כותרות אחרונות
Search

"NetCloud" מקבוצת "Yael" השלימה פרויקט "ERP" בחברת "סיגריות ירושלים" הפועלת ברשות הפלסטינית.

אייל גרייפנר מנכ"ל משותף "נטקלאוד" מקבוצת "יעל" – צילום: יח"צ

 

"NetCloud"  מקבוצת "Yael" השלימה פרויקט "ERP"  בחברת "סיגריות ירושלים" הפועלת ברשות הפלסטינית.

 הפרויקט שעלייתו לאוויר הושלמה בימים אלה מבוסס על פתרון "NetSuite" בענן הנחשב למוביל בעולם.

 

קבוצת "Yael", קבוצת IT מהמובילות בישראל, משלימה בימים אלה פרויקט ERP בחברת סיגריות ירושלים. האחראית על הביצוע היא "NetCloud", נציגתה הישראלית של "Oracle NetSuite", שנרכשה בידי קבוצת "Yael" לפני פחות משנה. מטרת הפרויקט, שכלל היבטים פיננסיים ולוגיסטיים, הייתה לאחד את כל מערכות המחשוב של הארגון, הכולל שורה של חברות בת ונכסים, למערכת "NetSuite ERP", שהיא מערכת ה-ERP בענן הנחשבת למובילה בעולם, ולבצע לוקליזציה שלה לדרישות הרשות הפלסטינית. היקפו הכספי של הפרויקט, הצפוי בהמשך להתרחב לדובאי ולמדינות ערב, הוא מאות אלפי שקלים.

 

"סיגריות ירושלים" היא חברה ציבורית הפועלת מאז 1964 כשעיקר פעילותה היא מפעל לייצור סיגריות ולצדו, חברת השקעות וקמעונאות המשווקת סיגריות לרשתות סופרמרקטים וחנויות ברחבי ישראל והרשות הפלסטינית, שם היא אוחזת כמחצית משוק זה.

 

https://www.jerucig.com/

 

אייל גרייפנר מנכ"ל משותף "נטקלאוד" מקבוצת "יעל" – צילום: יח"צ

 

איל גרייפנר, מנכ"ל משותף בנטקלאוד מקבוצת Yael: "האתגר העיקרי שלנו היה להוריד את המערכות הישנות מהאוויר תוך כדי שימור רצף פעילות במעבר למערכת החדשה. מיזוג פעילות עשרות סוכני המכירות של החברה, לצד חיבור פעילות מערכות הייצור, מלאי, רכש, מכירות, ניהול פיננסי ושאר מערכות הארגון למערכת NetSuite חכמה. המטרה הייתה לבצע הטמעה במינימום זמן, תוך כדי פיתוח של לוקליזציה לשפה ולדרישות הרשות הפלסטינית, בהיבטים של חוק ומיסוי וכיוב'".

 

המערכת החדשה עלתה לאוויר תוך חודשים ספורים והחליפה מערכות מקומיות שונות, תאפשר ניהול מתקדם וחדשני של פעילות הייצור, השיווק, המכירה וההפצה של מוצרי החברה באזורי הפעילות השונים. המערכת, שתשרת פעילות של עשרות סוכני שטח, תאחד את כלל נכסי הארגון לצפייה נוחה ושקופה שתכלול מידע לוגיסטי ופיננסי באופן מרוכז. האיחוד ירכז את הפעילות העסקית באופן שוטף ואפקטיבי. המעבר ממערכות מיושנות למערכת ERP חדשנית בענן האחראית להמוני תהליכים וסכומי כסף גדולים, נעשה תוך שת"פ מוצלח במיוחד של צוותי סיגריות ירושלים ונטקלאוד מקבוצת Yael.