כותרות אחרונות
Search

"VB CARE" של חברת "VENTA", מכשיר נייד היונק ומטהר אוויר.!

 

 

"VB CARE" של חברת "VENTA", מכשיר נייד היונק ומטהר אוויר.!

עכשיו שמכוני היופי והקוסמטיקה, מספרות ומרפאות שיניים נפתחו, כדאי לשים לב לפיתוח מיוחד לסינון וטיהור סביבת העבודה! וכן- זה גם מתאים לרופאי שיניים..

 

חזרנו קצת לשגרה אך כולנו חיים כעת במציאות של קורונה המשפיעה על אורח החיים שלנו ומביאה עמה חששות רבים.

 

לא ניתן להתעלם מהעובדה כי רבים מאיתנו עדיין חוששים ללכת לטיפולי יופי וקוסמטיקה במספרות ובמכוני יופי  או לחלופין ולקבל טיפול רפואי במרפאות או אצל רופאים כאלו הדורשים קרבה ומגע..

 

צילום: יח"צ "venta"

 

תמיד עולה השאלה מה עושים? האם זה בטוח לגשת לרופא השיניים לדוגמא? האם ניתן לקבל טיפול קוסמטי ללא כל סיכון להידבק? האם לבישת מסיכה מספיקה? האם הרופא בעצמו או הקוסמטיקאית צריכים לחשוש לקבל לקוחות ?

 

VB CARE של חברת VENTA הנו מכשיר נייד היונק ומטהר אוויר. המכשיר פותח עבור מכוני קוסמטיקה ויופי לסינון וטיהור סביבת העבודה.

 

המערכת יונקת חלקיקי אבק, גזים רעילים, חלקיקי אוויר מזהמים באמצעות פילטרים מיוחדים, למניעת נשימה של חומרים אקריליים רעילים המשתחררים בזמן העבודה ובכך מאפשרת סביבת עבודה בטוחה ונקייה.

 

צילום: יח"צ "venta"

 

מעבר לפתרון שהמכשיר מספק למספרות וקוסמטיקאיות הוא מהווה פתרון מצויין ( במיוחד בימי הקורונה) גם עבור רופאי שיניים הנחשפים לנשיפת האוויר של מטופליהם לכיוונם.

 

המכשיר כולל פילטר פחמי המוריד את רמת החשיפה להבל הפה ,לנשיפת האוויר של המטופל לכיוון הרופא ולאירוסול (חלקיקי הרסס) הנוצר תוך כדי הטיפול, מאחר והמטופל אינו יכול לחבוש מסיכה במהלך הטיפול .

 

המכשיר אמנם אינו יכול לסנן קורונה ,אולם זהו אמצעי הגנה נוסף וחשוב מאוד המאפשר לרופא להוריד את רמת החשיפה מאחר והמכונה יונקת את אויר באזור ומסננת אותו , במקום שהרופא יכניס אותו באופן ישיר לריאות.

 

צילום: יח"צ "venta"