כותרות אחרונות
Search

SACK'S משיקה אתר מכירות אונליין בינלאומי

כובשים את העולם עם רשת הבוטיק  SACK'S

אתר המכירות החדש, עוצב ברוח חנויות המותג ברחבי הארץ ובעולם ויאפשר לגולשות מכל רחבי תבל ליהנות מחוויית קנייה איכותית, תוך נוחות ונגישות מקסימאלית, ללא יציאה מהבית.

האתר יושק בתחילת מרץ 2016 ויציע את קולקציית אביב קיץ 2016 של הרשת, הכוללת מבחר רחב של פריטי לבוש לכל שעה במהלך היום, תוך שילוב של נוחות וייחודיות, לצד אופנה בלתי מתפשרת.  להשלמת הטוטאל לוק, מציע האתר, קולקציית אביזרים, תכשיטים, תיקים  ונעליים.

המחירים בחנות המקוונת יהיו זהים למחירים בחנויות הרשת ברחבי הארץ, אולם לגולשות האתר יוצעו מגוון פריטים בלעדיים ואטרקטיביים אותם ניתן יהיה להשיג רק באתר. כמו כן, יציע האתר  מגוון מבצעים אטרקטיביים והטבות בלעדיות לגולשות.

סאקס פונה אל העולם ולכן, האתר בשפה האנגלית. לישראליות זה לא יהיה דבר חדש שכן, כולן כבר מכורות ומזמינות מכל אתרי האופנה הבינלאומיים וכך גם באתר יקבלו את האווירה הבינלאומית שהן כה אוהבות.

sacks 2

צילום: קובי מהגר

משלוח הפריטים שהוזמנו באמצעות  החנות המקוונת יגיעו עד פתח הבית באריזה מעוצבת וממותגת. המשלוח בישראל יגיע בין 3-7 ימי עבודה ויהיה ניתן לעקוב אחריו באתר. מחיר המשלוח בישראל – ללא תשלום ברכישה מעל  300 ₪ . פחות מ 300 ₪ יעלה המשלוח 25 ₪.

למתגוררות ברחבי העולם, המשלוח יגיע לבית הלקוח בין 9-12 ימי עבודה וברכישה מעל 100 יורו המשלוח חינם, מתחת לסכום זה יעלה המשלוח 20 יורו.

רונית חלפון, המעצבת הראשית של סאקס: "אתרי המכירות באינטרנט תפסו תאוצה בשנתיים האחרונות, נשים מתחברות  לזה ועל כן זה היה  צעד מתבקש. ברחבי אירופה  ניתן למצוא פריטים של סאקס אך  הבנו שיש ביקוש גם במדינות בהן המותג לא משווק ולכן החלטנו  לפנות לקהל בינלאומי ו"להכנס למשחק" במגרש המכירות אונליין……".

sacks 1

צילום: קובי מהגר

רשת הבוטיקים  SACK'S מונה  19 סניפים בישראל. המותג פועל גם ברחבי העולם ביותר מ-1000 חנויות בוטיק ומשווק לרשתות אופנה מובילות במעל ל-14 מדינות אירופאיות.

www.sacksfashion.com