כותרות אחרונות
Search

Nuby מותג מוצרי התינוקות המוביל בעולם משיק כוסות מאוירות מתוך סדרת המעצבים עם מנגנון קליק ייחודי למניעת טפטופים וללא ביספנול A

Nuby מותג מוצרי התינוקות המוביל בעולם משיק כוסות מאוירות מתוך סדרת המעצבים עם מנגנון קליק ייחודי למניעת טפטופים וללא ביספנול A

המותג Nuby, מותג מוצרי התינוקות המוביל בעולם, משיק כוסות מאוירות מתוך סדרת המעצבים, המגיעות עם מנגנון קליק ייחודי למניעת טפטופים. הסדרה מיועדת לילדים מגיל 6 חודשים ומעלה.

סדרת הכוסות החדשה של נובי מגיעה עם מנגנון קליק, המשמיע קליק לווידוא נעילה, עם פיה רכה, או קש מתקפל עם מכסה הגייני ואחיזה נוחה, ללא ביספנול A. סדרת המעצבים מתאפיינת בעיצוב חדשני ובמגוון צבעים ועיטורים אשר מתאימים לגיל הרך: ורוד וסגול עם איורים פרחוניים, כחול עם עיגולים, ירקרק עם עלים ועוד.  

צילום: יח"צ

סדרת הכוסות החדשות של נובי מגיעה בשילוב טכנולוגיה ייחודית למניעת טפטופים בעת השתייה בה ניתן לשמוע את פעולת הסגירה בקליק. הכוס בעיצוב ייחודי לאחיזה נוחה של הפעוט. כל מוצרי Nuby מיוצרים מחומרים בטיחותיים, עמידים, לא רעילים ועומדים בכל תיקני הבטיחות המחמירים ביותר.

המותג Nuby, מותג התינוקות האמריקאי המוביל, הנמכר בלמעלה מ 150 מדינות בעולם, משווק בישראל על ידי חברת אינטרסן בע"מ, מהחברות המובילות במשק בתחום יבוא ושיווק של מוצרי צריכה. המותג Nuby מציע מגוון רחב של מוצרים להזנה, לצמיחת השיניים, להרגעה ומוצרים רפואיים, בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות ובקרת איכות. חברת Nuby פועלת בקביעות להגיע לכדי שלמות בכל היבטי העיצוב הייצור וההפצה. החברה משקיעה משאבים רבים במחקר ובפיתוח מוצרים חדשניים ומעוצבים, שהורים וילדים ימצאו אותם נוחים, קלים לשימוש ואטרקטיביים למראה.

מחיר לצרכן: 39 ₪

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות מוצרי התינוקות ברחבי הארץ