כותרות אחרונות
Search

Olea essence מותג הבית של "בית הבד של הגולן" מציג: מארז Just Olives

Olea essence מותג הבית של "בית הבד של הגולן" מציג:

מארז Just Olives – טיפוח טבעי & שמן זית כתית מעולה

חג ראש השנה מסמל את פתיחת השנה החדשה, התחלות חדשות וזה הזמן המתאים ביותר לפנק את הקרובים והסובבים אותנו. Olea essence, מותג הבית של "בית הבד של הגולן", מציג את מארז Just Olives – מארז מתנה המשלב טיפוח טבעי & שמן זית איכותי.

just-2

המארז מכיל קרם ידיים עשיר, תרחיץ זיתים גרגירי (פילינג) לגוף ולפנים, סבון גוף ופחית שמן זית כתית מעולה TABHA. כל המוצרים במארז 100% טבעיים ומבוססים על פרי ושמן הזית. המוצרים מגיעים בקופסה דקורטיבית באווירה הפסטורלית של בית הבד של הגולן.

מחיר המארז: 199 ₪

חג שמח ושנה טובה!

להשיג במרכזי המבקרים של "בית הבד של הגולן":

תל אביב, רח' בן יהודה 17 050-2888715

קצרין, אזור תעשיה  04-6850023 / 050-2888709.
עין גב, נמל עין גב  050-2888705

ובאתר האינטרנט: http://www.oleaessence.com /

Olea essence "מבית הבד של הגולן", מציע מבחר מוצרי טיפוח וטיפול, קולינריה וחומרי ניקוי המבוססים על סגולות הזית וכוללים חומרים טבעיים בלבד ללא כימיקלים!
הסוד הטמון במוצרי Olea essence, הוא הגילוי כי בתוצרים של הזית, הנזרקים  לאחר הפקת השמן  ומזהמים את הסביבה, קיימות סגולות טיפוליות, מחטאות ובריאות. מעבדות אולאס אסנס, הצליחו  להפיק משאריות הזית תכשירים בעלי ערך מוסף ולשמר את הערך האקולוגי בגולן. מוצרי אולאה אסנס מיוצרים במעבדת "בית הבד של הגולן". על פי  תפיסת עולמם של הבעלים המייסדים, אבנר וסמדר טלמון, הדוגלת בחיים הרמוניים עם הטבע  והקפדה על שמירת הסביבה. יעילות המוצרים טמונה בשילוב בין שמן הזית ושמנים צמחיים וארומטיים בתהליך ייחודי, על טהרת חומרים טבעיים בלבד ללא חומרים משמרים וללא צבעים וריחות סינתטיים.