כותרות אחרונות
Search

הזמר היווני האהוב פאריס אווגלו בהופעה בבנייני האומה חמישי 30.5 בשעה 21:30

בנייני האומה בירושלים – צילום בנייני האומה

 

שיתוף פעולה ראשוני בין מרכז הקונגרסים הבינלאומי בנייני האומה וקבוצת זאפה  ובחסות הרשות לפיתוח ירושלים.

במסגרת פסטיבל טברנות קייצי של קבוצת זאפה – הזמר היווני האהוב פאריס אווגלו בהופעה בבנייני האומה/

חמישי 30.5 בשעה 21:30/

 

ביום חמישי 30.5 יתארח הזמר היווני פאריס אווגלו בבנייני האומה למופע בלעדי וחד פעמי של חגיגה יוונית אותנטית ממש כמו ביוון, זאת במסגרת פסטיבל טברנות קייצי של מוזיקה ואוכל שיזמה קבוצת זאפה.

 

בהופעותיו, ממש כמו בחופי יוון הקסומים, מעניק אווגלו, הכוכב העולה של יוון, לקהל מעריציו חוויה אותנטית של טברנה יוונית. אווגלו, מהזמרים הבולטים בתעשיית המוסיקה היוונית בישראל וביוון, זכה למיליוני צפיות ברשתות החברתיות עם הלהיט POUTANA AMNESIA. הפעם יגיע לישראל יחד עם להקת הבית שלו, למופע מרגש, שמח ואנרגטי, שיכלול קלאסיקות יווניות, לצד שירים חדשים ומקוריים.

 

הישיבה בהופעה סביב שולחנות עם תפריט מיוחד מהמטבח היווני.

 

פאריס אווגלו  – צילום: פרופיס קונסטנטינוס

 

את פאריס אווגלו מכירים היטב אוהבי המוזיקה היוונית בישראל. הוא הופיע בישראל בעבר ועם הזמן הפך לאחד הזמרים היווניים האהובים על הקהל הישראלי. מעריציו הרבים בישראל לא מפספסים הופעה ואף טסים להופעות שלו ביוון. השנה למרות המצב החליט להגיע להופעה חד פעמית בבנייני האומה ולהביע תמיכתו בישראל.

 

אלכס אלטר מ"מ מנכ"ל מרכז הקונגרסים בנייני האומה: "אני מברך על היוזמה החדשה ועל שיתוף הפעולה הראשון מסוגו עבורנו עם קבוצת זאפה. המופע הראשון הוא מופע יווני של הכוכב האהוב פאריס אווגלו שיגיע לבמת האומה ב30.5. לראשונה יהפוך אולם טדי לאולם בסגנון טברנה יווני הכולל אוכל ושתיה סביב שולחנות. אני מזמין את הקהל הרחב להגיע אלינו ולהנות ממופע לייב ייחודי וססגוני ומצפה להמשך פעילות משותפת ומופעים נוספים עם קבוצת זאפה. בנייני האומה הוא מרכז יוזם ובקרוב נוכל לספר על אירועים ופעילויות נוספות שיתקיימו אצלינו. חייבים להתחיל לחזור לשיגרה ולנסות להעלות את המצב הרוח הלאומי".

 

לפרטים נוספים: בנייני האומה

רכישת כרטיסים בטל' *6226 או באתר בימות