כותרות אחרונות
Search

Take A Look – אפליקציה חדשנית לסטיילינג…שווה במיוחד….

 משיקים אפליקציה חדשנית!

קבלו את הסטייליסטים האישיים שלכם: ליאת אשורי, דורין אטיאס וגדי אלימלך המשיקים אפליקציה חדשנית לסטיילינג המאפשרת לכם לדעת מה הם חושבים על איך אתם לבושים…..

ap stailing 3

אם הבחנתם בכך שמאתמול בבוקר,  תושבי תל-אביב נראים מוקפדים יותר בלבושם, הסיבה ככל הנראה היא  שלושה סטייליסטים מובילים בישראל: ליאת אשורי, דורין אטיאס וגדי אלימלך, שהשיקו אפליקציה חדשנית בשם Take A Look –  אפליקציה המאפשרת לכם לדעת, מה דעתם על איך אתם לבושים, אתם שולחים תמונה והם עושים לסטיילינג שלכם  "לייק" או "אנ-לייק".

ap stailing 1

הסטייליסטים האישיים שלכם. צילום אלעד גוטמן

באירוע חגיגי ומרגש שנערך במתחם קסטיאל בתל-אביב, שכלל קוקטייל אופנתי, ארוחת בוקר וחשיפה  ראשונה של האפליקציה החדשנית. נכחו נשות תקשורת, בלוגריות ומובילות דעה שציפו בקוצר רוח לשמוע על האפליקציה המיוחדת.  את האירוע פתחו היזמיות רונית לוי ודלית בר גרברסקי  מחברת אקסייט,  שסיפרו על הרעיון שהחל מניסיונם האישי שלקראת כל פגישה חשובה, נאלצו לשכור שירותי סטיילינג…… עוד סיפרו היזמיות, כי  כאשר עלה בראשן הרעיון לעשות אפליקציית סטיילינג,  הן  פנו  אל הסטייליסטים  הנחשבים  והמובילים בישראל, והציעו להם מיזם משותף.

ap stailing 2

האנשים שהובילו… מימין רונית לוי, גדי אלימלך, דורין אטיאס ודלית בר גרברסקי. צילום אלעד גוטמן

הסטייליסטים שהתרגשו מהמעמד, בחנו את פעולת האפליקציה ונתנו לאורחות האירוע ביקורת על הלוק שלהם בשידור חי באמצעות האפליקציה.

מיד לאחר האירוע, רצה ליאת אשורי להלביש את כוכבי דה-וויס, דורין אטיאס לשידור גיא פינס וגדי אלימלך חזר לבוטיק הפרטי שלו.