כותרות אחרונות
Search

PHILIPS מציגה את מכונת הגילוח האולטימטיבית לחייל הישראלי

מכונת הגילוח האולטימטיבית לחייל הישראלי

 PHILIPS ההולנדית מציגה מכונת גילוח אשר פותחה בעקבות מחקרי שוק במיוחד על מנת לענות לצרכיהם של החיילים בישראל!

גם בתנאי שטח יוכלו מעתה חיילי צה"ל ליהנות מגילוח תקני המותאם בדיוק לצרכיהם.

חברת פיליפס, המובילה בתחום מכונות הגילוח בישראל, ערכה סדרה של מחקרים כמותיים ואיכותניים מעמיקים על מנת להבין את צרכיהם והעדפותיהם של חיילים בארץ מתוך כוונה  לפתח ולייצר את מכונת הגילוח האולטימטיבית לחייל הישראלי.

המחקרים העלו כי ככל שתנאי השטח בהם שהו החיילים היו קשים יותר ואלצו אותם לעמוד בתנאי לחץ ולו"ז עמוס, כך גבר הצורך במכונת גילוח איכותית שתלווה אותם נאמנה לאורך כל תקופת השירות.

ממצאי המחקרים העלו כי הפונקציות החשובות ביותר עבור החיילים כאשר מדובר במכונות גילוח הם:

1.      סוללה המחזיקה זמן רב ללא צורך בטעינה

2.      מכונה המעניקה הגנה לעור הפנים הרגיש ואינה יוצרת גירויים ואדמומיות

3.      מכונה שתהיה עמידה ואיכותית

מכונת הגילוח המותאמת לחיילים, דגם AT790 , מצוידת בסוללת   Li-ion איכותית ועמידה המאפשרת עד 45 דקות של גילוח אלחוטי- שהם למעלה משבועיים של שימוש, כך שגם חייל הנמצא  בתנאי שטח ללא גישה לנקודות חשמל, יכול לשמור על פנים מגולחות למשעי לאורך זמן. 

 

מכונת גילוח זו, בדומה לדגמים הנוספים בסדרת ה- AquaTouch, מאפשרת בחירה בין גילוח "יבש" ומהיר לבין גילוח "רטוב" עדין ומרענן בשילוב ג'ל או קצף גילוח, הודות לטכנולוגיית האיטום AquaTec. הבחירה בין שתי אפשרויות הגילוח הינה משמעותית במיוחד בקרב חיילים ובחורים צעירים המתאפיינים בעור פנים "צעיר" ורגיש. כמו כן, ניתן לשטוף את ראש המכונה במים, לשמירה על היגיינה מקסימלית בקלות ובמהירות.

ראשי המכונה פועלים בטכנולוגיית GentleCut המאפשרת גילוח קרוב ועדין תוך מניעת גירוי ואדמומיות בעור. כמו כן, ראש המכונה מכיל מערכת סכינים משולשת המאפשרת יותר שטח מגע עם העור,  לגילוח מהיר ויסודי באופן  קל ונוח.

 

להשלמת פעולת הגילוח, מצוידת המכונה בקוצץ פאות ושפם המובנה במכונה.

 

מכונת הגילוח של פיליפס עשויה חומרים איכותיים ועמידים בתנאי שטח, על מנת לשמור על תקינות המכונה גם בנסיעות כוללת הערכה נרתיק נשיאה נוח לאחסון בתיק ומכסה הגנה על הלהבים.

 

מחיר מומלץ לצרכן של מכונת גילוח דגם AT790-  499 ₪.

 להשיג ברשתות החשמל וחנויות החשמל המובחרות.

אודות רויאל פיליפס:

רויאל פיליפס (NYSE: PHG, AEX: PHIA), הינה חברה מובילה בתחום טכנולוגיות הבריאות, המתמקדת בשיפור בריאותם של בני האדם ומאפשרת תוצאות טובות יותר ואורך חיים בריא יותר ולמניעה, אבחון, טיפול ופתרונות בריאות ביתיים. פיליפס מקדמת טכנולוגיות מתקדמות ותובנות קליניים וצרכניים עמוקים ומספקת פתרונות משולבים. החברה מובילה בתחום הדמיות אבחון, טיפולים מונחה תמונה, ניטור מטופלים ומידע רפואי, גם בבריאות המטופל וגם בטיפול הביתי. פיליפס העולמית מחזיקה בבעלות את פיליפס תאורה, המובילה העולמית בתחום מוצרי תאורה, מערכות ושירותים. מטה החברה ממוקם בהולנד, והחברה הציגה בשנת 2015 מחזור מכירות של 24.2 מיליארד אירו, והיא מעסיקה למעלה מ-104,000 עובדים, ומכירות ושירותים בלמעלה מ-100 מדינות ברחבי העולם.

חדשות אודות פיליפס ניתן למצוא באתר החברה: www.philips.com/newscenter