כותרות אחרונות
Search

"?Which",מגזין הצרכנות הגדול בבריטניה: ״מדפסות הזרקת דיו המצוידות במכלי דיו, חוסכות כסף רב לטווח הארוך״

צילום: EPSON

 

"?Which" מגזין הצרכנות הגדול בבריטניה: ״מדפסות הזרקת הדיו המצוידות במכלי דיו חוסכות כסף רב לטווח הארוך״

?Which, מגזין ואתר הצרכנות מהגדולים והיותר משפיעים בעולם, יצא לבחון את עלויות השימוש וההבדלים בין מדפסות הזרקת דיו, העושות שימוש במחסניות מתכלות, ובין מדפסות הזרקת הדיו שעברו לשימוש במכלי דיו גדולים – והמסקנה, לאור מחקר בן שישה חודשים: ״ אם אתם מדפיסים מסמכים, עמודי אינטרנט ותמונות באופן סדיר ומודאגים בשל עלויות הדיו הגבוהות, הרי ששימוש במדפסות הזרקת דיו בעלות מכלי דיו הוא הוא הפתרון״.

 

"?Which" שהקדישו בעבר לא מעט סקרים וכתבות לעלויות הגבוהות של הדיו להדפסה החליטו לבחון מקרוב את מגמת יצרניות מדפסות הדיו – ובראשן חלוצת התחום והמובילה הבלתי מעורערת שלו – חברת "EPSON", לעבור למדפסות הזרקת דיו מבוססות מכלי דיו במקום מחסניות. ״מדובר במדפסות שהצרכן ממלא בעצמו את הדיו״, אומרים עורכי הסקר. ״המדפסות אמנם עולות מעט יותר ברכישה, אבל חוסכות הרבה מאוד כסף לטווח הארוך״. בבדיקות נבחנו בין השאר כמה מדגמי ה-"EcoTank" הפופולריים של "EPSON" כמו גם מספר דגמים מתחרים.

 

לדברי איתי מרום, מנהל מכירות מוצרי צריכה, "Epson" ישראל, החידוש הטכנולוגי של "EPSON" הביא עימו למהפיכה צרכנית תודות למרווחי מילוי גדולים משמעותית מול מדפסות המשתמשות במחסניות דיו. ״אנו מחזיקים בנתח השוק הגדול ביותר בקטגוריה של מדפסות בעלות מכלי דיו ומציעים כיום בקו מוצרי "EcoTank" יותר מ- 20 דגמים המציעים פתרונות הדפסה למגוון רחב של לקוחות ואפילו פתרונות ללקוחות שמדפיסים בגודל A3,  בין אם מדובר בלקוחות ביתיים, משרדיים או חובבי צילום שמחפשים פתרון חסכוני ואיכותי להדפסת תמונות״.

 

צילום: EPSON

 

צילום באדיבות: ?Which

 

אודות "אפסון" ישראל

"אפסון" ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. ל"אפסון" ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי ל"אפסון", עד לבית הלקוח. אתר הבית: www.epson.co.il.