כותרות אחרונות
Search

דומינו'ס לא מפסיקה להפתיע מרחיבה את התפריט עם מנות נוספות שהן לא פיצה.

צילום: דן פרץ

 

בעקבות ההצלחה, דומינו'ס לא מפסיקה להרחיב את התפריט שלה  עם מנות נוספות שהן לא פיצה: "כריך קרינבור" ו- "Meat Rolls"!

בעקבות הביקוש הגבוה, רשת דומינו'ס משיקה עוד ועוד מנות שהן לא פיצה בתפריט ומרחיבה את מגוון הכריכים ומנות הצד עם כריך ו-Rolls חדשים ומפנקים במיוחד:

  • "כריך קרניבור" הכולל ג'בטה קראנצ'ית עם איולי שום ורוטב צ'ילי אריזונה, סרוולד איכותי, סלייסים של חזה בקר, הפפרוני של דומינו'ס, רצועות בצל סגול, עגבניות ופטריות טריות.
  • מנת "Meat Rolls" הכוללת 8 יחידות Rolls טעימים במיוחד במילוי חמאת שום, סלייסים של חזה בקר, שום קונפי, פרמזן ומוצרלה איכותית.

המנות החדשות מוצעות לקהל הרחב החל מיום ראשון 18.7 בפריסה ארצית. כריך הקרניבור יעלה 45 ₪ וה-meat Rolls יעלו 27.90 ₪ בלבד – ניתן להתעדכן באתר על הטבות אטרקטיביות במסגרת ארוחות.

 

צילום: דן פרץ

 

כולנו כבר מכירים את אותו חבר מעפן שלא זורם על פיצה. אותו חבר שדומינו'ס בחרה דווקא לאמץ ולדאוג שלא יפריע לאלו שכן זורמים, להגיע אל היעד הנכסף, הפיצה!

 

אז הגיע הזמן להודות שדומינו'ס פיצה היא כבר מזמן לא רק – פיצה! בשנה האחרונה הרשת הרחיבה את התפריט עם מגוון מוצרים שהם בכלל לא פיצה שיכולים גם להגיע כמנה נלוות לפיצה וגם לספק יופי של פתרון למי שלא זורם: כריכים חמים ועשירים, סלטים מרעננים, Cheesy Rolls טעימים ועוד ועוד. החל מיום א' 18.7 כריך הקרניבור החדש תופס מקום של כבוד בדומינו'ס לצד הכריכים הוותיקים – כריך הסלופי ג'ו, כריך העוף, והכריכים הצמחוניים/טבעוני – יווני חזק, פסטו גבינות וסופר VEGAN. ה-Meat Rolls החדשים מקפיצים את האווירה ומשלימים את החוויה לצד הפיצה יחד עם ה-Cheesy Rolls חמאה ועשבי תיבול וה-Cheesy Rolls פיצה הקיימים. התפריט המגוון ברשת מתרחב עוד ועוד – כך בעצם כל אחד יכול למצוא את עצמו בדומינו'ס!

 

צילום: דן פרץ

 

אז מה כוללות המנות החדשות? כריך קרניבור מורכב מג'בטה קראנצ'ית עם איולי שום ורוטב צ'ילי אריזונה, סרוולד איכותי, סלייסים של חזה בקר, הפפרוני של דומינו'ס, רצועות בצל סגול, עגבניות ופטריות טריות בעלות של כ-45 ש"ח. *את הכריך יהיה אפשר להזמין גם עם תוספת של מוצרלה איכותית בתוספת של 4.90 ₪. מנת Meat Rolls כוללת 8 יחידות Rolls טעימים במיוחד במילוי חמאת שום, סלייסים של חזה בקר, שום קונפי, פרמזן ומוצרלה איכותית ב-27.90 ש"ח בלבד.