כותרות אחרונות
Search

VELVET SKIN משיקה לראשונה סרום 100% טבעי אנטי איג'ינג לכפות הידיים

סרום הזנה עשיר, ייעודי לכפות הידיים מבוסס על מיצוי ארומאטי של פרחים, צמחים ופקעות  מצטרף לסדרת הסרומים הטבעיים  'ולווט סקין'

כפות הידיים הן המסגירות הגדולות את גילינו האמיתי!  בשל היותן חשופות מכל איבר אחר בגופנו לנזקי מזג אוויר, חומרי ניקוי חריפים וחשיפה למים הקשים – ניתן לראות עם השנים, גם על כפות הידיים את סימני הגיל.  אובדן המראה העגלגל, העור הופך מקומט-יבש כמו קלף ישן ודק והוא נראה הרבה פחות מהודק. 'ולווט סקין' משיקה סרום  להזנה אינטנסיבית  מבוסס תמציות ארומטיות טבעיות, ייעודי לכפות הידיים הפועל לעיכוב הזדקנות העור וטיפוחו.

הסרום מבוסס על  אחד הזנים הייחודיים של שיח ה- Witch Hazel- "הקסם הלבן" הגדל בערבות המושלגות של אמריקה הצפונית וידוע בשל סגולותיו לטיפול בזיהומים שטחיים על העור ובגירויים.  הוא משמש ככלי משמעותי בכל מה שקשור לעולם של צמחי מרפא ושל קוסמטיקה טבעית. לצרכי השימוש בו משתמשים בקליפת הגזע שלו, בעלים ובקצות הענפים של הצמח והם אלו שהופכים, בעזרת תהליכי מיצוי, התססה וטחינה, לרכיב אשר מסייע למרקם עור גמיש ומטופח.

עוד נוכחים בתרכובת הסרום,  נרולי וורד – המחדש את תאי העור וידוע כ "תמצית הנעורים" מסייע להגמשת העור, שמן זרעי ענבים – יסייע בפילינג עדין של העור ויקנה לו ברק הזוהר, ויטמין E – המאט את תהליך ההזדקנות ובונה את העור, מרווה מרושתת – מהווה מקור צמחי מעולה לאומגה 3,    קלנדולה – הידועה כחומר אנטיספטי, המאיצה את תהליך חידוש התאים ומטפלת בגירויים וניחוח עדין של צמח הנרולי.

הסרום מורכב ממיצוי ארומטי של פרחים, צמחים ופקעות ארומה עוצמתית  המתנדפת לאחר מספר דק' והניחוח הופך נעים מאד

חדוה שחף, מפתחת המוצר ומומחית לארומתרפיה והומוטקסולוגיה:" עור כפות הידיים דק מאד, אין תחתיו רקמות שומן ועל כן הוא מזדקן מהר יותר.  כמו בתחומי טיפוח אחרים יש לשמור ולהקפיד על שגרת טיפוח מונעת בתדירות יומיומית, ללא כל קשר למזג האוויר".

korin 6

אופן שימוש:  להרטיב את כפות הידיים במים פושרים. להזליף מספר טיפות בודדות ( 2-3 טיפות בכל שימוש) ועסי את כפות הידיים עד לספיגה מלאה.

מכיל: 60 מ"ל בבקבוק משאבה

מחיר: 100 ₪

להשיג: ברשתות הפארם ובחנויות טבע ובתי-מרקחת