כותרות אחרונות
Search

איכות, נוחות וסטייל מחוץ לבית.! "ניין" מוצרי צריכה החלה בשיווק גריל גז נייד – "Weber Traveler".

צילום: יח"צ

 

איכות, נוחות וסטייל מחוץ לבית.!

"ניין" מוצרי צריכה, היבואנית הרשמית של "Weber"  בישראל, החלה בשיווק גריל גז נייד – "Weber Traveler".

 

מתקפל כמו מזוודה, עם שטח צלייה גדול שמתאים לעד 15 המבורגרים, ה-Weber Traveler הוא המוצר המושלם לחוויית צלייה מחוץ לבית.

 

"ניין" מוצרי צריכה, היבואנית הרשמית של מוצרי הגריל האיכותיים של "Weber" בישראל, מתחילה בשיווק של גריל הגז הנייד "Weber Traveler", המאפשר ניידות ופונקציונליות לצד עיצוב חדשני וקומפקטי. בין אם אתם יוצאים לקמפינג, לטיול שטח, עושים פיקניק בפארק, או אפילו בחצר קטנה, ה "Traveler"- מספק נוחות מפתיעה ואיכות ברמה הגבוהה ביותר, מהקיפול וההקמה, דרך הצלייה ועד לאחסון. התענגו על חוויית צלייה איכותית, בכל מקום בו תהיו, עם גריל נייד וביצועים גבוהים.

צילום: יח"צ

 

הגריל מתקפל כמו מזוודה עם נעילת מכסה אוטומטית וייחודית, הקיפול והעיצוב הכללי הופכים את חוויית הנסיעה והאחסון לפשוטים וקלים. ה-Traveler תופס מקום מינימלי ונועד להתאים בקלות לתא המטען של הרכב. בנוסף, הגריל בעל שני גלגלים עמידים לכל מזג אוויר להובלה קלה ופשוטה.

 

רשת הצלייה גדולה ומתאימה לעד 15 המבורגרים, כך שארוחה שלמה יכולה להיות על הגריל בבת אחת. הרשתות עשויות מברזל יצוק מצופות אמייל-פורצלן, הגריל מגיע עם מבער נירוסטה אחד והספק חום כולל של 13,000 .BTU טווח הטמפרטורות הינו רחב והגריל מספק חום מושלם לצריבת סטייקים, צליית עוף עסיסי ואפילו להכנת פנקייקים לארוחת בוקר.

 

צילום: יח"צ

 

ה- Travelerתוכנן לייעול מיטבי של שימוש בגז ומתאים לחיבור בהברגה לבלוני גז חד פעמיים בנפח 230 או 460 גרם. לגריל 5 שנות אחריות על גוף ומכסה הגריל, 3 שנות אחריות על המבער והרשתות ושנתיים על שאר החלקים.

 

 

Weber Traveler מוצע במחיר מומלץ לצרכן של 2,700 ש"ח. ניתן להשיג אצל המשווקים המורשים.

 

פרטים באתר: