כותרות אחרונות
Search

"אליס" גן העיר בתל אביב מציגה הלבשה תחתונה במידות גדולות

PLUS SIZE באליס

 באירוע לנשות תקשורת, בלוגריות, מובילות דעה וידועניות, שנערך בחנות הדגל של "אליס" במתחם גן העיר בתל אביב, הציגה בעלת החנות אינה את הקולקציה המיוחדת.

alis 3

אליס חנות להלבשה תחתונה בגן העיר בתל אביב, משיקה קולקציה מיוחדת לנשים במידות גדולות. הרעיון המרכזי לתת לאישה ולא משנה מה מידותיה או משקלה, מוצר איכותי, יפה וסקסי, נוח ובמחיר אטרקטיבי. נשים רבות הסובלות ממשקל יתר ובעלות מידות גוף גדולות, מכירות את ההרגשה הלא נעימה להיכנס לחנות בגדים ולחפש בגד כלשהו שיתאים לממדי גופה. כאן נכנסת לתמונה חנות |"אליס" בגן העיר בתל אביב בהנהלתה של אינה אשת עסקים שמבינה את אותן נשים ומקשיבה להן.

alis 1

אליס תמיד הרגישה שהלבשה תחתונה, ובעיקר חזייה היא כמו העור השני שלה. החזייה צמודה אליה, מלטפת אותה והיא אינה סתם פיסת בד, אלא מסוג הדברים שהיא עושה עבור עצמה, המזכירים לה מיהי, באיזו מידה היא חשובה לעצמה  ומחברים אותה לנשיות שלה.

עבור אליס – השקעה בחזייה היא כמו השקעה בגוף שלה, בדיוק כמו לאכול נכון, לעשות כושר, למרוח קרם גוף וללבוש ביגוד מחמיא.

חזייה היא עולם מלא של תחושות ורגשות וחשוב שהיא תהיה מחמיאה ותומכת, מותאמת באופן אישי ומדויק לחזה, נוחה במיוחד וכמובן יפה וסקסית.

כולנו יודעות שחזייה "שווה" – יפה, נעימה ונוחה יכולה לגרום לכל היום שלך להיראות אחרת.

alis 2

לכן, שאליס בוחרת את החזייה האדומה, הקטיפתית עם התחרה ומסתכלת במראה היא מעלה חיוך קטן שממשיך איתה כל היום. זה הסוד הפרטי שלה הגורם לה להרגיש נשית ומיוחדת.

Alice, My Underworld

עכשיו באליס