כותרות אחרונות
Search

"SPRING- Perfume House" משיקים לכבוד חג החנוכה נרות בישום באגרטלים חגיגיים !

 

 

 "SPRING- Perfume House"  משיקים לכבוד חג החנוכה.

והשנה החדשה: 3 נרות באגרטלים חגיגיים בגווני זהב, כסף ורוז גולד בניחוחות מופלאים.  

"SPRING Perfume House", המתמחה ביצור בשמים, מוצרי טיפוח לגוף ובישום לבית, משיק לכבוד חג האורות והשנה החדשה, נרות בישום עשויים שעוות קוקוס טבעית באגרטלים חגיגיים בגווני זהב, כסף ורוז גולד.

 

נר לבישום הבית באגרטל זהב בניחוח FLOWER OF THE ALPS

נר תערובת שעוות קוקוס טבעית עם ריכוז ריח גבוה במיוחד בניחוח צלול של פריחת יקינטון בפסגות הרי האלפים, המשלב בתוכו גם ניחוחות עציים של סדרווד עם ניחוחות רעננים של ברגמוט ואיכות של אמברוקסן  

160 גרם מחיר: 69 ₪

 

נר לבישום הבית באגרטל כסף בניחוח SECRET GARDEN  

נר תערובת שעוות קוקוס טבעית עם ריכוז ריח גבוה במיוחד בניחוח פרחוני ופירותי של טבע ורעננות העשוי בבסיסו נגיעות של ניחוח תפוחים ירוק, פרחי אפונה ריחנית, מלון ושלל פרחי אביב, היוצרים תערובת משכרת העוטפת את החושים.

כאשר עוצמים את העיניים ושואפים את ניחוחות הטבע של תערובת ה Secret garden , מרגישים שהגענו לאותו גן קסום ונעלם- מקום של רוגע, שלווה ונינוחות.

160 גרם מחיר: 69 ₪

 

נר לבישום הבית באגרטל רוז גולד בניחוח ORCHID SEDUCTION  

נר תערובת שעוות קוקוס טבעית עם ריכוז ריח גבוה במיוחד בניחוח חושני של סחלב מלטף עם תווים פירותיים של שיזף, פטל ופתוח ירוק, לצד שלל פרחי אביב.

160 גרם מחיר: 69 ₪

 

ניתן להשיג בחנויות נבחרות ברחבי הארץ, ברשת אידי דיזיין. לפרטים לגבי חנות קרובה למקום מגוריך: 09-8999981 או באתר http://www.myspring.co.il/

 

SPRING הנו בית לבישום המתמחה בייצור ובעיצוב בשמים, מוצרי טיפוח, סבונים בעבודת יד ומוצרי בישום לבית, המועשרים בחומרים טבעיים. מגוון הבשמים של SPRING  משווקים ברשת APRIL וסניפים נבחרים של סופר פארם לצד פרפומריות מובילות ברחבי הארץ.