כותרות אחרונות
Search

בהשקעה של 20 מיליון ₪ ועל פני 2500 מ״ר הקים בוריס לוין את המתחם החדש "Downtown" (לשעבר גאלרי פאלאס) אותו רכש לפני כחמש שנים.

מתחם האירועים L1 TLV – צילום: רמי סיני

 

ההשקעה החדשה של איש העסקים בוריס לוין.

בהשקעה של 20 מיליון ₪ ועל פני 2500 מ״ר הקים בוריס לוין את המתחם החדש "Downtown" (לשעבר גאלרי פאלאס)  אותו רכש לפני כחמש שנים.

 

לפני כחמש שנים רכש איש העסקים בוריס לוין (מבעלי קבוצת מגדלי הים התיכון), את מתחם "גאלרי פאלאס" ברחוב הלוחמים 2 בת"א, הסמוך לתחנת הרכבת הקלה "הבעש״ט״. כיום, לאחר השקעה של כ-20 מיליון ש״ח וכ-24 חודשי שיפוצים הוא השתנה לחלוטין. המתחם עבר מתחית פנים, החזית, החניון וחלל המרכז השתנו לחלוטין, וגם שמו השתנה למתחם Downtown. בשנה האחרונה בנו של לוין, טל גורדון לוין, מבעלי קבוצת ״הבלבוי״, ואלירן ברדוגו, ממובילי תחום ההפקות בארץ יזמו פרויקט משותף במתחם המחודש – הקמת אולם אירועים חדש, הנקרא TLV Cconvention Center  L1שנפתח כעת. 

 

טל גורדון לוין, מבעלי מתחם האירועים L1 TLV: "הרעיון מאחורי L1 TLV הוא להביא לתל אביב מרכז כנסים ואירועים שלא נראה כמותו, שיתאים לחברות וארגונים, שצריכות להפיק עבור העובדים, הלקוחות, המשקיעים, אירועים שונים מכנס מקצועי ועד למסיבות ענק ולאירועים גדולים מהחיים. בחרנו את המיקום המדויק ל- L1 TLV- על היציאה מאיילון, קרוב לרכבת הקלה, לרכבת ישראל ועם המון חניה כדי להפוך את חווית ההגעה לאירוע לקלה ונעימה ביותר".

 

מתחם האירועים L1 TLV – צילום: יח"צ רמי סיני

 

איש העסקים בוריס לוין, יחד עם בנו טל גורדון, מבעלי קבוצת הבל-בוי ואלירן ברדוגו, ממובילי תחום ההפקות בארץ, חברו יחד לפרויקט המשותף והקימו את מתחם האירועים והכנסים שזכה לשם "L1 TLV ". מדובר באולם אירועים ענק בתל אביב, המשתרע על פני 2500 מ״ר ויותר מ-600 מ״ר מרפסת, ומשמש בעיקר כמתחם כנסים ואירועים עסקיים. החלל הרחב תוכנן בקפידה ומעניק מענה אולטימטיבי לצרכים של המפיקים והחוגגים במקום. הפן העיצובי בולט בו מאוד, החל מהכניסה אשר מדמה כניסה לסאבווי, מחניון עם אומנות גרפיטי, שפע של צמחייה, ויצירות אומנות עוצרות נשימה המעטרות את החללים השונים. המתחם ורסטילי, ויודע להתאים את עצמו לאירועים עסקיים ופרטיים בגדלים שונים, החל מאירועים אינטימיים ל30 איש ועד לאירועי ענק עם 2000 איש, באמצעות חלוקת חלל נכונה.

 

רמי רומנו, אדריכל הפרויקט מציין כי: "זהו פרוייקט מאוד מעניין ומאתגר, שבו מבנה ישן וכעור שהיה חייב מתיחת פנים והתחדשות מבלי להפוך אותו לנטע זר בסביבתו. כשקיבלתי את החזון של הבעלים לפתוח אולם כנסים שישרת מפיקים וחברות לאירועים עסקיים, היה צורך גדול במראה חדשני ומודרני יחד עם זאת ורסטילי, שיוכל לשרת כנסים מקצועיים לצד אירועים מעוצבים וממותגים".

 

מתחם האירועים L1 TLV – צילום: רמי סיני

 

רומנו מספר כי מיקום המתחם לקח חלק עיקרי מהעיצוב: "L1 TLV נמצא בפאתי תל אביב, על יציאה מאיילון, כביש 1, 431, צמוד למסוף אוטובוסים, תחנת רכבת ישראל ותחנות הרכבת הקלה. כל אלה נתנו לי את ההשראה לכניסה מעוצבת כתחנת מטרו, כמו באירופה. כשעולים לאולם מתוך התחנה נכנסים לפנינה אורבנית מודרנית מלאה בעבודות אומנות מרהיבות. החלל מעוצב, נעים, יפה ומזמין כמו שהוא אך עדיין יכול ללבוש כל צורה לכל אירוע. את הפנינים וההפתעות הכנסתי במקומות בהם האורח ״מתרענן״ בזמן אירוע. לא עוד שירותים בנאליים, אפרוריים שמאפיינים אולמות כנסים למיניהם, אלא כאלה המעוצבים בסגנון אחר לחלוטין. המרפסת הענקית מלאה בצמחייה שופעת ירוקה ותאורת גרילנדות חמימה שמתכתבת עם השקיעה בצד המערבי".

 

מספר האדריכל רומנו: "לא רק השירותים הפכו להיות לפינה מיוחדת באולם, אלא גם החניה. ״את החניה מיפינו ועשינו תחרות בין 30 אמני גרפיטי ישראליים שציירו עבודות גרפיטי מהממות, מעל 150 מטר רץ של אומנות גרפיטי כמותה אין באף מקום בישראל" .

 

את הפן הקולינארי יוביל השף גולן גורפינקל, שהיה במשך שנים ארוכות השף של מסעדת דלאל בנווה צדק. גורפינקל מביא את הטעמים הייחודים והמוכרים שלו לתפריט המוגש במתחם האירועים היוקרתי. על הבר אחראית קבוצת הבל-בוי (שבבעלותה הברים "223", "בלבוי", ״פנטסטיק״, "הוטל דה ויל" וה"פליקס") הידועה במיקסולוגים ובקוקטיילים שלה.