כותרות אחרונות
Search

בשבת הקרובה ייסגר פסטיבל "טעם הטבע" בסדנת בישול של השף אסף גרניט

השף אסף גרניט מגיע לקיבוץ

בשבת הקרובה ייסגר פסטיבל "טעם הטבע" בסדנת בישול של השף אסף גרניט (בשעות 11:00 ו-13:00), הכניסה לסדנא היא חופשית ובהשתתפות הקהל. בנוסף לכך תינתן הנחה של 40% על כל צמחי התבלין והירקות לכל אורך הפסטיבל

פסטיבל "טעם הטבע" מתקיים זה השנה השישית במתחם הגדול של משתלות יגור (במתחם 'חוצות יגור', בכניסה לקיבוץ יגור), זהו אחד מאירועי התבלין מהגדולים ביותר בארץ ועם השנים הפך גם לפסטיבל קולינרי מעורך מאוד, המציג את מיטב שילובי התבלינים במטבח הישראלי המקומי.

הפסטיבל התחיל ב24.3 ונמשך כעשרה ימים (עד 2.4). במהלך הפסטיבל, ניתנת הנחה בגובה של 40% על מבחר צמחי התבלין והירקות במשתלה.

בסדנא שהתקיימה שבת האחרונה בה התארך השף אייל שני פקדו את מתחם הסדנאות לא פחות מ600 איש שהגיעו לראות ולטעום מידיו של השף שני וציוותו, כאמור בשבת הקרובה ייחתם הפסטיבל בסדנא של השף אסף גרניט. הסדנא תתקיים בשני סבבים (11:00 ו-13:00) והכניסה אליהם היא חופשית לקהל הרחב, השף גרניט יקיים סדנאות בישול מאכלים המשלבים תבלינים טריים ואת המטעמים פרי ידיהם יקבלו משתתפי הסדנאות.

granit 2

כאמור, סדנאות השף יהיו בהשתתפות הקהל והכניסה אליהן תהיה ללא עלות כולל הטעימות.

דרך ארוכה מאוד (וירוקה מאוד) עשו מאז נשתל הצמח הראשון במשתלות יגור לפני כשמונים שנה. ועד שעם השנים הפכו  למרכז הגדול והמוביל בארץ בסוגי עצים, מטפסים, צמחי כיסוי, שיחים, צמחי בית וגן, אבזרי נוי במשתלות יגור מאמינים כי הלקוח עומד מעל הכל, ומנסים למצוא לו פתרון הכולל את כל התחומים הקשורים לגינון, הפרטי והציבורי, תחת קורת גג אחת במגוון אפשרויות ומחירים.  דגש רב ניתן למקצועיות, איכות המשתלה מתמחה בגינון, שקיה, תכנון גינות, הקמת גינות, מהווה מרכז גינון מקצועי, מייצרת ומשווקת צמחים הידע המקצועי המצטבר שנרכש במשתלה, במהלך השנים בא לידי ביטוי באנשי מקצוע איתם ניתן להתייעץ מוצרי דישון והשקיה עד היום, שבו מובילות המשתלות בקיבוץ יגור את תרבות הגן בישראל. 

 לחן בין, מנכ"ל משתלות יגור: "המטבח הישראלי משלב את צמחי התבלין כמעט בכל מנה וצמחים אלה הם הנמכרים ביותר במשתלות בארץ. "טעם הטבע" מזמין את מבקרי הפסטיבל ליהנות מחוויה ייחודית לכל החושים וכמובן להמשיך ולהתנסות בגידול צמחי תבלין בגינה ובבית ושילובם במטבח הפרטי. לאור ההשתתפות הרבה בשנים האחרונות, החלטנו השנה להרחיב את האירוע לשבת נוספת, כאשר במהלך שבוע הפסטיבל תינתן 40% הנחה על צמחי התבלין".

 

פסטיבל טעם וטבע 24.3-2.4/16

מיקום – מתחם משתלת יגור (צמוד למחלף יגור)

טלפון לבירורים – 04-9848108

אתר האינטרנט- http://www.yagurgan.co.il/