כותרות אחרונות
Search

אפסון תשיק מדפסת פורמט רחב לייצור עצמאי וחסכוני של חומרי פרסום ושילוט

תערוכת Drupa 2016

אפסון תשיק מדפסת פורמט רחב לייצור  עצמאי וחסכוני של חומרי פרסום ושילוט

אפסון תשיק לראשונה בתערוכת Drupa 2016,  את מדפסת ה-SureColor SC-P10000 , מדפסת קומפקטית  האידיאלית עבור לייצור עצמאי של הדפסות אומנות, קאנווסים ושילוט באיכות גבוהה.

בנוסף, יוצגו בתערוכה מדפסת ה- SureColor SC-P20000  להדפסות איכותיות בפורמט רחב יותר  ומדפסות  טקסטיל, המאפשרות הדפסה גם על משטחי תלת מימד קשים לטובת חומרי פרסום.

דניאל בן מויאל, מנהל שיווק מוצרי הדפסה בפורמט רחב באפסון ישראל: " בתערוכה נדגים לחברות כיצד הן יכולות להציע ללקוחות מגוון פתרונות רחב יותר, יחד עם חיסכון בעלויות והגדלת רווחים".

חברת אפסון תשיק לראשונה בתערוכת 2016 Drupa, שתפתח ב-31 במאי בגרמניה, את מדפסת ה- SureColor SC-P10000 – מדפסת קומפקטית האידיאלית עבור חנויות צילום ובתי הפקה המעוניינים בייצור עצמאי של הדפסות אומנות, קאנווסים ושילוט באיכות גבוהה לנקודות מכירה, תצוגות לתערוכות, חומרי פרסום ותמונות. המדפסת מגיעה עם ראש הדפסה חדש – PrecisionCore MicroTFP להפקת תוצאות מרשימות במיוחד ברזולוציה של 600*600 dpi .

עבור גלריות מוזיאונים ובתי דפוס המעוניינים בייצור הדפסות איכותיות בפורמט רחב יותר  , תוצג בתערוכה גם מדפסת ה-64 אינץ', ה-SureColor SC-P20000. מדפסות נוספות בקו זה הן מדפסת עשרה צבעים, ה-80610SureColor SC-S, ה-60610SureColor SC-S, מדפסת מהירה CMYK x 2 ומדפסת 4 הצבעים  SureColor SC-S-40610.

המדפסות עושות שימוש בדיו החדש UltraChrome GS3, המציע לחברות אפשרות בחירה בהדפסה של 4-10 צבעים (כולל צבע לבן, אדום, וצבע מטאלי). הדיו החדש אידיאלי לשימושים רבים ובהם הפקת שלטים מוארים, חומרי תצוגה, שילוט למכוניות, טפטים והדפסות קנווס של תמונות במהירויות מדהימה של עד 95.3 מטר מרובע לשעה.

epson 3

דניאל בן מויאל, מנהל שיווק מוצרי הדפסה בפורמט רחב באפסון ישראל: "המשתמשים יוכלו להרגיש מיד בחסכון הכספי, ראש ההדפסה החדש מסוג Precision core מציע חסכון משמעותי בצריכת צבע דבר המאפשר הדפסה על קשת רחבה של מוצרים יחד עם עלויות הפקה נמוכות במיוחד. בתערוכה נדגים לחברות כיצד הן יכולות להציע ללקוחות מגוון פתרונות רחב יותר, יחד עם חיסכון בעלויות והגדלת רווחים".

עבור תעשיית הטקסטיל תדגים אפסון בתערוכה את ה- SureColor SC-F7200 ה-SC-F9200, ואת ה- 0SureColor SC-F200, המיועדות להדפסה איכותית על בגדים, בדי דגל , מוצרי ספורט ומגוון מוצרי טקסטיל לבית. כן ניתן להדפיס באמצעותן על משטחי תלת מימד קשים לטובת הפקה של מוצרי פרסום.

epson 4

אודות אפסון
אפסון היא מובילה עולמית בהדמיה ובחדשנות, המקדישה את עצמה להגשמת החזון של לקוחותיה באמצעות הטכנולוגיות הקומפקטיות, החסכוניות והמדויקות ומבחר המוצרים שלה, החל ממדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, וכלה בהתקנים אלקטרוניים ובהתקני גבישים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 78,000 עובדים ב- 99חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן. http://global.epson.com/

אודות אפסון אירופה
Epson Europe B.V., הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה ובאפריקה.Epson Europe מעסיקה 2,400 עובדים.   http://www.epson-europe.com