כותרות אחרונות
Search

TLV Fashion Mall הודיעו על כניסתם של מותגים בינלאומים נוספים לקניון עם חנויות דגל ראשונות בישראל

 

TLV Fashion Mall הודיעו על כניסתם של מותגים בינלאומים נוספים לקניון עם חנויות דגל ראשונות בישראל

מותג הספורט העולמי Under Armour עם חנות דגל בשטח של 280 מ"ר ובהשקעה של כ-3 מיליון ₪

מותג Lacoste גם לו זו חנות ראשונה בישראל, עם חנות בשטח של 125 מ"ר ובהשקעה של כ-2 מיליון ₪

ומותג וונדום, אשר יפתח גם הוא חנות בקניון בשטח של 150 מ"ר ובהשקעה של כ-2  מיליון ₪

לאחר שלפני שבוע הודיעה  הנהלת קניון TLV Fashion Mall, בבעלות גינדי השקעות, ריבוע כחול נדלן ומשה ויגאל גינדי, על כניסה של קבוצת "אירני קורפ" עם מותגים בינלאומיים, בהם: Juicy Couture, Calvin Klein, Rag and Bone Michael Kors, Armani Exchange, Hugo Boss   לישראל. מודיעה הנהלת הקניון על כניסתם של שני מותגים בינלאומיים נוספים: Under Armour ו Lacoste. לשני המותגים הללו מדובר בחנויות הדגל הראשונות בארץ ואליהם מצטרף גם המותג "וונדום" אשר פותח חנות בקניון.

מותגי היוקרה ימוקמו בקניון האופנה באזור מיוחד שבו יוצעו ללקוחות גם שירותים ייעודיים כגון פרייבט שופינג, ייעוץ סטיילינג אישי, שירותי קונסיירג', ועוד.

 יזמי הקניון: "מותגים כמו Under Armour ו Lacoste בחרו גם הם להיכנס לקניון בפורמט של חנויות דגל וחנויות קונספט דבר המחזק את האסטרטגיה שלנו למותגים ופורמטים שניתן יהיה למצוא רק אצלנו"……….."כניסתם של המותגים והשחקנים הנוספים מתחום האופנה העולמית ממשיכים את הקו שלנו להביא חדשנות, חוויות קנייה ופיסה קטנה של אופנה עולמית בקנה מידה בי"ל כאן לישראל".

ktlv 1

קניון האופנה החדש  ייפתח במהלך 2016, בשטח של 33,000 מ"ר, יכלול כ-250 חנויות אופנה במתחם גינדי תל אביב בלב העיר. TLV FASHION MALL  יאגד תחת קורת גג אחת את כל מותגי האופנה הבינלאומיים והישראלים המובילים. כך למעשה, יהווה הקניון את מרכז האופנה הגדול ביותר במטרופולין גוש דן ובישראל כולה. בקניון צפויים לבקר יותר מ-40 אלף איש ביום, והיקף הפדיון השנתי הצפוי מוערך בלמעלה מ 1 מיליארד שקל.