כותרות אחרונות
Search

UPS ישראל קיימה אירוע בכירים. הנושא המרכזי: משלוחים בשלט רחוק, מציאות או מדע בדיוני

כיצד יראו שירותי המשלוחים של המחר ?!

ליאור שגיא, מנכ"ל UPS ישראל: "המשלוחים בעתיד יבוצעו בעזרת כלי רכב אוטונומיים, לא מאוישים, שיספקו את המשלוחים לנקודה המבוקשת"

באירוע בכירים שקיימה UPS ישראל  בהשתתפות כ-200 מבכירי המגזר העסקי בישראל, זכו הבאים לקבל הצצה על עתיד המשלוחים בארץ ובעולם וסחר אלקטרוני ולוגיסטיקה המאגדים את כלל התהליכים הללו לכדי ביצוע.

ליאור שגיא, מנכ"ל UPS ישראל שפתח את האירוע ואמר: "אנו נמצאים בנקודה שהעולם משתנה לנגד עינינו, כולם מדברים על הרחפנים כדור הבא של המשלוחים, אולם עתיד המשלוחים יהיה בעזרת כלי רכב אוטונומיים לא מאוישים שיספקו את המשלוחים לנקודה המבוקשת, הרבה לפני שנראה את השמים מלאים ברחפנים."

ups 2

מימין: ליאור שגיא, מנכ"ל UPS ישראל יחד עם גואנר אדלברך' מנהל הפיתוח העסקי ב- UPS אירופה

באירוע השתתף גואנר אדלברך' מנהל הפיתוח העסקי ב- UPS אירופה שהסביר על עתיד הE-Commerce. גונאר ציין  בדבריו בין היתר כי תחזית הצמיחה של הסחר האלקטרוני חוצה גבולות תעלה בכ-40% עד לשנת 2020. בדבריו התייחס גונאר לשני פרמטרים שעלו מבדיקה שעשתה החברה.  76% מהקונים מעדיפים  לקבל את המשלוחים בחינם. ולמעלה ממחצית הקונים אמרו יינטשו את תהליך הקנייה אם יסתבר להם כי לא ניתנת להם האפשרות לבחירת זמן מוגדר לקבלת המשלוח.

במהלך האירוע התקיים פאנל טכנולוגי בנושא "הצצה לעתיד מדע בדיוני או מציאות?" בהשתתפות ליאור צורף מומחה לחכמת המונים, ד"ר יובל דרור דיקאן החוג לתקשורת במכללה למנהל וחוקר אינטרנט ומני ברזילי מומחה סייבר. את פאנל המומחים  הנחה דרור גלוברמן.

ups 1

מימין לשמאל: גואנר אדלברך' מנהל הפיתוח העסקי ב- UPS אירופה, ליאור שגיא, מנכ"ל UPS ישראל, צבי יחזקאלי, ראש הדסק לענייני ערבים בערוץ 10 ואיש הטלוויזיה דרור גלוברמן

בהמשך האירוע זכו הנוכחים לקבל הצצה נדירה אל מאחורי הקלעים של ארגון דאעש, מפיו של צבי יחזקאלי, ראש הדסק לענייני ערבים בערוץ 10. יחזקאלי סיפר בהרצאתו על הקשר בין עולם הטכנולוגיה המתקדם, לבין האביב הערבי והטרור והצליח לרתק את השומעים. יחזקאלי הגדיר את ארגון דאעש כרשת החברתית הראשונה של טרור.