כותרות אחרונות
Search

אלי כהן, אמן הפאנות ותוספות השיער המוביל בישראל – האיש שהופך את השיער שלנו ליצירת אמנות.

 גילת אנקורי, עירית ענבי וחני נחמיאס  בקמפיין חדש "לאלי כהן פאות ותוספות שיער" יחד עם אלי כהן אמן הפאות – צילום: רמי זרנגר

 

אלי כהן, אמן הפאנות ותוספות השיער המוביל בישראל – האיש שהופך את השיער שלנו ליצירת אמנות.

אם בעבר היה מדובר בנחלתן של נשים ראוותניות או של זמרות עם שם עולמי, תוספות שיער ופאות של היום מיועדות לכל אישה ובכל שלב בחיים. ניסינו את הפאות של האמן אלי כהן וחזרנו עם תובנות.

 

בדומה לבוטוקס, חומצה היאלרונית ומילוי שפתיים שהיו בעבר נחלתן של קבוצת נשים מצומצמת וכעת הם נחלת הכלל, כך גם תדמיתן של פאות ותוספות השיער שעברה מהפך לא קטן בשנים האחרונות והכל בזכות אלי כהן. אם בעבר יכולתם להבחין בקלות בין שיער טבעי לתוספת או לפאה, הרי שהיום כבר בלתי אפשרי לדעת למי רעמה טבעית ומי נעזרת בקצת פריזורה שהייתה פעם של מישהי אחרת.

 

אלי כהן אמן הפאות – צילום: רמי זרנגר

 

תכירו את אלי כהן, אמן הפאות ותוספות השיער המוביל בישראל:

אלי כהן נחשב לאושייה בתחום הפאנות ותוספות השיער. כהן אל התחום הגיע מעולמות התיאטרון והבמה, כאשר התמחה בפאנות ולמד את רזי טכניקות התקנת פאות והעבודה עם שיער טבעי.

 

"אלי כהן – המרכז לפתרונות שיער" נוסד ע"י אמן הפאות אלי כהן בשנת 1980 והפך למקור עלייה לרגל לנשים המעוניינות לשדרג את המראה בתוספות שיער טבעי, נשים עם שיער דליל שמעוניינות להוסיף נפח או להאריך את שיערן ונשים המתמודדות עם מחלות לצד שירות מכל הלב, ההופך את הביקור במרכז לחוויה מעצימה ומרגשת בכל פעם מחדש.

 

 גילת אנקורי, עירית ענבי וחני נחמיאס  בקמפיין חדש "לאלי כהן פאות ותוספות שיער" יחד עם אלי כהן אמן הפאות – צילום: רמי זרנגר

 

המרכז של אלי מתאפיין ביושר והגינות מקצועית שאין שני לה. הפאות של אלי מיוצרות על ידו בהתאמה אישית, טילור מייד מה שנקרא, כך שאין פאה מוכנה מראש. אלי הוא זה שמכין את התבנית, את השיער, את הרשת עצמה ולאחר מכן הוא שולח זאת למפעל על מנת שיוכלו להכניס את השיער אל תוך הרשת. אחד היתרונות בפעולות אלו היא בחירת הצבע המדויק של הלקוחה, ישנן לקוחות שלהן שיער מיוחד שמאוד קשה לחקות, אך בזכות העובדה שאלי הוא זה שמכין את הפאה הוא יכול לשלוט בצבעוניות שלה כך שכל פאה מותאמת באופן מושלם לראש הלקוחה באופן מקסימלי.

 

חני נחמיאס יחד עם עירית ענבי – אלי כהן אמן פאות – צילום: רמי זרנגר

 

דוגמה להגינות המקצועית של אלי היא "לא בכל מחיר". אלי הוא מקצוען ללא פשרות, כך שאם פאה מסוימת או תוספות שיער בסגנון כזה או אחר לא יתאימו ללקוחה – אלי ייבחר עבורה את מה שנכון או במקרה קיצוני יותר, פשוט ימליץ לה לוותר. אנחנו אוהבים אנשים כמו אלי.

 

איכות השיער במרכז של אלי כהן מדורגת במקום גבוה ביותר. מדובר בשיער טבעי בלבד, אירופאי ומשובח. ללא שערה סינתטית אחת וכל זאת על מנת לספק הרגשה טבעית ותחושת נטורל.

 

חני נחמיאס – אלי כהן אמן פאות – צילום: רמי זרנגר

 

אלי מרכיב תוספות שיער בשיטת הקשירה. זוהי שיטה ייחודית בשונה מהלחמה אשר יכול ליצור נזק לקרקפת. בזכות השיטה הפאה או התוספת אינה מהווה אי נוחות, קושי או כבדות על השיער. ישנן לקוחות שונות המספרות כי בעבר כשהיו עושות הלחמות היה מאוד קשה להן לישון על הכרית כיוון והיו מרגישות את התוספות וזה היה מפריע להן. בשיטת הקשירה שפיתח אלי כהן התוספות או הפאות מרגישות כחלק בלתי נפרד מהשיער ומהקרקפת כך שאין כל הפרעה בשעות היום או הלילה.

 

עירית ענבי – אלי כהן אמן פאות – צילום: רמי זרנגר

 

הפאה שלך דורשת תיקון? אין בעיה, במרכז של אלי כהן מבצעים גם תיקונים עבור פאות קיימות ותוספות שיער שהשתבשה עליהן דעתן. בקיצור, יש לכן כאן אבא ואמא לכל דבר ועניין. מי צריך יותר מזה?

 

רוחמה רז – אלי כהן אמן פאות – צילום: רמי זרנגר

 

אבל אלי הוא לא רק אמן, הוא גם מלאך: עבודתו של אלי עם נשים המתמודדות עם סרטן הביאה אותו לא פעם למדידות ושירות גם במחלקות האונקולוגיות ברחבי הארץ. כאשר ביקר במחלקה האונקולוגית בבית החולים איכילוב בשנת 2002, הופתע לגלות נשים רבות המסתובבות במחלקה ללא פתרון מלא לשערן. לצורך זאת הקים בהתנדבות את המספרה במחלקה האונקולוגית של בית החולים איכילוב, המשרתת אלפי נשים ומאפשרת להן לקבל טיפול מלא במקום במהלך הטיפולים. כיום ממשיך אלי ללוות נשים רבות במהלך הטיפולים, מגיע למדידות גם בבתי חולים ועובד בשיתוף עמותת "בראש מורם" למען חולי אלופציה אראטה.

 

פרטים נוספים:
אלי כהן : אתר החברה:    https://www.hair-center.co.il
פייסבוק: אלי כהן – אמן תוספות השיער, מילוי ועיצוב
אינסטגרם:  eli_cohen_hair
טלפון: 03-3010118