כותרות אחרונות
Search

Skycure השלימה סבב גיוס שלישי לפיתוח אמצעי הגנה מפני איומים על מכשירים ניידים

Skycure השלימה סבב גיוס שלישי בהיקף של כ-16.5 מיליון דולר בכדי לספק הגנה מפני איומים על מכשירים ניידים

פלטפורמת האבטחה זוכת הפרסים למכשירים ניידים של Skycure מגינה באופן פעיל כנגד אפליקציות זדוניות, איומי רשת, ופרצות אבטחה באפליקציות ובמערכות הפעלה במכשירים ניידים 

skyc 3

פאלו אלטו קליפורניה- ה-19 ביולי, 2016- חברת Skycure, החברה המובילה לאבטחת מכשירים ניידים, מכריזה היום על השלמת סבב גיוס B, בהיקף של 16.5 מיליון דולר בהובלת Foundation Capital. החברה תשתמש בהון זה להרחבת נוכחות החברה בשווקי אירופה, המזרח תיכון ואפריקה (EMEA), שווקי אסיה פסיפיק (APAC) והרחבת פעילותה ללקוחות 1000 Global נוספים, זאת לאור הצלחתה בהטמעת המוצר בקרב חברות ענק בינלאומיות ולצד המשך השקעה בפיתוח הפלטפורמה זוכת הפרסים של החברה. סך כל גיוסי החברה עומדים עד היום על סכום כולל של כ-27.5 מיליון דולר. כל משקיעי העבר של החברה השתתפו גם בסבב גיוס זה, לרבות קרן הון סיכון פיטנגוShasta Ventures,  ו- New York Life (שהינם גם לקוח של Skycure) והמשקיעים הפרטיים פיטר מקיי ומייקל ויידר. Skycure גם צירפה את ליין בס, מוותיקי התעשייה והמנכ"ל לשעבר של Palo Alto Networks כמשקיע פרטי בסבב זה. במסגרת ההכרזה, Skycure תצרף את פול הולנד, שותף כללי ב- Foundation Capital, לדירקטוריון החברה.

עדי שהרבני, שותף מייסד ומנכ"ל Skycure: "אנו נמצאים בעיצומה של מהפכת אבטחה משמעותית ורחבה שמקורה במכשירים הניידים השונים." ………….. "תחום המכשירים הניידים, מהווה את האתגר הגדול ביותר לחברות כיום, והוא דורש היערכות שונה ומגוונת לאין שעור מהאבטחה הקיימת לדסקטופ, רשת או אבטחת ענן. עבורי, השקעה זו, היא שלב נוסף ביכולת שלנו לסייע ללקוחותינו להתמודד עם האתגרים הללו. אנו מצפים להרחבת מאגר המשתמשים שלנו כך שחברות לא יצטרכו יותר לחשוש מפני סיכונים הטמונים במכשירים ניידים. הניסיון הרב שמביא עמו בכיר התעשייה פול הולנד, בהגדלת כוח המכירה החל משלבי הפיתוח הראשוניים ועד ליציאת המוצר לשוק, הוא חיוני ליכולתנו להגיע לשלב הבא. אנו נרגשים מהצטרפותו לדירקטוריון החברה".

skyc 1

מייסדי החברה עדי שהרבני ויאיר עמית – צילום: רונן שהרבני

השקעתו של הולנד בעבר בחברת ניהול המכשירים הניידים  MobileIron, הופכת את מינויו של הולנד לחבר השלישי המשמעותי במועצת המנהלים של החברה המגיע מתחום ה-EMM ,(Enterprise Mobility Management)  הכולל את ג'יאראם בהאט המנכ"ל לשעבר של חברת Zenprise (כיום- Citrix) ופיטר מקיי, בכיר לשעבר ב – VMware AirWatch. כל שלושת אנשי החזון בתחום ניהול מובייל לחברות, חברו ל- Skycure בכדי להעניק מענה לפערים הקיימים באבטחת מכשירים ניידים בארגונים וחברות.

פול הולנד, שותף כללי ב- Foundation Capital מסר: "שוק אבטחת המכשירים הניידים בארגונים נמצא במגמת צמיחה מתמדת, מדובר בתעשייה המוערכת במיליארדי דולרים. פתרונות האבטחה הרב שכבתיים של Skycure הם החדשניים והמקיפים ביותר הקיימים בשוק והחברה בנויה על שילוב בין קניין רוחני, המוצר הטוב ביותר שקיים בשוק, וצוות מייסדים מיומן להפליא".

skyc 4

Skycure מאפשרת לארגונים להגן על המכשירים הניידים של עובדיהם, תוך אימוץ גישת BYOD (הבא את המכשיר שלך) התורמת להגברת התפוקה. לפי דו"ח אבטחת מידע עדכני, אחת מכל חמש חברות חוותה דליפה של מידע שמקורה בתקיפה של מכשירים ניידים. מכשירים ניידים נמצאים תחת מתקפה תמידית בחזיתות מרובות: החל מתקיפות רשתיות מסוגים שונים, דרך ניצול של פרצות אבטחה במערכות הפעלה ופגיעויות שמקורן בקונפיגורציה של המכשיר, וכלה באפליקציות זדוניות. דו"ח איומי האבטחה האחרון של Skycure בנושא איומי מובייל מצא כי כמעט בכל ארגון בעל יותר מ-200 מכשירים, קיים לפחות מכשיר אחד שעל גביו מותקנות אפליקציות זדוניות. החברה אף מצאה בבדיקות לאורך זמן, כי בכל ארגון טיפוסי כ- 23% מן המכשירים יהיו חשופים לאיום רשת בחודש הראשון לניטורם. מספר זה צפוי לעלות ל- 45% בשלושת החודשים הבאים.

"ככל שחברה מחזיקה ביותר מכשירים ניידים על מנת להתייעל, כך גדלה מידת הפגיעות שלה להתקפות." מסביר יאיר עמית, שותף מייסד ומנהל טכנולוגיות ראשי בחברת Skycure. "מחלקות ה-IT אינן מסוגלות להתמודד עם התקפות מאסיביות יומיומית על מכשירים ניידים, הנעות החל מניצול פרצות אבטחה, דרך התקנת אפליקציות זדוניות ועד התקפות רשתיות. טכנולוגיית הזיהוי של Skycure משתמשת בגישה רב שכבתית, הממנפת את חוכמת ההמונים לשם זיהוי אנומליות, בשילוב אנליזות על גבי המכשיר וברמת צד-השרת, בכדי להגן באופן פעיל על המכשירים הניידים מכל האיומים הללו. פתרונות המשתמשים בגישה בודדת אינם אפקטיביים. כעת, עם המימון החדש, אנו יכולים להתמקד יותר במחקר, להרחיב את ההשקעה בפיתוח המוצר ובהרחבת גישות האבטחה החדשניות שהוא כולל, ובכך לחזק את המובילות שלנו בשוק.״

skyc 2

Skycure צברה הישגים טכנולוגיים משמעותיים בשנה האחרונה, במהלכה נוספו למאגר הלקוחות שלה חברות רבות הנמנות ברשימת 500 Fortune, לצד הרחבת ההטמעה אצל לקוחות קיימים. מאז סבב הגיוס של סדרת A של החברה במרץ 2015, צמחו מספר המכשירים והמשתמשים הפעילים, הנמצאים תחת ההגנה של Skycure ביותר מ-400%. פלטפורמת האבטחה וההגנה מאיומי מובייל של  Skycure ביצעה יותר מ- 150 מיליון בדיקות רשת, וזיהתה עשרות אלפי התקנות של אפליקציות זדוניות, הכוללות בין השאר גרסה זדונית המתחזה למשחק המובייל הסנסציוני "פוקימון גו". הפלטפורמה סורקת כיום פי 5 יותר אפליקציות ומנטרת פי 10 יותר רשתות, משעשתה בשנה החולפת.

כמו כן הגבירה Skycure את הנוכחות שלה בשוק על ידי הגדלת רשת שיתופי הפעולה של החברה, תוך שילוב שותפים עסקיים החווים אף הם את הצורך והביקוש המתגבר בקרב לקוחות להגנה כנגד איומי מובייל.

"יחד עם גידול השימוש במכשירים ניידים לשם ביצוע פעילות עסקית, אנחנו נתקלים בלקוחות רבים שאינם מודעים לרמת הסיכון שארגונם חשוף לה כתוצאה מהשימוש במכשירים ניידים", אומרת שרה אונישוק, מנהלת לקוחות ושירותי ענן,  "Softchoice " Skycure מספקת ערך אדיר למערך הפתרונות שאנו מציעים ללקוחות בכך שהיא לא רק מספקת תמונה ברורה של חשיפת הארגונים לתקיפות אלא גם נותנת הגנה עמוקה ואוטומטית כנגד התקיפות, ללא התפשרות על חווית המשתמש של העובד או פרטיותו"

פלטפורמת ההגנה על מכשירים ניידים של Skycure

  Skycure מציעה פתרון כולל לאבטחת מכשירים ניידים אשר עושה שימוש בטכניקות מדויקות, אפקטיביות ומותאמות לאופי האיומים בעולם האמיתי לשם חיזוי, זיהוי והגנה כנגד הטווח הרחב ביותר של איומים קיימים ואיומים שאינם ידועים. טכנולוגיית הזיהוי וההגנה של Skycure משתמשת בגישה רבת שכבות, היודעת למנף ידע מבוסס חוכמת המונים, בתוספת לאנליזה המבוצעת הן על המכשיר עצמו והן בצד השרת, כל זאת בכדי להגן באופן פעיל על המכשירים הניידים מפני אפליקציות זדוניות, איומי רשת ופרצות אבטחה באפליקציות או במערכות ההפעלה. השיטות בהן עושה המוצר שימוש לשם זיהוי של אפליקציות זדוניות כוללות אנליזה סטטית ודינמית, זיהוי של אנומליות וקווי דמיון בין אפליקציות תוך שימוש בחוכמת ההמונים, כמו גם ניתוח של חתימות, התנהגות האפליקציה, מבנה הקוד, הרשאות וכו'. ההגנה מפני איומי רשת כוללת VPN  מובנה, המגן על המכשירים בזמן התקפה תוך כדי שמירה על הקישוריות של המכשיר, וכמו כן שכבת הגנה נוספת המספקת הגנה על שרתים רגישים בארגון (דוגמת שרתי מיילים, שרתי קבצים ומערכות עסקיות אחרות) ע"י חסימה של תקשורת לשרתים אלה בזמן החשיפה להתקפת רשת, כאשר בו בזמן מתאפשרים חיבורים לשרתים אחרים. בנוסף מספקת  Skycure ניתוח סיכונים מלא ברמת הארגון והמכשיר הבודד ואינטגרציה מלאה עם מוצרי ה-EMM

  (Enterprise Mobility Management) המובילים בשוק.

פלטפורמת ההגנה של Skycure זכתה במספר פרסים הכוללים את פרס המצוינות לאבטחת סייבר במכשירים ניידים לשנת 2016 (Cybersecurity Excellence Award for Mobile Security), בפרס המגזין לאבטחת המידע INFOSEC, עבור פתרונות אבטחה מהדור הבא עבור מכשירים ניידים.  Skycure גם נכללה ברשימת 20 ספקי פתרונות BYOD המבטיחים ביותר ע"י .CIO Review

skyc 5

עובדי החברה – צילום: רותם שביט

על Skycure

Skycure היא החברה המובילה בתחום ההגנה מפני איומים על מכשירים ניידים Skycure . מציעה פתרון כולל לאבטחת מכשירים ניידים אשר עושה שימוש בגישה רבת שכבות, היודעת למנף ידע מבוסס חוכמת המונים, בתוספת לאנליזה המבוצעת הן על המכשיר עצמו והן בצד השרתים על מנת להגן באופן פעיל על המכשירים הניידים מפני אפליקציות זדוניות, איומי רשת ופרצות אבטחה באפליקציות או במערכות ההפעלה. מעבדות המחקר של Skycure זיהו בעבר כמה מפרצות האבטחה המדוברות ביותר בשנים האחרונות, הכוללות את Accessibility Clickjacking,
No iOS Zone, Malicious Profiles, Invisible Malicious Profiles, WifiGate ו-LinkedOut.
החברה ממומנת על ידי קרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים בהם: Foundation Capital,
 ,Shasta Ventures, קרן הון סיכון פיטנגו, , New York Life מייק ויידר, פיטר מקווי, ליין באס, ומשקיעים אסטרטגיים נוספים.

 

למידע נוסף ופרטים בנוגע לפתרונות אבטחת המובייל של Skycure

 www.skycure.com