כותרות אחרונות
Search

NOVELL COLLECTION מציגה את קולקציית שעוני קיר וינטג' ייחודיים

עיצוב מתקתק:

NOVELL COLLECTION מציגה את קולקציית שעוני קיר וינטג' ייחודיים   

למרות הוויתור על ענידת השעון, נראה כי הוא לא הולך לשום מקום. לאחרונה, מדווחים מזהי טרנדים בעולם העיצוב על השעון כפריט חובה בכל חלל עיצובי. בין אם בתלייה, על הכוננית או כחלק מפריט אחר, השעון כאן בשביל להישאר. בדיוק עכשיו יוצא המותג NOVELL COLLECTION בקולקציית שעוני וינטג' ייחודית המתאימה לכל חלל בבית.

vintaz 1

צילום: עדי קראוס

בעידן הנוכחי עוברים השעונים מהפך תדמיתי מעוד פריט עיצוב עגול עם מספרים שנתלה על הקיר. היום ניתן למצוא שעונים קטנים לצד שעוני קיר ענקיים, שעונים עומדים לשידה או על מדף, שעונים מרובעים ומלבניים או בצורת אליפסה. ל"NOVELL COLLECTION" יש קולקציית שעונים מגוונת שיכולה להתאים לכל חלל בבית- מחדר השינה, דרך הסלון ואפילו לאמבטיה.

vintaz 2

צילום: עדי קראוס

לכל שעון הייחודיות שלו כשקו העיצוב המרכזי הוא הוינטג'- עץ ישן ומשופשף או מתכת חלודה מעוטרת- המזכירים את החיים בכפר. בנוסף צורתם של השעונים משתנה מאחד לשני ומאוד מגוונת, למשל שעון מעורר מהדור הישן, שעון המדמה עששית, שעון כמו קרש חיתוך- שמתאים מאוד לעיצוב המטבח- שעון ענק בעיצוב של שעון כיס משנות ה-50 וכיו"ב.

מחיר: החל מ- 104 ₪

ניתן להשיג במגוון רשתות ובחנויות כלי בית ונוי המובחרות ברחבי הארץ.

נובל קולקשיין הינו מותג הבית של חברת "פלדינוקס", הכוללת מגוון רחב של כלי בית והגשה בעיצוב ייחודי ובאיכות מעולה. המותג נותן מענה לאוהבי עיצוב ויוקרה, במחירים השווים לכל נפש.