כותרות אחרונות
Search

דקטלון חושפת חווית מציאות מדומה חדשנית על גבי Apple Vision Pro.

מציאות מדומה דקטלון – צילום: DECATHLON 

 

דקטלון חושפת חווית מציאות מדומה חדשנית על גבי Apple Vision Pro.

דקטלון, רשת ציוד הספורט הגדולה בעולם, המחויבת לספק ללקוחותיה חוויה מהשורה הראשונה, משיקה אפליקציית קניות חדשה של מציאות מדומה עבור Apple Vision Pro, שתהיה זמינה החל מה-2 בפברואר בארצות הברית.

 

האפליקציה של דקטלון, פרי פיתוח פנימי של מספר חודשים על ידי צוותים ייעודיים, עוצבה מחדש עבור Apple Vision Pro כדי לאפשר ללקוחות לגלות את החידושים האחרונים של החברה ולרכוש את ציוד הספורט האהוב עליהם. בארצות הברית, האפליקציה תציע מבחר מוצרי חוץ ורכיבה על אופניים שנועדו להיות חלק בלתי נפרד מההרפתקאות של אנשים מחוץ לבית.

 

מציאות מדומה דקטלון – צילום: DECATHLON 

 

האפליקציה החדשה מציעה ללקוחות דקטלון חווית קניות פשוטה אך מרתקת על גבי הקנבס האינסופי של Apple Vision Pro. היא תעזור ללקוחות לצפות, לבחור ולרכוש את מוצרי דקטלון החדשים שלהם – כולל צפייה בהם בתלת מימד בסביבה האישית שלהם – ואפילו לגלות את הסיפורים מאחורי כל מוצר. כל זה בשבריר שנייה.

 

מציאות מדומה דקטלון – צילום: DECATHLON 

 

עם שאיפה עזה להניע אנשים דרך נפלאות הספורט, דקטלון מפתחת חווית לקוח סוחפת יותר ויותר, בין אם הם קונים עבור אימון ספורט מזדמן או עבור הצרכים שלהם כספורטאים מקצוענים. העבודה על פלטפורמות חדשות כמו Apple Vision Pro תאפשר ללקוחות לחוות את דקטלון בדרכים חדשות לחלוטין, בבית ובחנויות. אפליקציה זו היא הדוגמה הראשונה להבטחתה של דקטלון להציג לקהל הלקוחות עולם חדש לגמרי של אפשרויות.

 

מציאות מדומה דקטלון – צילום: DECATHLON 

 

מנכ"לית דקטלון, ברברה מרטין קופולה: "אנו נרגשים להציע ללקוחותינו חוויה ייחודית וסוחפת שכזו באמצעות Apple Vision Pro. אנחנו לוקחים צעד נוסף קדימה במחויבות שלנו לחדשנות בעולם הספורט המודרני. לקוחות יכולים להיכנס לאוהלים שלנו או לבדוק את האופניים החדשים שלנו בתלת מימד מהנוחות של ביתם – מהפכה בחוויית הקנייה. מה שיבוא בעתיד חייב להיות יוצא דופן, שכן אנחנו ממשיכים ללוות אנשים בחוויות הספורט שלהם בדרכים חדשות ומרגשות."

 

האפליקציה, שתהיה זמינה לרכישה בארצות הברית החל מ-2 בפברואר, תמשיך להתעדכן לאורך זמן.

 

אודות דקטלון

דקטלון היא רשת ציוד הספורט הגדולה בעולם, עם למעלה מ-1,700 חנויות ו-105,000 חברי צוות ביותר מ-70 מדינות. עם המודל העסקי המשולב שלה, דקטלון מתמחה בפיתוח וייצור של ציוד ספורט חדשני שנועד לשמח ולהניע אנשים דרך נפלאות הספורט בכל רחבי העולם.