כותרות אחרונות
Search

איגוד האמנים "FUN ART CommUnity" חגג יום הולדת 8 בתערוכה מיוחדת "זוהר קיץ", שמתקיימת בימים אלה בגלריית האמנים בקניון רמת אביב.

תערוכה "זוהר קיץ" – צילום: פאן ארט קומיוניטי

 

!"FUN ART CommUnity"

איגוד האמנים "FUN ART CommUnity" חגג יום הולדת 8 בתערוכה מיוחדת  "זוהר קיץ", שמתקיימת בימים אלה בגלריית האמנים בקניון רמת אביב והשיק  את שמו החדש – "FUN ART CommUnity"  המתמצת את מהות פעילותו: הבאת כיף והנאה לכולם

 

איגוד האמנים FUN ART CommUnity חגג השבוע יום הולדת 8 בתערוכה מיוחדת  "זוהר קיץ", שמתקיימת בימים אלה בגלריית האמנים בקניון רמת אביב. היה שמח J. באותו מעמד השיק האיגוד את שמו החדש – "FUN ART CommUnity"  המתמצת את מהות פעילותו: הבאת כיף והנאה לכולם. התערוכה מתקיימת עד ל-20.7.22, והקהל הרחב מוזמן.

 

האיוונט השמח התכתב עם נושא התערוכה – צבעוניות של קיץ, נופים של חוף ים ופלגי מים ומצברוח קליל. בתערוכה הוצגו עשרות עבודות ויצירות של אומנים ישראלים ובהן ציורים, יצירות זכוכית, בובות אומן, פרחים ועוד. בין המציגים גם אומנים שזכו בתחרויות ותערוכות בינלאומיות.

 

תערוכה "זוהר קיץ" – צילום: פאן ארט קומיוניטי

 

ניקיטה בן עמי

אמנית רב תחומית מטשקנט, העיר על דרך המשי. עוסקת במוזיקה,  תכשיטנות, ציור, צורפות ופיסול. בעלת טכניקה ייחודית השואבת השראה מהיופי הטבעי בעולם. ביצירותיה וציוריה היא משתמשת בדימויים לא שגרתיים ובתעתועי דימיון ומרחב. חיה ויוצרת במושב קדימה.

 

ילנה פלקובסקי

ציורים עזי הבעה העושים שימוש בטכניקות של שמן, אקריליק, צבעי מים ופסטל. הציורים כוללים מגוון רחב – החל בפורטרטים וכלה ב… חתולים ופנטזיה. חיה ויוצרת בתל אביב.

 

תערוכה "זוהר קיץ" – צילום: פאן ארט קומיוניטי

 

מרינה רייסקין

אמנית רב תחומית שגם מעצבת בגדים וטקסטיל, עובדה שבאה לידי ביטוי ייחודי בעבודותיה. חיה ויוצרת בראשון לציון.

 

סטסיה סימון

סגנון פופ-ארט ססגוני אשר בסדרת הפורטרטים הנשיים שלה, מתמקד בעיניים מלאות רגש. חיה ויוצרת בראשון לציון.

 

תערוכה "זוהר קיץ" – צילום: פאן ארט קומיוניטי

  

אינה קלטר

אומנית זכוכית מומחית שיוצרת – מזכוכית – פסלים ופרחי ענק בצד יצירות קטנות ועדינות וציורי תלת ממד. חיה ויוצרת ביוקנעם.

 

בתערוכה מוצגות עבודות של אמנים נוספים ובהם בובות אומן של אלנה פושין, וסילינה קובלב, מרינה איומין, עבודות עור של לודמילה מנביץ', ציורים של אירנה טברסקי, ריטה זורין, ורוניקה-שרה סיניוק ועוד.

 

אוצרת התערוכה: מריה פרייגר.

 

תערוכה "זוהר קיץ" – צילום: פאן ארט קומיוניטי

 

איגוד האומנים "FUN ART CommUnity" מאפשר לכל יוצר הזדמנות לממש את כישרונותיו. האיגוד (unitiy art  לשעבר) מקדם אירועי תרבות והנאה ובהם ימי כיף, ירידים, תערוכות וסדנאות לגילים שונים.

 

פרטים בעמוד הפייסבוק:

  https://www.facebook.com/unityartproject/

 

בית האיגוד, ברחוב רזיאל 6 ביפו, מארח פעילויות וגלריית תצוגה מתחלפת ובה ציורים, תכשיטים, פריטי נוי, בובות, דובונים, פרחי סבון, תיקים ועוד. האיגוד נוסד ביוזמת הגברת מריה פרייגר, המקדישה את זמנה לקידום אומנים ויוצרים.