כותרות אחרונות
Search

"ZERUM" – סדרה חדשה של מוצרים ירוקים לנטרול ריחות

סדרה חדשה של מוצרים ירוקים לנטרול ריחות: "ZERUM"

סדרת המוצרים החדשה, המיובאת מספרד, מבוססת על חומרים טבעיים, בהם שמנים ארומטיים בטוחים לשימוש בסביבת אנשים, בעלי חיים וצמחים.

 

חברת "פרו-פרש", המתמחה בשיווק פתרונות ירוקים לנטרול ריחות, החלה לשווק בישראל את מוצרי חברתZERUM  הספרדית, המציעה סדרת מוצרים המבוססים על חומרים טבעיים לנטרול ריחות ולהפצת ניחוח נעים – בבית, ברכב, במשרד ועוד.

 

 

צילום – אייל קרן

 

התכשירים, המוצעים כג'ל או תרסיס (נוזל), מבוססים על תערובת ייחודית של שמנים ארומטיים וטבעיים, בטוחים לשימוש בסביבת בני אדם, בעלי חיים וצמחים, ומתאימים לנטרול ריחות לא נעימים ולא רצויים, כגון: סיגריות, אשפה, בעלי חיים, חדרי שירותים, ארון נעליים, ריפודים, בגדים, מטבח, מחסן ועוד. התכשירים מוצעים במגוון ניחוחות.

 

סדרת התרסיסים (100 מ"ל), מוצעת ב-14 ניחוחות: בשמים, פירות וצמחים ובהם תות, מלון, מנטה וציטרונלה (המשמש גם כדוחה יתושים), ניחוח אוריינטלי וניחוח נטורל (אוויר נקי).  התרסיסים מתאימים לשימוש נקודתי בחללים בהם רוצים לנטרל ריחות לא נעימים, או כדי להעניק לחלל ניחוח נעים.

 

צילום – אייל קרן

 

הג'ל, המשווק בקופסאות בגדלים של 400 גרם ו-900 גרם, מוצע ב-4 ניחוחות: מלון, תות, מנטה ונטורל. הוא מתאים לשימוש לזמן ממושך (כחודשיים). אפשר גם לקחת רק מעט מהחומר, לשים בכלי דקורטיבי או בקופסה קטנה ולהניח, לפי הצורך, במקומות בהם רוצים לנטרל ריחות (מטבח, שירותים, מחסן, ארון נעליים ועוד). כאשר אין בכך יותר צורך, אפשר לסגור את הכלי או הקופסה.

 

מחירים:

ספריי (100 מ"ל): 40 ש"ח; 

ג'ל (400 גרם): 50 ש"ח;

ג'ל (900 גרם): 120 ש"ח.

 

להשיג ברשת חנויות "הגרעין", ובאתר החברה www.zerumisrael.co.il

פרטים בטלפון: 03-7506666