כותרות אחרונות
Search

"YALULA" – "יאלולא" המותג שסוחף את הילדים – מגוון מוצרי חיות מעץ ומקרטון ליצירה ולהרכבה עצמית.

בתמונה: כרטיסי ברכה מותג יאלולא פעילות יצירה לילדים – צילום: עדי שובל סמאג'ה

 

"YALULA" – "יאלולא" המותג שסוחף את הילדים  – מגוון מוצרי חיות מעץ ומקרטון ליצירה ולהרכבה עצמית.

תכירו את המותג שתופס את הילדים הישראלים! יאלולא (YALULA) מספקת לכם חוויה משפחתית, יצירתית, המחברת אתכם לילדות.

 

הרגעים הנפלאים והזכורים לנו ביותר מילדותינו הם אלה שבילינו במשחקים שיצרנו לעצמנו. כך מצאנו את עצמנו בונים אוהל מכמה סדינים וכסאות במרכז הסלון, יצרנו בית ממקלות לחרקים שמצאנו בשדה, פיסלנו בבצק עם אימא והכנו עוגות בוץ עם אבא. החופש לדמיין וליצור פתח לנו דלתות לעולמות מופלאים. המשחקים הפשוטים ביותר הם אלה שמציתים את הדמיון ומזמינים את הידיים לגעת, להרכיב ולשחק ויישארו אתך לתמיד.

 

זיכרון נעים של רגע קסום, של חיבור לילדות והרכבת חוויה מאושרת הם הערכים שהובילו את זוהר שרבף, מפתחת המותג יאלולא, לייצר משחקי הרכבה ויצירה, כרטיסי ברכה תלת מימדים ומוצרים להרכבה עצמית מחומרים בסיסיים וטבעיים, כמו עץ וקרטון. "אנחנו מאמינים שדרך פשטות של משחק, יצירה ודמיון, מפיקים הילדים את החוויות המשמעותיות ביותר להתפתחותם. ואם האתגר החדש בא יחד עם בני משפחה או אנשים קרובים ואהובים, הופכת החוויה לעוד יותר מעצימה ומשמעותית". 

 

חיות קרטון מותג יאלולא פעילות יצירה לילדים – צילום: עדי שובל סמאג'ה 

 

מוצרי העץ והקרטון של יאלולא, מיועדים להרכבה ויצירה על ידי הילדים, הם מעודדים יצירתיות ומחברים גם את המבוגרים אל עולם הילדים. בין המשחקים תוכלו למצוא מגוון כרטיסי ברכה תלת מימדיים בצורת חיות, מגוון מארזים מעוצבים של חיות להרכבה מקרטון ומעץ עם או בלי גלגלים, המהווים לילד עולם שלם של התפתחות ויצירה. מארזים שכיף להעניק במתנה הכוללים את מה שנדרש כדי להקים חוות חיות עם טרקטור, חיות, עצים וסככה. כל מוצרי המותג מדגישים ערכים של שמירה על הסביבה ועשויים מחומרים מתכלים, בפשטותם העיצובית והחומרית הם מעודדים את חופש הדמיון והיצירתיות וזאת תוך פיתוח של מיומנויות חשיבה ומוטוריקה עדינה.

 

זוהר שרבף בעלת המותג מספרת: "הרגעים היפים ביותר שזכורים לנו מילדותנו הם דווקא אלו שבילינו במשחקים שאנחנו יצרנו ובמיוחד משחקים משפחתיים וחברתיים. כשהקמנו את יאלולא רצינו ליצור לילדים בדיוק את הזיכרונות האלו, לרגש אותם באמצעות משחקים פשוטים שמעודדים חשיבה, לנתק אותם מהמסכים לכמה שעות ולייצר להם מיומנויות יצירה, דמיון ומוטוריקה עדינה. כל אלו משתלבים בחוויה של יאלולא. השקענו מחשבה רבה בכל פרט ופרט בסדרות שייצרנו, על מנת להעניק לילדים חוויית משחק מאתגרת ואיכותית".

 

חיות עץ מותג יאלולא פעילות יצירה לילדים – צילום: עדי שובל סמאג'ה

 

יאלולא מייצרת לכם הזדמנויות להלהיב ולהעסיק את ילדיכם, במיוחד בחודשי הקיץ, בטיסות ובנסיעות משפחתיות: עם כרטיסי ברכה תלת מימדיים בצורת חיות, הניתנים להרכבה עצמית. כרטיסי הברכה מגיעים עם מעטפה תואמת והוראות הרכבה. מחיר של 22 ₪ ליחידה (מארז 4 ברכות של חיות 65 ₪ ומארז עם 12 חיות 132 ₪).

 

כמו כן תוכלו להרחיב את ארגז המשחקים עם חיות יצירה והרכבה מעץ על גלגלים (ג'ירפה, קרנף, פיל ואייל), המגיעות בשק בד טבעי מעוצב  (90 ₪ לשק עם 2 חיות). 3 חיות יצירה והרכבה מעץ מבין 12 סוגי חיות לבחירה, המגיעות גם הן בשק בד טבעי ומעוצב (90 ₪ לשק עם 3 חיות), ואפילו חוות חיות עשירה המגיעה בתרמיל בד אופנתי ומפתיעה עם טרקטור, עצים, סככה, ו-13 חיות, שהילדים מוזמנים להרכיב וליצור בעצמם (מחיר החווה 330 ₪). מארז מיוחד של 7 חיות להרכבה מקרטון או מארז של 6 חיות על גלגלים מקרטון (90 ₪). כל המוצרים מגיעים עם הוראות הרכבה ומיוצרים מחומרים השומרים על איכות הסביבה.

 

מותג יאלולא פעילות יצירה לילדים – משפחת פילים – צילום: עדי שובל סמאג'ה 

 

את כל המוצרים המתומחרים 90 ₪ ניתן לרכוש 2 ב- 160 ₪ 

 

"YALULA – יאלולא" מוצרים מעץ ומקרטון ליצירה ולהרכבה עצמית.

 

את המוצרים ניתן להשיג בחנויות בכל רחבי הארץ ודרך האתר:  www.yalula.co.il

נייד: 052-8337931 (שעות מענה טלפוני בין 9:00 ל-16:00),

מייל: zohar@yalula.com