כותרות אחרונות
Search

"Phillips" חושפת את "פיליפס 16B1P3302" מסך נייד חדש.

צילום: יח"צ "פיליפס"

 

"Phillips" חושפת את  "פיליפס 16B1P3302" מסך  נייד חדש. 

 

ביצועים ופרודוקטיביות בכל עת ובכל מקום: 
בעולם שבו נתונים עוברים במהירות, ניידות היא מאפיין חיוני בחיי היומיום שלנו – מאפיין הניידות, דורש גמישות רבה יותר. משום ריבוי המשימות וקצב חיים מהיר, המשתמשים זקוקים לפתרונות שיכולים לעמוד בקצב אורח החיים הדינמי שלהם כך שימלא את הצרכים הללו. לפיכך, פיליפס חושפת את דגם 16B1P3302, קל משקל ובגודל של 16" (15.6 אינץ '/ 39.6 ס"מ diag.). הדגם מאפשר ניידות ונוחות לבידור ופרודוקטיביות משופרים, זאת בעיצוב מלוטש, דק ועטור פרסים.

צילום: יח"צ "פיליפס"

 

Carlos Sanchez, מנהל מוצר בכיר באיזור אירופה, MMD: "פיליפס 16B1P3302 הוא דגם מסך המותאם לאורח החיים הפעיל של היום. לאור השינויים בסביבת העבודה המסורתית וחיי העבודה של היום, אנו מקבלים בברכה את מודל העבודה ההיברידית הדורשת גמישות. הדגם משלב את תכונות הפרודוקטיביות והביצועים שאנו כל כך זקוקים , מחשב נייד המאפשר גמישות וניידות באופן פשוט."
ניידות פוגשת פרודוקטיביות.

 

צילום: יח"צ "פיליפס"

Philips 16B1P3302 כולל את כלל התכונות הנדרשות לפרודוקטיביות מירבית במגוון הקשרי העבודה. החל ממחשבים שולחניים משרדיים צרים שלא תופסים מקום על השולחן, דרך עבודה מרחוק וכלה בפתרונות עבודה הדורשים ניידות. מסך ה-Full HD המשופר שלו ביחס של 16:9 עם SmartImage הוא קומפקטי ומאפשר נשיאה ואחסון קלים, ויזואליות רבת עוצמה, עם צבעים מלאי חיים, פרטים חדים וניגודיות עשירה. טכנולוגיית ה-IPS מספקת זוויות צפייה נדיבות של 178°/178°, כך שמשתמשים יכולים ליהנות מהתצוגה כמעט מכל זווית.

 

צילום: יח"צ "פיליפס"

 

ה-דגם כולל מגוון תכונות המקלות על עבודה הדורשת ניידות וגמישות. כבל רשת ה-USB הדק של הצג הוא רך וגמיש להתאמה לכל תיק, חיבורים מסוג C ו-Type A המאפשרים למשתמשים ליהנות מווידאו ברזולוציה גבוהה מהסמארטפון או מהמחשב הנייד שלהם. כך מתאפשר למשתמשים לעבוד עם מסך כפול, להעביר נתונים במהירויות גבוהות ולהנות משיתוף והצגה חזותית מהירה וקלה, מאפיינים אלו מבטיחים מקסימום פרודקטיביות למשתמש.

 

צילום: יח"צ "פיליפס"

 

בנוסף לתכונות ולביצועים הגבוהים הללו, הנוחות והרווחה של המשתמש הן המפתח לעבודה עם דגם 16B1P3302. לכן הדגם כולל מעמד הטיה רציף רב-זוויתי שיכול להתכופף מ-0-90°, כמו גם מצב LowBlue ידידותי לעין וטכנולוגיה נטולת הבהובים.

 

מחיר וזמינות
פיליפס 16B1P3302 זמין לרכישה בחו"ל, צפוי להיות זמין לרכישה בישראל בחודשים הקרובים במחיר משוער של 999 ש"ח.

 

אודות MMD
MMD-Monitors & Displays Holding B.V הרשומה בהולנד ופועלת ממשרדי ההנהלה באמסטרדם, היא חברה בת בבעלות מלאה של TPV Technology Limited, אחד היצרנים המובילים בעולם של מסכי LCD וטלוויזיות MMD . מחזיקה בזכויות הבלעדיות לשיווק ומכירה של מסכי פיליפס, בכל העולם, במסגרת הסכם רישוי מסחר שנחתם עם Koninklijke Philips N.V. אשר משלב את המותג של פיליפס יחד עם מומחיות הייצור של TPV בתחום המסכים מאפשר ל MMD – ליישם גישה מהירה וממוקדת להבאת מוצרים חדשנים אל השוק philips.co.il .