כותרות אחרונות
Search

גברי בנאי נבחר להוביל את קמפיין הפרסום של "שק בטון בע"מ"

"שק בטון" הינה חברה המביאה עימה פתרון חדשני וראשון מסוגו בדמות בטון מוכן לשימוש מהיר. החברה בבעלותם של אנשי העסקים, תומר לוי, אריק אברהם וגיל הורן, החברה יוצאת בקמפיין טלוויזיה ראשון באמצעות משרד הפרסום זרמון DDB. עלות הקמפיין מוערכת בשניים וחצי מיליון שקלים

גברי בנאי נבחר להוביל את קמפיין הפרסום של חברת "שק בטון" המביאה עימה פתרון חדשני וראשון מסוגו בדמות בטון מוכן לשימוש מהיר. הקמפיין, הכולל שלוש פרסומות שונות, יעלה לקראת סוף יולי באמצעות משרד הפרסום זרמון DDB . הקמפיין ישודר כ- 3 חודשים בשעות הפריים טיים בטלוויזיה.

בפרסומת הראשונה, גברי נכנס רכוב על כדור הרס שחור המחובר למנוף ובידיו שק בטון מוכן לשימוש, בפרסומת שנייה גברי חוסך לקבלן חומרי עבודה ומגיע רכוב בתוך כף של טרקטור ובפרסומת השלישית גברי מדגים את מהירות ייבוש הבטון במוצר החדש.

גברי בנאי 1

מנכ"ל חברת שק בטון בע"מ, תומר לוי עם הפרזנטור גברי בנאי צילום אושרי מלכה

"שק בטון" מפתחת ומייצרת פתרון חדשני לעולם הבנייה, במסגרתו תציע בטון מוכן לשימוש מהיר ונוח ועוד מספר מוצרים על אותו בסיס רעיוני שכל המרכיבים כבר בתוך השק שרק צריך להוסיף מים. מוצרים אלו יקצרו את זמני העבודה ויחסכו משמעותית בעלויות הבנייה. "שק בטון בע"מ" היא חברת בת של קבוצת "ארגיל" מתחום התשתיות וקבוצת  "אס או אס"  מתחום האנרגיה.

מנכ"ל חברת "שק בטון" תומר לוי אומר: "הפרסומות עם גברי בנאי חדות, מצחיקות ומעבירות את ערכי המותג "שק בטון"- יצירת בטון באופן פשוט ומהיר, בסביבה נקייה, מהירה ללא פחת ובכמויות קטנות יותר לשימוש נקודתי. המשימה שלנו להחזיר לאנשים את הביטחון והיכולת לעשות את הבנייה פשוטה יותר, מקצועית יותר ואיכותית יותר". קרדיט לתמונות: אושרי

ממשרדו של אילון זרמון, "זרמון DDB " אישרו את הידיעה.