כותרות אחרונות
Search

MAGNUS לוויני לאיתור וחילוץ מטיילים שנקלעו למצוקה בכל רחבי העולם

MAGNUS לוויני לאיתור וחילוץ מטיילים שנקלעו למצוקה בכל רחבי העולם

חברת MAGNUS  לאיתור וחילוץ משיקה את "MAGNUS לוויני" חידוש טכנולוגי מדהים ממדרגה ראשונה המאפשר לקיים תקשורת חופשית איתות והתכתבות ושיתופי מיקום מכל מקום בעולם עם מטיילים שאבדה דרכם או שנקלעו למצוקה וסכנה לחייהם

magnus-1

צילום: יח"צ

חלקנו מכירים את ההרגשה הזאת שמישהו קרוב לנו או אפילו לא, נעלם אי שם בג'ונגלים של האמזונס או באחת המדבריות הגדולות בעולם ואין לך מושג מה עובר עליו, איך להגיע אליו ובעיקר איך לחלץ אותו בשלום. כאן נכנס לתמונה המכשיר המהפכני והמדהים, "magnus לוויני" שבשעת מבחן מאפשר למטייל שנושא אותו, ללחוץ על כפתור מצוקה ותוך שניות מישהו שיושב במשרד בתל אביב, גם יודע באופן מיידי על מקום הימצאו וגם יכול לשוחח איתו בצ'ט ולקבל מושג מה קרה ומה צריך לעשות כדי לחלץ אותו. אני בטוח שהמכשיר הזה יכול להפחית משמעותית את הלחץ אצל הורים המאפשרים לילד שלהם לצאת לטיול תרמילים בחו"ל ולהיות בטוחים כי במקרה קיצון הם יוכלו להגיע אליו במהירות כדי לעזור.

חברת MAGNUS המתמחה מזה שנים באיתור וחילוץ נעדרים ברחבי העולם, משיקה פתרון טכנולוגי שיאפשר לכל מטייל לשמור על קשר ישיר ולהתריע במקרה מצוקה בלחיצת כפתור בלבד. נשיאת מכשיר במצב דולק מאפשרת איתור גם ללא לחיצה על כפתור ה- SOS. מדובר במכשיר איתור לווייני דו כיווני, קטן, קל ונוח לנשיאה המאפשר תקשורת מכל מקום בעולם ללא תלות בתקשורת סלולרית או אינטרנטית. המכשיר מאפשר יצירת קשר מהיר עם המוקד בעת מצוקה וקבלת סיוע מהיר לכל מקום בעולם.

magnus-2

אייל מגנוס מנכ"ל חברת magnus

הפונקציות המוצעות במכשיר:

  • שליחת אות SOS למוקד MAGNUS בישראל 24/7, בליווי נתוני מיקום מדויק ע"י לוויני  GPSמכל מקום בעולם.

  • התכתבות חופשית עם כל דוא"ל אוSMS בעולם. כתיבת וקריאת ההודעות מתבצעת על-ידי ממשק לסמארטפון, בהורדת האפליקציה החינמית Earthmate.

  • שליחת הודעת "הכל בסדר" – בלחיצת כפתור, המועברת לאנשי הקשר עם מיקום המדויק של המטייל. לחיצה אחת שנותנת חופש, ביטחון ושקט למשפחה ולחברים בבית.

  • חיבור לרשתות חברתיות  אפשרות שיתוף של פוסטים מכל מקום ישירות לחשבון Facebook/Twitter, בלחיצת כפתור אחת.

  • יכולת איתור ומעקב מרחוק התרמילאי לא חייב לבצע שום פעולה, למעט השארת המכשיר דולק, כדי שניתן יהיה להפעילו מרחוק ולקבל עדכוני מיקום בזמן אמת.

תיעוד בזמן אמת של חילוץ מטייל

נתונים על מכשיר:

המכשיר עמיד במים, בזעזועים, ובתנאי שטח קשים כמו כן המכשיר פועל באמצעות שתי סוללות אצבע רגילות ללא צורך בטעינה, מידות המכשיר הן 86*72*44 מ"מ – כגודל אגרוף כף היד ומשקלו הינו 230 גרם כולל סוללות.  המכשיר עמיד בטווח טמפרטורה של 20- עד 70+, ומופעל באמצעות סוללות AA ליתיום או אלקלייןבמידה והמכשיר פועל כל היום (בזמן תנועה) וכבוי בלילה, הסוללות מחזיקות עד כשבועיים.

magnus-3-%d7%a6%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%9d-%d7%90%d7%91%d7%99-%d7%91%d7%a8

מימין: חיליק מגנוס מייסד החברה עם בנו אייל מגנוס כיום מנכ"ל החברה – צילום-אבי-בר

אודות החברה:

MAGNUS חברה משפחתית הפועלת בתחום איתור וחילוץ נעדרים בעולם למעלה מ- 20   שנים ונחשבת למובילה בעולם בתחומה.

החברה משלבת ידע, ניסיון, קשרים בינלאומיים וכוח אדם מיומן ומקצועי, המאפשר מהירות תגובה עוצמתית של כלל פעולות האיתור והחילוץ בכל זמן ובכל מקום בעולם, לצד הכרות מעמיקה עם אופי המטייל הישראלי וצרכי משפחותיהם ברגעי משבר.