כותרות אחרונות
Search

"Universal Robots" משיקה את הכנס והתערוכה הווירטואליים הגדולים בעולם עבור רובוטים שיתופיים, 16-18 ביוני 2020.

 

 

 

"Universal Robots" משיקה את הכנס והתערוכה  הווירטואליים הגדולים בעולם עבור רובוטים שיתופיים.

אירוע "WeAreCOBOTS" ייערך בין 16-18 ביוני 2020 ויכלול הרצאות של המומחים המובילים בעולם בתחומי האוטומציה, כמו גם הדגמות חיות של מוצרים וטכנולוגיות חדשות.

להרשמה:

 https://www.ubivent.com/register/universal-robots-en

 

צילום:  יח"צ "Universal Robots"

 

עם אי הוודאות לגבי קיום אירועי ענק, החליטה חברת "Universal Robots UR" לקבוע חוקי משחק חדשים: בין ה-16-18 ביוני 2020, תארח חלוצת תחום הקובוטים (רובוטים שיתופיים), את ה- "WeAreCOBOTS", תערוכת הרובוטים השיתופיים הווירטואלית הגדולה בעולם. המבקרים משלל תעשיות יוכלו להצטרף (ללא תשלום) להרצאות של טובי המומחים, להכנס לביתנים הווירטואליים, ולחזות בהדגמות חיות של מוצרי אוטומציה חדשים. האירוע הפן-אירופאי שיכלול מעל 50 הרצאות חיות ומעל 30 ביתנים וירטואלים, ייערך בארבע שפות.

 

יורגן ואן הולן, נשיא "Universal Robots" – צילום: UR

 

יורגן ואן הולן, נשיא "Universal Robots": "אנו בחברה מחווטים לחשיבה מחוץ לקופסה כשאנו ממוקדי פתרון״…………״ההשקה של תערוכת הקובוטים הווירטואלית היא דרך חדשה ומסעירה להיפגש במרחב הקיברנטי, עם כל מי שמעוניין כיום ללמוד עוד ועוד על עולם האוטומציה. בתערוכת "WeAreCOBOTS" אנו מציעים לקהל שיגיע ממגוון רחב של תעשיות וחברות, הזדמנות להבין את הטרנדים בתחומי האוטומציה ובמיוחד בהתאמה שלהם למה שקורה כיום מסביב לנו – על הנחיות הריחוק החברתי, ההפרעות בשרשרת האספקה וההמשכיות העסקית עימה מתמודדים ביום יום אינספור מפעלי תעשייה ברחבי העולם״.

 

צילום:  יח"צ "Universal Robots"

 

כחלק מהאירוע ייערכו מגוון הדגמות חיות של פתרונות חדשים ויישומים בתחומי האריזה, שינוע, מיון, התזת חול, הברגה וכד׳. במהלך הביקור בביתנים הווירטואליים יכולו המבקרים (בעודם יושבים בביתם או במשרדם) להכנס לשיחות 1 על 1 עם מומחי החברה.

 

הכנס שהוא 100% וירטואלי הוא גם 100% חינמי. 

להרשמה:

 https://www.ubivent.com/register/universal-robots-en