Pack iDigital Mac  מקנה ללקוח היכרות עם יכולות הMac- וה- Apple Ecosystemומאפשרת לו לעבור מ-PC ל-Mac או להתחדש עם Mac  – בראש שקט, עם האחריות המקיפה בישראל, תנאי תשלום נוחים וליווי ושירות אישי ומקצועי של מומחי iDigital. מהלך זה הינו נדבך נוסף באסטרטגיה של הרשת להנגיש ללקוחותינו את מוצריApple  ככלל ומחשבי ה-Mac בפרט ולאפשר להם להנות מיתרונותיו הרבים של המחשב הטוב בעולם".

 

רשת iDigital , שפועלת תחת חברת האם iCon Group – היבואנית הרשמית של מוצרי Apple בישראל – מונה 21 סניפים מחיפה ועד אילת וכן מפעילה 6 סניפים של iDigital goodiz. בנוסף למוצרי Apple, מציעה iDigital מגוון מוצרים ומותגים של חברות מובילות בעולם בסגנון החיים הדיגיטלי.