כותרות אחרונות
Search

SUNDAY מבית סופר-פארם משיק מגוון מוצרים לטיפוח וניקיון הבית

 

SUNDAY מבית סופר-פארם משיק מגוון מוצרים לטיפוח וניקיון הבית: מרכך כביסה מרוכז, מגבונים לריכוך כביסה ושקיות עם זיפר למגוון שימושים  

סאנדיי, מותג טיפוח הבית והניקיון של סופר- פארם, ממשיך להתרחב ומשיק שלושה מוצרים חדשים לטיפוח וניקיון הבית: מרכך כביסה מרוכז עם פורמולה חדשה במגוון ניחוחות, מארז מגבונים לריכוך ובישום הכביסה ושקיות עם סוגר (זיפר) כפול לאיטום מלא ולשימוש רב פעמי. מוצרים אלו מצטרפים לעשרות המוצרים הקיימים בסאנדיי, המהווים אלטרנטיבה איכותית במחירים נמוכים מהמותגים הקיימים בשוק.

sunday 5    sunday 4

מרכך כביסה מרוכז – 1 ליטר (בקבוק ורוד/כחול/סגול) במחיר: 14.90 שקלים

 מרכך מרוכז בייבי – 1 ליטר, מחיר: 15.90 שקלים

מרכך כביסה מרוכז במגוון ניחוחות: סאנדיי מחדשת את מרכך הכביסה המרוכז עם נראות ססגונית ופורמולה חדשה. המרכך החדש בעל ריכוז בושם גבוה במיוחד שנשאר היטב על הבגד גם לאחר הייבוש. המרכך המרוכז של סאנדיי מכיל כמות משולשת של חומרים פעילים בהשוואה למרכך רגיל, ובהם חומרים  המגנים על סיב הבגד מפני שחיקה.

sunday 1

מחיר 8.90 ש"ח

מארז מגבונים לריכוך ובישום הכביסה: מגבונים לריכוך ובישום לשימוש במייבש כביסה, בעלי נינוח מרענן המעניק תוספת של רכות לבגד לאחר הכביסה.

sunday 2 sunday 3

מחיר: 12.90 ש"ח

שקיות סוגר (זיפר) כפול: שקיות רב שימושיות לאיטום מלא ולסגירה הרמטית של מגוון מוצרים שמיועדים לאחסון קצר או ארוך טווח, החל ממוצרי מזון, מוצרי סדקית ועוד. שקיות הזיפר ניתנות להקפאה במקפיא ועמידות לנוזלים ושומנים. ניתן לרכוש את השקיות בשני גדלים: 15 שקיות זיפר כפול  בגודל28X25  ס"מ או 20 שקיות זיפר כפול בגודל 20X18 ס"מ.

SUNDAY הוא המותג הפרטי של סופר-פארם אשר הושק ביולי 2012 ופועל בתחומי טיפוח הבית והניקיון. סאנדיי מציע מוצרים איכותיים במחירים אטרקטיביים במיוחד וכולל מגוון מוצרים, בהם אבקות ומרככי כביסה, סבוני כלים, נוזל ניקוי רב תכליתי, רדידי אלומיניום וניילון נצמד, מגבונים לניקוי, נייר טואלט, ספריי ניחוח לבית, מטליות מיקרופייבר ועוד. את המוצרים שפותחו עבור סאנדיי ייצרו חברות מובילות בישראל, ובהן חברת זוהר דליה מקיבוץ דליה.