כותרות אחרונות
Search

TRENDY BOX – הקונספט החדש שמביא את הבוטיקים והמעצבים הישראלים – לקניון!

צילום: אלה אוזן –

טרנדי בוקס הנו מיזם חדש המציע חווית קניה ראשונה מסוגה במרכזי הקניות הגדולים והמובילים בארץ: מתחם ענקי של חנויות פופ אפ יוקם בשטח מרכזי בקניון ויאוכלס על ידי מותגים מקומיים מעולמות העיצוב (אופנה, הנעלה, אקססוריז, ילדים, בית ועוד). המבנה יעמוד בקניון למשך חודש, כשבכל שבוע חדש יתחלפו הדיירים בחנויות.

 על המציגים: ליקטנו מספר מציגים ייחודיים, בעלי שפה משלהם שיוסיפו גוון לקניונים בהם יציגו. בכל שבוע תוכלו לפגוש בין חמישה לאחד עשר בוטיקים חדשים! המציגים הנם כולם עסקים קטנים מקומיים.

על המבנה: זו הפעם הראשונה שמבנה מודולרי מסוג זה מגיע לקניון – אנו נבנה מתחם של 100 מ״ר במרכז הקניון יש מאין ונאכלס אותו בבוטיקים שירעננו את חווית הקניה הרגילה בקניון.

הרעיון מאחורי הפרויקט:

טרנדי בוקס נוצר כדי לקשר בין שני שחקנים בתחום הקמעונאות שכמעט ולא תקשרו זה עם זה עד היום. הקניונים הגדולים מחד והמעצבים המקומיים מאידך. קשה לדמיין היום את המעצבים חותמים על חוזה מחייב וארוך טווח מול קניון בעלויות השכירות הנוכחיות, אך אין זה אומר שלקוחות הקניון אינן מתעניינות במותגים הללו!

trendi 1

מעצבת אווה מנדלבאום – צילום ינאי יחיאלי

את הפרויקט יוזמים יונתן טרוים, מי שעומד מאחורי שוק האקססוריז ומספר ירידי אופנה נוספים, וטל בלום סוקוניק, אשת שיווק בעלת רקע בקמעונאות.

״אנו תמיד מחפשים דרך חדשה לקדם ולחשוף את כמות הכישרון האדירה שיש במחוזותינו ולצערנו, אינה זוכה לחשיפה הראויה. טרנדי בוקס הוא המשך ישיר של הירידים שלי ומטרתו היא זהה – קידום העיצוב המקומי, העסקים המקומיים. הפעם בחרנו ללכת למקום שהוא ליבו של עולם הצרכנות – הקניון, ולתת ללקוחותיו, שרגילים בעיקר לצרוך את מרכולתם של הרשתות, חוויה אחרת של קניה וחוויה אחרת של עיצוב״ אומר יונתן.

trendi 2

מעצבת אווה מנדלבאום – צילום ינאי יחיאלי

טרנדי בוקס הראשון יתקיים בקניון עזריאלי גבעתיים בין התאריכים 25/10 – 22/11 בקומת הקרקע של הקניון.

שעות פתיחה:

ימים א' עד ה' בין השעות: 09:30 – 22:00

יום ו' בין השעות: 09:30 -15:30

מוצ"ש: חצי שעה מצאת השבת עד 23:00

טווח מחירים: החל מ – 75 ₪ עד 650 ₪

השבוע ה- 1 (25/10-31/10):

eF efrat ezuz
about:blank

andy ve eirn

choopa

yael admoni

note

chick2chick

kids on the move
blumaman

 השבוע ה- 2 (1/11-7/11):

f.irst apparel

adi bakshi

lokita

ciporkin

junam

liah

fiss

numa

jul

השבוע ה- 3 (8/11-14/11):

duende 

shani bar

maya shalev

vitrina

oren veksler

השבוע ה- 4 (15/11 – 21/11):
shani bar

eva mendelbaum

oren veksler

הפולניה

maya shalev