כותרות אחרונות
Search

בחגיגות פתיחת שבוע היהלומים הבינלאומי בישראל השתתפו בכירי ענף היהלומים העולמי !

בחגיגות פתיחת שבוע היהלומים הבינלאומי בישראל השתתפו בכירי  ענף  היהלומים העולמי !

הגיעו לברך מנכ"ל בורסת היהלומים של דובאי נשיא בורסת היהלומים של ניו יורק,  נשיא איגוד התכשיטים העולמי, הבעלים של קבוצת רפפורט ועוד…

את האירוע פתח שר הכלכלה – אלי כהן שאמר: "בזכות היהלומים מדינת ישראל מותג עולמי נחשב ונחשק"

מספר שיא של 330 קניינים מרחבי העולם לוקחים חלק בשבוע בהם 110 קניינים אשר מגיעים לראשונה לישראל.

 

יורם דבש, אלי כהן. צילום: אסף לב

 

 

בכירי הנהלת בורסת היהלומים ברמת גן אירחו אתמול (יום שני, 28.1.19) למעלה מ-330 אנשי עסקים מרחבי העולם, ביניהם: קניינים ואנשי תעשיית היהלומים העולמית,  באירוע שנערך לרגל פתיחת שבוע היהלומים הבינלאומי, אשר יתקיים בבורסת היהלומים ברמת גן ויימשך עד ל 31 לינואר.

 

הפתיחה החגיגית התקיימה עם שר הכלכלה אלי כהן, באולם המסחר בבורסת היהלומים ומלבד 350 הקניינים אשר הגיעו במיוחד לשבוע, לקחו בה חברי בורסת היהלומים בישראל.

 

מימין יורם דבש, אלי כהן, ערן זיני – צילום: אסף לב

 

את האירוע פתח יורם דבש, נשיא בורסת היהלומים, שאמר: "אני שמח לראות את אולם המסחר מלא בקניינים ונציגים מכל העולם וממדינות רבות. השנה הגיע מספר שיא של קניינים מהעולם – למעלה מ-330 ומתוכם 110 קניינים חדשים, שזו להם הפעם הראשונה בה הם מגיעים לבורסת היהלומים בישראל."

 

דבש בירך את האורחים הרבים שהגיעו מחו"ל ובראשם את מרטין לייק מנכ"ל בורסת היהלומים של דובאי שהגיע לישראל,  מרטין ררפורט הבעלים של חברת רפפורט, אלי אייזקוב נשיא כבוד של פדרציית היהלומים העולמית, ראובן קאופמן נשיא בורסת היהלומים האמריקאית ועוד…

 

יורם דבש, אלי כהן. צילום: אסף לב

 

אורח הכבוד בפתיחת שבוע היהלומים היה שר הכלכלה מר אלי כהן שאמר: "העולם הכלכלי הולך, משתנה ומתפתח לכיוונים חדשים, התשוקה ליהלומים תמיד תישאר והמקום היחיד בו ניתן למצוא יהלומים, חדשנות ומסחר אלקטרוני הוא בישראל. עוד הוסיף השר ואמר: "לפני שנתיים יורם דבש ואני שמנו לעצמנו יעד לקדם את בורסת היהלומים ולייצבה. היום הגענו לאמצע הדרך. הבורסה התייצבה עתה צריך לקדמה ולדאוג שתחזור להיות מובילה עולמית. בזכות היהלומים מדינת ישראל הינה מותג נחשק ונחשב."

 

ראובן קאופמן נשיא בורסת היהלומים האמריקאית, אמר: "כשאני הולך במסדרונות בורסת היהלומים בישראל אני מאוד מתרגש. כאן גדלתי וצמחתי. את היהלומים הראשונים בחיי ראיתי פה ומאז אני ממשיך ורואה. אני מרגיש כחלק בלתי נפרד מבורסת היהלומים של ישראל וגאוותי הגדולה ביותר שחברי בורסת היהלומים בישראל אומרים לי שאני בעצם צריך להיות ישראלי."

ראובן קאופמן, יורם דבש, אלי כהן, מרטין רפפורט – צילום: אסף לב

 

בסיום הנאומים עלו לבמה שר הכלכלה מר אלי כהן, יורם דבש נשיא בורסת היהלומים, ערן זיני מנכל בורסת היהלומים, ראובן קאופמן מנכל בורסת היהלומים האמריקאית והכו בגונג לבשר על פתיחת שבוע המסחר הבינלאומי.

 

עם תום הטקס התפזרו הנוכחים להתחיל לעשות עסקאות ולהתכונן להרצאתו של מר מרטין רפפורט הבעלים של חברת רפפורט, אשר אחראית על פרסום המדד העולמי של מחירי היהלומים בעולם, שסיפר בהרצאה כיצד נקבעים מחירי היהלומים בעולם.

 

מימין קובי קורן, יורם דבש, אלי כהן, ערן זיני, עזרא בוארון – צילום: אסף לב

 

לקחו חלק בפתיחה יחד עם בצמרת היהלומים העולמית: יורם דבש – נשיא בורסת היהלומים בישראל, ראובן קאופמן – נשיא בורסת היהלומים האמריקאית, מרטין רפפורט – בעלי חברת רפפורט, אלי אייזקוב – נשיא כבוד של פדרציית היהלומים העולמית, ערן זיני – מנכ"ל בורסת היהלומים הישראלית, אמה ינובסקי – סגנית נשיא בורסת היהלומים, קובי קורן – נשיא התאחדות תעשייני היהלומים, בועז מולדבסקי – יו"ר מכון היהלומים, שלמה אשד – נשיא בורסת אבני החן, ניסים זוארץ ועזרא בוארון – חברי הנהלת הבורסה ועוד…