כותרות אחרונות
Search

We Will Rise – המשימה של מישל אובמה לחנך ילדות מסביב לעולם – צילום: cnn

We Will Rise

המשימה של מישל אובמה לחנך ילדות מסביב לעולם  

הסרט של רשת CNN ישודר ביום הילדה הבינלאומי ב-11 באוקטובר

* בהשתתפות הגברת הראשונה מישל אובמה, מריל סטריפ, פרידה פינטו, אנדרה דיי וכתבת CNN אישה ססאי

* המנון המוטיבציה "Rise Up" של הזמרת אנדרה דיי משמש כשיר הנושא של הסרט 

רשת CNN הפיקה סרט חדש בשם "המשימה של מישל אובמה לחנך ילדות מסביב לעולם: "We Will Rise

אשר עוסק בילדות המתגברות על אתגרים שלא יאמנו על מנת להשיג השכלה ולשנות את חייהן.

ססאי, ילידת סיירה ליאון, שסיקרה לאורך הקריירה שלה את אפריקה ונושאים הקשורים לנשים וילדות ביבשת, מלווה את הצופים בסרט הנוקב הזה במסע מרגש ומעורר מוטיבציה.

במרקש, ססאי, הגברת הראשונה, מריל סטריפ ופרידה פינטו נפגשות עם עשרות נערות מתבגרות מרוקאיות שחולקות את סיפוריהן ואת החלומות שלהן.

cnn-13

צילום: cnn

בליבריה, ססאי, פינטו וגברת אובמה פוגשות מספר בנות שמספרות את סיפוריהן יוצאי הדופן ולאחר מכן, נשיאת ליבריה אלן ג'ונסון-סירליף מפתיעה קבוצה של נשים צעירות ומרשימות שמדרבנות אחת את השנייה להישאר בבית הספר.

"אנו גאים לשתף פעולה עם הגברת הראשונה של ארה"ב מישל אובמה, מריל סטריפ, פרידה פינטו, אנדרה דיי ואישה ססאי שלנו עבור הסרט מעורר ההשראה הזה" אומרת איימי אנטליס, סגנית נשיא טאלנטים ופיתוח תוכן ב-CNN. "הנשים הדינמיות ורבות ההישגים הללו, שלכל אחת מהן מחויבת ארוכה לשינוי חיובי של העצמה נשית לבנות, מראות סיפורי הצלחה מדהימים למרות אתגרים. אנו שמחים לחלוק את הסרט מלא התקווה הזה עם הקהל הגלובלי".  

"המשימה של מישל אובמה לחנך ילדות מסביב לעולם: We Will Rise" ישודר ב-CNN  ב-11 באוקטובר, בשעות 13:00, 19:00 ו-22:00 שעון ישראל. CNN משודרת באפיק 102 ב-יס ובסלקום TV.