כותרות אחרונות
Search

NOVELL COLLECTION מציעה: כך תעצבו את חדר הילדים המושלם

לקראת החופש הגדול…

NOVELL COLLECTION מציעה: כך תעצבו את חדר הילדים המושלם

חדרי ילדים ונוער הם המקום בו הילדים שלנו שוהים ומבלים את רוב זמנם. חדר הילדים הוא המקום בו הם מכינים שיעורי בית, משחקים, מארחים חברים וישנים. לקראת החופש הגדול NOVELL COLLECTION עוזרת לכם לעצב את חדר הילדים המושלם.

צילומים: עדי קראוס

novel 1

עיצוב חדר ילדים הוא משימה מורכבת, בעיקר בגלל שהילד גדל והצרכים שלו משתנים רבות לאורך השנים, ולכן העיצוב צריך להשתנות גם כן. האבולוציה של חדר הילדים מתחילה מחדר תינוקות בו הילד כמעט אינו משתמש באופן פעיל והעיצוב של החדר נועד בעיקר לשרת אתכם. לאחר מכן החדר הופך לחדר ילדים הנועד להיות מקום המפלט של הילד, מקום בו הוא יכול לשחק ולישון בנוחות ובהנאה. להלן כמה עצות וטיפים לבחירה נכונה של פריטים לחדר:

רהיטים- הרהיטים בחדרי ילדים צריכים להיות שימושיים- לצעצועים הרבים- אבל גם לשדר חום ואהבה. לשם כך, פריטי עץ עדיפים על פני חפצים ממתכת, וכדאי שיהיו מעוצבים בצורה שתתאים לילד. לדוגמא: שלישית הקוביות לאחסון של נובל קולקשיין (מחיר: 2,551 ₪).

novel 2

אביזרי נוי פרקטיים- פזרו בחדר אביזרים שימושיים שיהיו גם דקורטיביים, לדוגמא: הפופים של נובל קולקשיין (מחיר 698 ₪) וקופסאות בעיצוב של ספרים בגדלים שונים- שומרות על הארגון והסדר ומבחוץ מעוצבות (מחיר: 175 ₪) .

תמונות ואביזרי אווירה- המסר שהחדר משדר מאד חשוב. ניתן לשלבו במשפטים ומילים שמשדרים אנרגיה חיובית של אהבה והעצמה. לדוגמא: שלטי עץ עם מסרים חכמים (מחיר: 41 ₪); פסלוני LOVE ו- FAMILY (מחיר: 117 ₪) ומסגרות דקורטיביות עם תמונה של המשפחה (מחיר: 150 ₪).

novel 3

פסלונים- ניתן לשלב בחדר פסלונים ייחודיים שיעצבו את החדר וישוו לו עניין וצבע. לדוגמא: סוס עץ מהודר (מחיר: 1,971 ₪) או זוג ברווזי עץ (מחיר: 172 ₪).

ניתן להשיג במגוון רשתות ובחנויות כלי בית ונוי המובחרות ברחבי הארץ.

נובל קולקשיין הינו מותג הבית של חברת "פלדינוקס", הכוללת מגוון רחב של כלי בית והגשה בעיצוב ייחודי ובאיכות מעולה. המותג נותן מענה לאוהבי עיצוב ויוקרה, במחירים השווים לכל נפש.

novel 4