כותרות אחרונות
Search

Pomegranate – שחקן חדש בשוק מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה

 

יקב רימון השיק את Pomegranate – מותג יוקרתי של מוצרי טיפוח טבעיים על טהרת פרי הרימון

הסדרה החדשה כוללת מוצרים בקטגוריית פנים, גוף, שיער ורחצה. טווח  מחיר  29 – 199 ₪

יקב רימון ממושב כרם בן זימרה השיק היום את Pomegranate"", מותג יוקרתי חדש למוצרי טיפוח וקוסמטיקה טבעיים על טהרת פרי הרימון.  תכשירי Pomegranate מבוססים על זן הרימונים הייחודי של היקב, המיוצר בישראל ורשום כפטנט עולמי.

יקב רימון קוסמטיקה 1

אבי נחמיאס מנכ"ל יקב רימון: ״הפיתוח נבע מההכרה ההולכת וגוברת בשנים האחרונות ביתרונותיו וסגולותיו של פרי הרימון במתן פתרונות אופטימאליים בטיפול וטיפוח עור הפנים והגוף״

הליך הפיתוח נמשך כחמש שנים * המותג כולל כ-40 מוצרי טיפוח וקוסמטיקה המבוססים על רכיבים טבעיים בעלי תכונות אנטי אוקסידנטיות וללא פראבן

יקב רימון קוסמטיקה 3

המותג, ברישיון משרד הבריאות, כולל כ-40 מוצרי טיפוח וקוסמטיקה טבעיים, העשירים במרכיבי פרי הרימון וסגולותיו, בהן ריכוז גבוה של חומצות שומן המשמשות כאנטי-אוקסידנטים המונעות היווצרות של רדיקלים חופשיים ועוזרים לעכב את השפעות הזמן על הגוף. הרימון עשיר בברזל, אבץ, סידן ומינרלים שונים ההופכים אותו לחומר גלם מיוחד ועשיר בתעשיית הקוסמטיקה.

יקב רימון קוסמטיקה 2

הסדרה החדשה תכלול מוצרים בקטגוריית פנים, גוף, שיער ורחצה ומחיריהן ינועו בטווח של 29 – 199 ₪. המוצרים יימכרו בשלב הראשון בחנויות הפארם והטבע המובחרות, באתר האינטרנט של "יקב רימון" ובמרכז המבקרים בדלתון, כמו כן, במהלך החודשים הקרובים תוקם חנות קונספט למותג.

יקב רימון קוסמטיקה 4

אבי נחמיאס מנכ"ל יקב רימון: ״מחקרים רבים המצביעים על סגולות הרימון ויתרונותיו הבריאותיים בשילוב תודעה הולכת וגוברת מסביב לעולם, הובילו את היקב לפעול לפיתוח מוצרים נוספים שאינם יין המתבססים על הפרי. פיתוח מוצרי הקוסמטיקה הינו יוזמה של היקב במטרה להשתמש בתכונות הבריאותיות של הרימון לייצור מוצרי טיפוח לפנים ולגוף. יקב רימון הציב לעצמו יעד לשווק את מוצרי הקוסמטיקה בפריסה ארצית רחבה ובמקביל להמשיך בפיתוח מוצרים חדשים בקטגוריות שונות תוך שמירה על תודעת שירות גבוה במיוחד".

יקב רימון קוסמטיקה 5

יקב רימון החל את דרכו בשנת 2004 על ידי משפחת נחמיאס, משפחה של חקלאים ממושב כרם בן זימרה. החיבור של המשפחה לפרי הרימון הוביל אותם בתום שנות ה-90 לפתח זן רימונים ייחודי המאופיין ברמות גבוהות של סוכר ואנטי אוקסידנטים וברמת חומציות מדויקת שלאור מאפייניו הייחודיים אידיאלי לייצור יין. הזן רשום כפטנט ונתון לשימושו הבלעדי של היקב.

מיום היווסדו היקב חרט על דגלו לייצר מוצרים באיכות גבוה וללא פשרות וכיום היקב מייצר 12 סוגי יינות רימונים אשר משווקים בארץ ובעולם וזוכים להצלחה אדירה בתחרויות יין ברחבי העולם.

אתר יקב רימון: http://rimonwinery.com/hebrew/