כותרות אחרונות
Search

MOSCOT שילוב מנצח בין קלאסיקה על זמנית לעיצובים טרנדיים

מותג משקפי השמש MOSCOT מציג שילוב מנצח בין קלאסיקה על זמנית לעיצובים טרנדיים

 מותג משקפי השמש MOSCOT מציג קולקציה המשלבת קלאסיקה על זמנית לצד טוויסטים אופנתיים. המותג שהפך למוסד אופנתי בעיר ניו יורק בה קיים משנת 1915 המוקדמות, שומר על צביונו עם הקפדה על פרטים , הצגת חידושים, שימוש במיומנות ומקצוענות בלתי מתפשרת שקנו לו את המוניטין שצבר לאורך השנים.

כבר בכניסה לחניות המשקפים המובחרות בישראל בהן נמכר המותג,  נחשף הקונה לחוויה תרבותית אופנתית וייחודית במנהרת הזמן. למרות שלאורך השנים הפך המותג להצלחה בינלאומית מקפידים בחברה להעניק תחושה ביתית לכל לקוח ולשמר את האותנטיות שהפכה לשם השני של המותג.

moscot-3

צילום: יח"צ

הקולקציה מציגה מגוון רחב של מסגרות קלאסיות עם צבעוניות טרנדית וטוויסטים קלים בעיצובי המסגרות ששומרים את מוניטין המותג ואת הביקוש לעיצובים. בין הדגמים ניתן למצוא מסגרות עגולות מתכתיות עם גשר אף מזוגזג בצבעוניות מטאלית וטרנדית, לצד מסגרות מנומרות ועיצוב ייחודי המציע אינטרפרטציה מודרנית לדגם הטייסים האלמותי. את הדגמים בקולקציה ניתן להשיג במגוון שילובי צבעים, עדשות ומסגרות כך שכל אחד יכול למצוא את הדגם המתאים ביותר עבורו.

moscot-2

צילום: יח"צ

ארז כהן מנכ"ל ובעלים דיוק אופטיקס : " מתוך מהרצון להביא לקהל הלקוחות הישראלי את המותגים המפתיעים והאיכותיים ביותר מגיע החיבור למותג MOSCOT. המותג הוותיק שהפך להצלחה עולמית מציג מידי עונה קולקציות מדויקות, אופנתיות עם ירידה לפרטים ואיכות בלתי מתפשרת. "

מחיר: 1500-1800 ₪

להשיג בחנויות האופטיקה המובחרות

 

חברת דיוק אופטיקס

דיוק אופטיקס, החברה ליבוא והפצת מותגי המשקפיים הבינלאומיים המובילים בעולם, חרטה על דגלה להציג בשורה אופנתית חדשה לעולם האופטיקה בישראל. משקפיים, הפכו בשנים האחרונות, לאביזר אופנתי בעל אמירה אישית. מתוך הבנה זו החברה מקפידה לייבא את מותגי המשקפיים המובילים והאיכותיים ביותר, תוך הקפדה על חדשנות, יצירתיות, ושירות אמין ומקצועי.