כותרות אחרונות
Search

YO-YO עיצוב חדרי ילדים יוצא במבצע מיוחד על שטיחים בהזמנה אישית

YO-YO עיצוב חדרי ילדים במבצע מיוחד על שטיחים בהזמנה אישית

15% הנחה על כל דגמי השטיחים  !

כל השטיחים הינם שטיחי צמר , הדגמים הינם  עיצוב מקורי של יו-יו ילדים ומיוצרים בהזמנה בלבד לפי בחירת מידות וצבעים מהלקוח, השטיחים של יו-יו ילדים הם שטיחים עמידים המיועדים לטווח רחב של שנים מתנקים בניקוי יבש ושמפו שטיחים אינם ניתנים לכביסה במכונה ביתית

המבצע בתוקף עד ה-18.12.16

YO-YO– עין חי 45 כפר מל"ל

www.yo-yo.co.il 

yoyo-16

צילום: יח"צ

"יו-יו ילדים" היא חברת בוטיק יצירתית לרהיטי ילדים ונוער, המתאימה את החדר לצרכי הילד ולצורכי המשפחה. המחשבה על חדרי ילדים היא כוללת ומבוססת על התאמתו של החדר לפעילות הילדים לאורך כל היום ולהפיכתו למוקד-חיים עבור הילדים. החדרים מתוכננים באופן המאפשר להם לצמוח עם הילדים ולהעניק להם אווירה מעוצבת נעימה, מדויקת ושמחה. 

"יו-יו ילדים" הוא תוצר של חזונה של יפעה רותם- השימשוני, מעצבת רהיטים, בוגרת בצלאל במחלקה לתקשורת חזותית ועיצוב רהיטים באוניברסיטת "גילדהול" (Guildhall) בלונדון, אנגליה לפני 14 שנה לאחר לידת בנה הבכור, ידעה יפעה שהיא רוצה להעביר את חדר הילדים בבית הישראלי מהפכה וגיבשה קו יצירתי וייחודי המשלב תפיסה עיצובית מינימליסטית עם שמחת החיים של ילדות, בעשור האחרון היא הצליחה להפוך את חזונה למציאות והטמיעה אותו בהצלחה מרובה בבתיהם של מאות ישראלים וילדים מאושרים.