כותרות אחרונות
Search

המותג "ארגובייבי " מציג את ה-ADAPT המנשא הראשון של ארגובייבי אשר גדל עם התינוק !

"ארגובייבי " מציג את ה-ADAPT המנשא הראשון של "ארגובייבי" שגדל עם התינוק !

"ארגובייבי", מותג מנשאי התינוקות הארגונומי המוביל בעולם,  מציג דגם חדש – ADAPT –  המנשא  הראשון של "ארגובייבי" אשר ניתן להתאמה לפי הגיל והגודל של הילד, גדל עם התינוק ואינו מצריך מתאם מיוחד לנשיאת תינוקות רכים (ניובורן).

argobaby 1

"ארגובייבי" adapt – שיגיע לישראל בקרוב -כולל את השילוב שמציעים המוצרים של Ergobaby, של נוחות וארגונומיה הן עבור התינוק והן עבור ההורים.  עם המאפיינים החדשים והעיצוב המודרני שלו, ה-Adapt הוביל בעולם למהפכה. יועצי נשיאה ופיזיותרפיסטים היו מעורבים בפיתוח של המוצר אשר מבוסס על משוב ישיר שהתקבל מההורים.

המאפיינים החדשים יציעו יותר נוחות מלפנים, על מפרק הירך או על הגב. העיצוב הייחודי מציע לילד את הנוחות המרבית במקביל לתמיכה בתנוחה הטבעית של מפתח הרגליים. מערכת ה'סקוטש' החדשה מאפשרת למנשא לעבור בקלות התאמה לפי גודלו של הילד, מה שאומר גם כי אין יותר צורך במתאם לניובורן. החלקים המרופדים לראש ולצוואר ניתנים לקיפול והם מציעים לילד תמיכה והגנה.

argobaby 4

זמן קצר לאחר השקת המנשא, הוא הוכתר בתור "בריא-למפרק הירך" על ידי המכון הבינלאומי לדיספלסיה של מפרק הירך (IHDI), והוא קיבל את האישור בתור מוצר "בריא לגב" מהאיגוד הגרמני, ה-AGR (האיגוד לבריאות הגב). ניתן להשתמש ב-Adapt לנשיאת ילדים עד גיל ארבע, במשקלים של בין 3.2 ק"ג ל-20 ק"ג.

"מנשא ה-Adapt פותח כך שהוא מנשא חדשני המשלב את כל טווח המומחיות שלנו הן בארגונומיה והן בנוחות. אנחנו גאים במיוחד מהעובדה שהצלחנו לתרום באופן משמעותי לחיים של הורים וילדים גם יחד", הסביר גונאר דאל, מנכ"ל Ergobaby אירופה.

argobaby 3

מערכת רצועות המגנה על הגב:

רצועות הכתף המרופדות ניתנות ללבישה גם בצורה צולבת על הגב, להגברת הנוחות. רצועת המותן ניתנת להתאמה משני הצדדים על מנת לספק תמיכה מותנית ואף נוחות גדולה יותר בעת הנשיאה. ניתן ללבוש את המנשא בפוזיציה גבוהה או נמוכה, כך שהוא מתאים לילד במקביל לצמיחה שלו.

השילוב של רצועת המותן ורצועת הכתף הארגונומיות, מפחית את המאמץ מהגב על ידי חלוקת המשקל באופן שווה והוא נוח ללבישה, אפילו בהליכות ארוכות.

מנשא ארגובייבי adapt  עשוי מ-100% כותנה איכותית, ניתן לכביסה במכונת כביסה. ניתן לשימוש לנשיאת ילדים במשקל 3.2 ק"ג עד 20 ק"ג (תינוקות רכים ועד 4-5 שנים). מוצע בצבע אפור.

מחיר מומלץ לצרכן: 749 ש"ח.  

"ארגובייבי" הוא מותג עטור פרסים התומך בהתפתחות תקנית של התינוק בשלביו הראשוניים. פותח לראשונה בשנת 2003 ונמכר כיום בכ- 50 מדינות בעולם.

במרוצת השנים הפך "ארגובייבי" למותג המועדף על ידי סלבריטאי ארה"ב, ובין אוהדיו המושבעים נמנים כיום:  ג'יזל, ג'וליה רוברטס, נטלי פורטמן, גוון סטפני, אורלנדו בלום, ג'ון לג'נד, סיינה מילר ועוד.

argobaby 2

ניתן להשיג ברשת מוצצים, ד"ר בייבי, בייבי סטאר ובחנויות המורשות המופיעות באתר ארגובייבי. ניתן גם לרכוש ישירות מאתר היבואן. www.ergobaby.co.il

 לבירור נקודות מכירה – "פופון": 03-6422533. בפייסבוק: ארגובייבי ישראל.

פופון בע"מ הינה נציגת ארגובייבי בישראל.  נוסדה ב-2010 ומייבאת את מנשאי ארגובייבי, מוצרי ציפה לבטיחות במים של חברת קונפידנס הבריטית ומצעי ילדים מעוצבים של חברת סנורק ההולנדית.

החברה נמצאת ברמת השרון ומשווקת לכל חנויות התינוקות בארץ ובעלת אתר מכירות: WWW.POUPON.CO.IL

ערוץ היוטיוב של סרטוני ארגובייבי:

https://www.youtube.com/user/ergobaby/videos