כותרות אחרונות
Search

ÜBER HERBAL TONIC הפתרון האלכוהולי המושלם להקלה אחרי ארוחות חג ושבת

ÜBER HERBAL TONIC – משקה מעורר  עם שילוב צמחים ייחודי המעורר ומסייע בעיכול ומתאים לצריכה לאחר ארוחה כבדה. ÜBER עוזר להפיג את הכבדות של פוסט – ארוחות החג והשבת המשפחתיות.

ÜBER הינו משקה הנשען על מסורת עתיקת היומין הנקראת בלטינית 'טינקטורה', שיטה המשמרת ומעבירה אל נוזל ההשריה את התכונות הטובות של הטבע.  ÜBER נרקח מעשרות צמחים שונים אשר נבחרו בקפידה הן בזכות טעמם והן בזכות תכונותיהם המעוררות, הממריצות והמחזקות את הגוף והנפש.

 ÜBERהנו משקה ישראלי מקורי, צמחי המרפא העיקריים שבו הנם עשבים ים-תיכוניים הנפוצים בארצנו. השם ÜBER משקף את התחושה מרוממת הנפש הנוצרת משתיית המשקה. ÜBER שותים בצ'ייסר מחזק על הבר או כדג'יסטיף קלאסי בסוף ארוחה.

uber 2

ÜBER מיוצר באופן בלעדי ע"י BITTERS OF ISRAEL  ומשווק בבקבוק 250 מ"ל בלבד | 37% אלכוהול

'הביטרז' הם עידן עוז, טל קירשהיימר וינאי סגל אשר צמד המילים 'הטיפה המרה' חרוט על לוח לבם. כשהם  חדורי מטרה יצאו לחשוף את קהל השותים בארץ על נפלאות הטעם העשבוני המריר. ה'ביטרז' מייצרים משקאות מרירים עשויים ממגוון רחב של עשבים, גבעולים, קליפות, שורשים ופירות המושרים ביין ובאלכוהול.

ÜBER מיוצר תחת השגחת רבנות ומיוצר מחומרי גלם כשרים לחלוטין אך ללא תעודת כשרות כלשהי, אך ורק בגלל תווית המשקה, שהינה איור מקורי של האמן ינאי סגל. התווית משקפת את ערכי המשקה המיוחדים והנה חלק בלתי נפרד מזהותו של UBER ולכן לא היו מוכנים יוצרי המשקה לוותר עליה.

מחיר: 95 שח לצרכן

ניתן לרכוש בחנויות מובחרות ברחבי תל אביב ובמייל idan@bitters.co.il