כותרות אחרונות
Search

"Western Digital" מביאה את החדשנות לתערוכת CES בלאס וגאס !

צילום: Western Digital

 "Western Digital" הביאה את החדשנות לתערוכת CES בלאס וגאס !   

מציגה אבטיפוס ראשון של SuperSpeed USB portable SSD בנפח 8TB במהירות 20Gbps

 

חברת Western Digital הציגה בתערוכת CES  בלאס וגאס את קו פתרונות האחסון הרחב שלה לעולם הצרכני, ותדגים בין השאר אבטיפוס של SSD בקיבולת הגדולה בעולם, בממדים המתאימים לנשיאה בכל כיס, ובממשק SuperSpeed USB. בנוסף, משחררת החברה כונן בנפח טרה-בייט אחד, SanDisk Ultra® Dual Drive Luxe, בממשק USB Type-C, המיועד לסמארטפונים ולמחשבים ניידים.

סל המוצרים של Western Digital מציע פתרונות אחסון לכל שימוש – מטלפונים חכמים ועד לכוננים בעלי ביצועים מיוחדים. במסגרת תערוכת CES 2020, תציג החברה פתרונות אחסון לשוק הצרכני במסגרת מותגי G-Technology, SanDisk, WD ו- Western Digital.

 

 

אב טיפוס של ה-SanDisk 8TB SSD החדשני

צילום: Western Digital

 

WD הציגה את הדיסק הנייד בעל הקיבולת הגדולה בעולם, בעל ממשק SuperSpeed USB, מהירות העברה של 20Gbps ובגודל המתאים לנשיאה בכל כיס. הביקוש בשוק לפתרונות שיאפשרו אגירה של כמויות תוכן עשיר ושמירתו גם בתנועה, מוביל את WD לבנות אב טיפוס של SSD בן 8 טרה-בייט. שילוב המומחיות של החברה בתחום זיכרון הפלאש יחד עם תכנון מוקפד של מכלול הרכיבים במערכת, מוביל להצגת פתרונות המיועדים להתמודד עם הביקושים העתידיים בעולם האחסון בכלל – והאחסון הנייד בפרט.

 

11TB SanDisk Ultra® Dual Drive Luxe בממשק USB Type-C

צילום: Western Digital

 

מותג SanDisk השיק בתערוכת CES כונן חדש בעל חיבור כפול ונפח של 1TB, העובד עם הדור החדש של הסמארטפונים והמחשבים הניידים בעלי ממשק USB Type-C.

הכונן – במארז מתכת – מאופיין בקיבולת גבוהה ומאפשר לאחסן כמויות גדולות של תמונות וסרטים, ולהעביר בקלות תכנים בין סמארטפונים בעלי ממשק USB Type-C, טאבלטים ומחשבים ניידים – כמו גם מחשבים העושים שימוש בממשק USB Type-A. הכונן ניתן לנשיאה על גבי מחזיק מפתחות, באופן ההופך אותו מתאים לשימוש בכל מקום, והוא צפוי להיות זמין למכירה בהמשך הרבעון הנוכחי.

 

כונן משחקים ראשון בתעשייה WD_Black® P50 Game Drive SSD בממשק SuperSpeed USB 20Gbps

צילום: Western Digital

 

קו מוצרי WD_Black מספק את הביצועים, הקיבולת, ואמינות האחסון המאפשרים לשחק במחשבים האישיים ובקונסולות ללא מגבלות. בין הפתרונות אותן תציג WD לעולם הגיימינג ניתן למצוא את WD_Black P50 Game Drive SSD, הראשון בקטגוריה העושה שימוש בממשק WD_Black P50 Game Drive SSD במהירות 20Gbps.

בנוסף, הציגה החברה את דגמי WD_Black P10 Game Drive for Xbox One ו- WD_Black D10 Game Drive for Xbox One, שני כוננים המאושרים לשימוש בקונסולות Xbox. שני המוצרים זמינים לרכישה, ומגיעים עם חבילת התנסות חינם בתוכנית Xbox Game Pass Ultimate.

 

ibi – מכשיר לניהול חכם של תמונות וסרטי וידיאו

 

צילום: Western Digital

 

ibi, המיוצר תחת המותג SanDisk, הוא מכשיר חכם לניהול תמונות וסרטי וידיאו, המציע לצרכנים אחסון מקומי, ועובד במקביל כענן גיבוי לתמונות וסרטים. אפליקצייה ייעודית מאפשרת לקשר את הטלפון באופן אלחוטי למכשיר על מנת לבצע גיבוי אוטומטי, תוך שימוש בממשק אינטואטיבי – ומסייעת באיסוף, ארגון ושיתוף תמונות וסרטי וידיאו במתכונת מאובטחת.

הפתרון החדש מאפשר לארגן תכנים האגורים במקומות שונים, לרבות מחשבים אישיים, כונני USB, חשבונות מדיה חברתית וחשבונות ענן – לאחסן את כולם במסגרת ibi ולצפות בהם בעזרת האפליקציה. נפח אחסון של טרה-בייט אחד, מאפשר לאגור עד 250,000 תמונות או 100 שעות וידיאו. המכשיר יהיה זמין בשלב זה בארה"ב בלבד.

לדברי דייוויד אליס, סגן נשיא לשיווק מוצרים ב- Western Digital, "צרכנים מייצרים כיום יותר תוכן מאי-פעם, ונדרשים לפתרונות מתקדמים שיאפשרו להם לאגור חומר, לגשת אליו ולשתף אותו עם אחרים. בראש סדר העדיפות שלנו, עומדת העצמת יכולותיהם של האנשים האלה, באמצעות מתן שליטה מלאה בתוכן שלהם – על מנת שיוכלו להיות בטוחים באמינות האחסון ובזמינות התכנים כאשר הם זקוקים להם, ובכל מקום."